Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Wątek zamknięty 
Irielowe maziałki
15.06.2013, 11:07
RE: Irielowe maziałki
Postać ma ładne ubranie. Podobają mi się też maski. Zapowiada się fajny obrazek zmieniłabym tylko włosy, te dwa kosmyki z przodu zachowują się inaczej niż reszta. Kładki z tyłu unoszą się i rozchodzą na boki natomiast te z przodu są jakby na lakierze do włosów. Prawe oko jest też trochę wyżej.
15.06.2013, 11:42
Hihi, dziękuję za opinię. xD
Jeszcze mam rysunek z wczoraj-dzisiaj.
[Obrazek: tumblr_moejdwJTvl1s6jx49o1_500.png]
Natx mi trochę pomogła z tłem i w ogóle. xD

Łapcie fc - 2595-1356-7933
kiedyś na pewno was wszystkich dodam
zabawa cały czas
[Obrazek: b2JMyc7.png]
 Cherish Balle podarowali: Natx, Diablicka, Mico, Tyma, Konus
15.06.2013, 12:21
Prawie nie widać światłocienia :/ poza tym panienka ładna, ma niegłupie włoski i ciuchy. Brwi nie powinny przechodzić przez włosy, same kłaczki też gdzieniegdzie tracą ładny wygląd ale to takie detale Wink
15.06.2013, 12:34
Woooow, zeskanowany rysunek prezentuje się o wiele lepiej. Co do uwag zgadzam się z Drakonis, nic więcej do powiedzenia nie mam.
Nowy rysunek bardzo mi się podoba, chociaż włosy wyglądają trochę nienaturalnie. Reszta ok. Wygląd samej postaci mi się podoba, dziewczyna jest taka... delikatna. No i ładne kolory. I dodatki Big Grin
Ook, to ja czekam na kolejne rysunki Big Grin

Profil zamknięty.
16.06.2013, 23:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.06.2013 23:22 przez Iryś.)
GUESS WHO.
Znowu ja, z moimi znowu beznadziejnymi (jak na razie, bo w siebie wierzę) artami! :D

[Obrazek: tumblr_moi7zwNYqb1s6jx49o1_500.png]

Kocham Wailordy. MOTZNO KOCHAM WAILORDY >D Są takie... uguuuu.
Co z tego, że mają 14 metrów. Uguuu ;w;

PS. Z językiem, bo Lunatic xD

zabawa cały czas
 Cherish Balle podarowali: Diablicka, Natx, Mico, Tyma
16.06.2013, 23:57
IrielNee Twoje prace nie są beznadziejne. Jakby były, to raczej ich by w tym temacie i tego tematu nie było, prawda?

Choć trochę na pewno wierzysz ^ ^

Każdy kiedyś się uczył, ba nadal się uczy rysowania jak ja, Luantic, czy Natx czy nawet Aglet.

Rysuneczek mi się podoba, a Wailord jest przeuroczy. Sama lubię te Pokemony, mam nawet jednego tylko nie pamiętam, czy w Platinum czy w Blacku.

Rysuj, rysuj i jeszcze raz rysuj, a się wprawisz w tworzeniu Big Grin

[Obrazek: celestia_chibi_sweet___free_avatar_by_yo...5mf37j.gif][Obrazek: pinkie_pie_chibi_sweet___free_avatar_by_...5i5osp.gif][Obrazek: fluttershy_chibi_sweet___free_avatar_by_...5mf3aj.gif][Obrazek: applejack_chibi_sweet___free_atavar_by_y...5mf340.gif][Obrazek: twilight_chibi_sweet___free_avatar_by_yo...5lvp9x.gif][Obrazek: rainbow_dash_chibi_sweet___free_avatar_b...5lvp68.gif][Obrazek: rarity_chibi_sweet___free_avatar_by_yoko...5mf3co.gif][Obrazek: luna_chibi_sweet___free_avatar_by_yokoki...5m3153.gif][Obrazek: trixie_chibi_sweet___free_avatar_by_yoko...5mlpzq.gif][Obrazek: cadence_chibi_sweet___free_avatar_by_yok...5mf35m.gif]

Friend Code:
HG: 3096-9365-2990
 Cherish Balle podarowali: Natx
17.06.2013, 1:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.06.2013 1:00 przez Iryś.)
Pozdrawiam, założyłam ten temat, bo zdobyłam Munchlaxa i żal byłoby mi <temat> porzucać >D

zabawa cały czas
17.06.2013, 1:44
(17.06.2013 1:00)IrielNee napisał(a):  Pozdrawiam, założyłam ten temat, bo zdobyłam Munchlaxa i żal byłoby mi <temat> porzucać >D

Jak to mówią: Każda wymówka jest dobra Tongue Ale dobrze, niech zawierzę, że jest jak mówisz ;P

[Obrazek: celestia_chibi_sweet___free_avatar_by_yo...5mf37j.gif][Obrazek: pinkie_pie_chibi_sweet___free_avatar_by_...5i5osp.gif][Obrazek: fluttershy_chibi_sweet___free_avatar_by_...5mf3aj.gif][Obrazek: applejack_chibi_sweet___free_atavar_by_y...5mf340.gif][Obrazek: twilight_chibi_sweet___free_avatar_by_yo...5lvp9x.gif][Obrazek: rainbow_dash_chibi_sweet___free_avatar_b...5lvp68.gif][Obrazek: rarity_chibi_sweet___free_avatar_by_yoko...5mf3co.gif][Obrazek: luna_chibi_sweet___free_avatar_by_yokoki...5m3153.gif][Obrazek: trixie_chibi_sweet___free_avatar_by_yoko...5mlpzq.gif][Obrazek: cadence_chibi_sweet___free_avatar_by_yok...5mf35m.gif]

Friend Code:
18.06.2013, 17:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.06.2013 17:11 przez Saorii.)
Czemu beznadziejne? Weź, idź Ty, wielu by chciało mieć takie "beznadziejne" prace. Więcej wiary w siebie, no!
Co do samego artu... jest taki kawaiii! Ten Wailord wygląda przeuroczo, język tylko dodaje mu pewnej zadziorności. Widzę, że ktoś tu lubi rysować różowe włosy Big Grin.
Sama dziewczynka też jest ok, ale mam kilka uwag. Pierwsza to cieniowanie, musisz bardziej je uwydatnić, jest trochę za mało widoczne. To się da wyćwiczyć.
Druga to włosy, tutaj się muszę rozpisać. Powinnaś robić cieńsze pasma, wyglądałyby bardziej naturalnie. Dodatkowo, dobrym rozwiązaniem byłoby zwiększenie ich ilości. Nabrałyby lepszego wyrazu i nie wydawałyby się takie... plastikowe. Dodaj też więcej odbłysków światła na całej długości, jak i ciemniejsze pasma. Kolejna sprawa to grzywka, moim zdaniem zaczyna się za wysoko. Tak jakby postać miała uciętą głowę. Powinna być ciut niżej. Na następny raz też zagęść (?) ją trochę. Pewnie zanim wyrobisz sobie "włosową" kreskę, będzie Ci to zajmować dłuższą chwilę, ale uwierz mi - opłaca się.
Z drobnych uwag - twarz rysuj troszkę szczuplejszą, a nos niżej. Reszta - nawet więcej niż ok. Podobają mi się zwłaszcza oczy, strój, a także poza w której została przedstawiona Big Grin.
Wiem, trochę wytknęłam. Mam nadzieję, że Cię to nie zniechęci, a rady okażą się chociaż trochę przydatne. Nie jest idealnie, ale tak się nie da. Gdybym miała oceniać rysunek, dałabym 4. Jest dobrze, ale może być lepiej, wiadomo Big Grin.
Czekam na nowe rysunki Smile. I nie waż się zamykać albo opuszczać tego tematu, nie warto. Jeśli nadal będziesz robić postępy, będzie świetnie. Powodzenia Big Grin.

Profil zamknięty.
5.07.2013, 21:42
Selamat pagi~
[Obrazek: tumblr_mphai1qrUZ1s6jx49o1_500.png]
Podobno nawet największe gówno jest dobre na przełamanie artblocka, więc macie. Anatomia hen daleko odeszła.
Długo nic nie rysowałam. I w ogóle jestem trochę podłamana. ;w;
I takie smutne egzystowanie trwa. Nie mam do niczego motywacji, nawet nic za bardzo nie jem. ;_;
No, ale macie. Znalazłam jakiś śmieszny tutorial na nocne niebo, tom wykorzystała.
Włosy to jak zwykle totalna mieszanka wszystkiego. Ale nie wyszły źle, tak sądzę.
Dziękuję za uwagę.

zabawa cały czas
 Cherish Balle podarowali: Tyma, Suspect, Natx, Diablicka, Mico
6.07.2013, 22:55
Ajajaj, jak dawno mnie tu nie było! Sad

Jeśli chodzi o ostatnią pracę, to bez przesady, niestrawionymi resztkami jedzenia wydawalnymi z organizmu drogą odwrotnie proporcjonalną do spożywania bym tego nie nazwała. Powiedziałabym nawet, że chciałabym tak rysować, kiedy mam zły nastrój Smile
Jeśli chodzi o anatomię, to podstawowym zastrzeżeniem jest to, że postać wydaje się być za krótka (nie wiem, może przez tą kieckę mam takie wrażenie). No i to białe coś na piersiach trochę dziwnie leży na reszcie stroju (sprawia wrażenie narysowanego zupełnie w innej perpektywie niż reszta). Wielkie plusy za twarz, która - mimo dość prostego uśmiechu - wyszła sympatycznie. Widać, że w twoich postaciach pojawiły się uczucia, bo wcześniej miały zbyt pusto wyglądające pyski Tongue
Włosy też całkiem nieźle wyszły, choć niezbyt podobają mi się te wielkie odstające kosmyki. Wyglądają trochę nienaturalnie. I sprawiają, że włosów staje się na głowie za dużo.

Ogólnie nie jest tak źle, jak myślisz Smile Ale jednak nie polecam rysowania w trudnych chwilach, z doświadczenia wiem że zabieranie się za cokolwiek w takich sytuacjach nie kończy się dobrze.

"LITTLE KIDS PLAY GTA AND NO ONE BATS AN EYE
ADULTS PLAY POKEMON AND EVERYONE LOSES THEIR MINDS"

[Obrazek: sygnaturka1_2.png]
*Avatar został wykonany przez Shinobu.*
6.07.2013, 23:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 6.07.2013 23:03 przez Iryś.)
To co, mam czekać aż samo przejdzie?
Z doświadczenia w moim krótkim życiu wiem, że lepiej brać sprawy w swoje ręce nim będzie za późno, bo jedna osoba straciła już przez to życie. O:
Dlatego próbuję robić cokolwiek poza jedzeniem, spaniem, graniem w jakieś nudne giereczki, bo tak to mój cel, aby ładnie rysować pójdzie się walić przy każdej okazji, kiedy nie będzie mi się nic chciało, uh. Poza tym mam jeszcze urodziny przyjaciółki to jakiś prezent trzeba narysować co nie.
Sorki za spam co nie :/

Poza tym obiecałam sobie, że teraz dopracuję lineart, ale też nic z tego nie wyszło. :/

zabawa cały czas
7.07.2013, 16:03
Khem khem. Selamat pagi, sorki, że post pod postem, mimo iż mam na to raczej wyrąbane (proszę nie bić).
Zostawiam randomową pracę, bo tak.
[Obrazek: tumblr_mpkimoHYct1s6jx49o1_500.jpg]
No i jak chcecie, to mogę dać Wam moje prace sprzed roku. Ale spoiler otwieracie na własną odpowiedzialność xD
Jedyne co mnie z nich cieszy to fakt, że zrobiłam naprawdę duży progress. XD

zabawa cały czas
 Cherish Balle podarowali: Diablicka, Natx, Suspect, Mico
7.07.2013, 17:50
Kobieto ja artbloka miałam przez bity rok- to jest dopiero katorga. Nic nie dawało mi radości w rysowaniu, do tego stopnia, że bałam się, że nie będę już więcej rysować. Jednak samo przeszło Big Grin

Rysujesz coraz lepiej. Widać, że pracujesz nad technika rysowania.

Co do tutoriala z nocnym niebem...chyba wiem o który chodzi Tongue

Friend Code:
8.07.2013, 2:43
Na tumblrze jeden kolo, którego podziwiam za tołszoarty reblogował, skorzystałam :3
No i, pokonałam tą szmatę, w sensie raka narzędzi rysowniczych w sensie artblocka. :'D
Tym razem szaleję i koloruję bez lineartu xD
[Obrazek: xqmc.png]
Zastosowałam się do uwagi Natx (z gg), żeby rysować włosy, aby wyglądały mnie jak jeden stwór, no i mniej je pokręciłam, aby ucieszyć oko Qwest jeszcze bardziej :p (jeśli moje prace sprawiają komuś przyjemność, to mi miło :3)
Może trochę ręce mi nie wyszły, ale zawsze możecie spojrzeć w inną stronę podczas oceniania rąk i zaliczyć bez bicia ;]
Na jakieś awesome tło jednak już się nie pokusiłam :p
No i narysowałam jakąś inną sukienkę, zielony to ładny kolor, a co.

zabawa cały czas
 Cherish Balle podarowali: Natx, Diablicka, Suspect, Mico
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości