Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Wątek zamknięty 
Irielowe maziałki
19.05.2013, 20:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.05.2013 21:08 przez Katschor.)
RE: Irielowe maziałki
TAKIE rysunki, a na cudzych streamach się reklamuje, że rysować to ona nie umie...
Idź ty, kłamczuchu... :<

Dobra, nie orientuję się niestety w powyższych postaciach, ale muszę jedno wyróżnić - niebieskowłosa dziewczynka + parasol z językiem - - > SmaLL approved! Uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam :3 Wyszła ci genialnie, jak z reguły nie kręcą mnie takie cutaśne dziewczynki rodem z anime, tak ta wywołała u mnie uśmiech od ucha do ucha. I te oczy.. :>

Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)

LAST EDIT: No, to już ostatnia poprawka, można czytać. Irielka, działaj dalej, oby równie dobrze jak teraz (a nawet i lepiej) :3

[Obrazek: tumblr_mnkh2a4pQ31sq6cfuo1_500.gif]

Psyduck, Psyduck everywhere :3
 Cherish Balle podarowali: Iryś
19.05.2013, 22:28
ta dziewczynka jest boska *.*
Ten pomysł Smile Skąd Ci wpadł?
Od dziś jestem fanem twoich prac.
Koniec i .

Friend Code: 0147-2224-3433

[Obrazek: Uv9tJla.jpg?2]

[Obrazek: NBBIOUx.jpg?2]
20.05.2013, 15:00
Polecam v
http://en.touhouwiki.net/wiki/Kogasa_Tatara
http://en.touhouwiki.net/wiki/Tenshi_Hinanawi
http://magi.wikia.com/wiki/Kougyoku_Ren

Żadnej z nich nie wymyśliłam, dwie są z uniwersum Touhou, jedna jest z 12 części, druga z 10,5, no a Koguyoku jest z Magi :/

Łapcie fc - 2595-1356-7933
kiedyś na pewno was wszystkich dodam
zabawa cały czas
[Obrazek: b2JMyc7.png]
23.05.2013, 17:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.05.2013 22:21 przez Iryś.)
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Niech mi ktoś powie co ona ma nie tak z twarzą, bo wiem, że coś jest, ale nie potrafię tego wyłapać i poprawić :/

Ok, jakoś poprawiłam, hm. Nie wiem czy poprawiłam wszystko jak należy, ale miałam do dyspozycji taczpad tylko.

A W DOMU CZEKA NA MNIE MÓJ NAJDROŻSZY TABLET.
Bo ten weekend spędzam w Katowitz.
[Obrazek: G9oJcuM.png]

zabawa cały czas
 Cherish Balle podarowali: Natx, Tyma, Diablicka, Konus, Mico
23.05.2013, 17:49
Największy problem to moim zdaniem głowa w kształcie ziemniaka, bardzo przypominająca kreskę z Full Metal Alchemist.

30.05.2013, 16:13
Ogółem prace są naprawdę ok. Radzę Ci jednak popracować nad nogami, bo czasem są niewymiarowe lub trochę zniekształcone. Dobrze by było, gdybyś dodała też więcej światłocienia, chociaż taki jak jest teraz również może być.
Co do twarzy dziewczyny z ostatniego rysunku - po poprawkach jest lepiej. Nic by się nie stało, gdybyś bardziej zaznaczyła to, że głowa jest lekko obrócona.
Glaceon wyszedł pięknie, nie mam nic do zarzucenia Smile. Dobrze oddałaś 'kolory shiny'. Oby tak dalej. Podobają mi się ponadto oczy, falbanki na ubraniach i kokarda samej postaci.
Subskrybuję temat i czekam na aktualizację Big Grin

Profil zamknięty.
1.06.2013, 19:23
Dziękuję za opinie~! Heheh. Wykorzystam je, to pewne~~
Tymczasem będąc u babci, w przerwach od czytania Umineko, maźnęłam sobie to -
[Obrazek: J6vYtlx.png]
A co mi tam. :/
Próbuję znaleźć jakiś dobry patent na włosy, ale mi nie idzie ;w;

zabawa cały czas
 Cherish Balle podarowali: Natx, Mico
4.06.2013, 18:58
Jest ok, naprawdę ok. Widzę, że robisz pewne postępy w digitalu, ale najbardziej przemawiają do mnie Twoje szkice, są baardzo udane Big Grin
Co do nowego rysunku - hm, popracuj nad lineartem, bo widać, że masz lekko "niepewną" kreskę. Nie podoba mi się też ten duży, wystający, zakręcony kosmyk; jest zbyt nienaturalny. Aaa i jeszcze dwie małe uwagi - poćwicz trochę perspektywę, ponieważ niesymetrycznie ułożyłaś elementy na twarzy. Widzę, że chciałaś ją (głowę, twarz) lekko odwrócić, co jest ok, ale oczy i usta są rozłożone niewłaściwie. Nie rzuca się to bardzo w oczy, ale przy następnej pracy zastanów się nad innym rozmieszczeniem tych elementów. Druga rzecz to cieniowanie - jest ładne, ale osobiście uważam, że możesz je trochę wzmocnić.
Ojj, ale skrytykowałam, mam nadzieję, że się nie obrazisz Smile. Ogólnie praca mi się podoba, a te rady mają za zadanie Ci pomóc. W szkicach wszystko idzie Ci świetnie, ale w digitalu nie masz jeszcze wprawy, co jest normalne.
Życzę powodzenia w ćwiczeniach, będzie dobrze Big Grin. No i czekam na aktualizację.

Profil zamknięty.
4.06.2013, 19:43
Wow co, sugerujesz, że ja się obrażę za dobre rady? xD Nie, niestety nie. Może kiedyś bym się obraziła, ale nie teraz.
Also dziękuję za rady, zawsze jakoś tak mam, że art mi się podoba, a potem nagle buuu i jest okropny i w ogóle czuję się żałosna, bo wrzuciłam coś tak beznadziejnego. xD
Póki co, podobają mi się jeszcze gwiazdki.
Jednak nie poddaję się i będę walczyć, bo się uparłam. Huh.
A jeśli chodzi o szkice to jest to najwyżej jeden dobry na jakieś 50 nieudanych. xD
Dziękuję, że ktoś zagląda do tego tematu, serio to doceniam~

zabawa cały czas
4.06.2013, 20:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.06.2013 23:42 przez Saorii.)
Subskrybuję ten temat, jak mogłabym nie zaglądać Big Grin.
Nie, nie chcę właśnie, żebyś była zła czy coś, staram się pomóc.
Beznadziejnego? Więcej wiary w siebie, dziewczyno, jest dobrze, naprawdę dobrze. Chodzi o wprawę, wszystko się da wyćwiczyć Big Grin.
Szkice masz naprawdę dobre, pomimo drobnych błędów. Bardzo podobają mi się włosy (któraś postać miała takie spirale, zakochałam się w nich), wszystko jest dopracowane.
Tak, gwiazdki są ładne, ten kwiatek też, taki... misiaty :3. Omnom.
Jeszcze oko (szkoda, że tylko jedno XD) mi się bardzo podoba, sam światłocień zwłaszcza. Słodki jest również strój, ale ta dziewczyna ma dekold chyba trochę za nisko (cycków brakuje, że się tak wyrażę Big Grin).
Jak tylko coś maźniesz to wrzuć tutaj, czekam z niecierpliwością.

EDIT:
Lolz, U mad, kocham Glaceona, jest jednym z najładniejszych Pokemonów i najfajniejszym lodowym wg. mnie (dlatego poluję na Eevee w Diamondach). Wgl wszystkie Eeveelucje są świetne, ładne i dość silne, tak myślę. Oawiam się tylko tego Sylveona... Jak zrobią z niego typ walczący to ja wysiadam, dziękuję, do widzenia XD

Profil zamknięty.
12.06.2013, 19:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.06.2013 20:02 przez Iryś.)
[Obrazek: hhjQNV1.jpg]
Zastanawiam się jak ją pokolorować??? D:
Also to moja ulubiona postać z nowych Tołszy, czyli z 13.5 i 14
ULTRAAWESOME HATA NO KOKOROOO-CHANNNNNNNNNN~

PS. Dla własnego zdrowia psychicznego i mojej reputacji - nie czytajcie co jest tam napisane... xD

zabawa cały czas
 Cherish Balle podarowali: Mico
13.06.2013, 17:33
Józef Stalin? Serio? XD
Rysunek udany, postać ma genialny strój. Szkoda, że nie zeskanowałaś, mogłabym się bardziej przyjrzeć. Jedyne co mi się nie podoba to buty. Są jakieś takie... zbyt proste, nie wiem, mają za mało elementów i wydają się trochę krzywe. Reszta super, nie mam nic do zarzucenia. Chociaż nie, mam. Mogłaś trochę mocniej pocieniować, ale w sumie... Jest dobrze tak, jak jest Big Grin
Czekam na nowości Smile

Profil zamknięty.
13.06.2013, 18:03
Gracja ,powiewność i super oczy.

[Obrazek: MbhhDN5.gif]
13.06.2013, 20:11
Hihi, mogę załatwić skan. Big Grin W ogóle skany moich starszych rysunków. Ale to potrwa. xD

zabawa cały czas
15.06.2013, 11:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.06.2013 11:01 przez Iryś.)
[Obrazek: g7MjhwH.png]

Cóż, okazuje się, że mój telefon nie jest aż tak zrąbany w robieniu zdjęć xD
No więc tak to wygląda naprawdę O:

PS. Nie wiem skąd te czarne krechy. Podpisów nadal nie radzę czytać :/

zabawa cały czas
 Cherish Balle podarowali: Mico
Wątek zamknięty 

Skocz do: