Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Wątek zamknięty 
Irielowe maziałki
9.04.2013, 22:41
RE: Irielowe maziałki
[Obrazek: WeY95zA.png]
HANDLUJCIE NARYSOWAŁAM JĄ!!!
Furudo Erika, ep 5 Umineko: End of the golden witch.
Kawał cholery, i z charakteru i do rysowania. Ale nie poddałam się UwU
Jakby ktoś nie wiedział co znaczą te "chińskie znaczki" to jest to "Kya", a poniżej "Furudo Erika".
Mistrzem jestem p_p
A poza tym zalepiam swoją bezdenną rozpacz, bo jeśli Kouha umrze to ja też umrę p_p Muszę przeżyć do niedzieli.

Łapcie fc - 2595-1356-7933
kiedyś na pewno was wszystkich dodam
zabawa cały czas
[Obrazek: b2JMyc7.png]
 Cherish Balle podarowali: Natx, ティマ, NoivernF, Diablicka, Konus, Mico
10.04.2013, 19:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.04.2013 19:44 przez ティマ.)
Eee nikt nie chce komentować, to ja coś powiem?
jak myszką to szacun, chociaż ta zgięta noga wyszła jakby za długa. Wyprostuj ją mentalnie i porównaj do tej drugiej to wtedy zobaczysz occ xDD kosa trochę płaska, ale poza tym spoko.
btw. fajnie, że tyle tu ludzi z Wro^u^ i mówiłaś, że masz 4 niedokończone arty, to jeszcze 3 jeśli się nie mylę? To dawaj, dawaj, chcę je zobaczyćBig Grin

3DS FC: 0877-4796-7248
Switch FC: 1417-3818-8493
10.04.2013, 19:47
Hurra! Wreszcie coś z nóżkami! Big Grin
Nóżki... No tak... Hm... Ogólnie trochę zbyt patykowato ci wyszły (zwłaszcza przy zgięciach w kolanach i przy stopie), no i zastanawiam się, gdzie ta dziewczynka ma łydki, ale jak na (tak przynajmniej zakladam, patrząc na poprzednie rysunki) jedną z pierwszych prób, wyszło nawet, nawet... Przynajmniej nie są jakieś nieproporcjolnalne w stosunku do reszty ciała Smile
No i, tego, zdecydowanie musisz popracować nad falowaniem włosów, bo te kadratowo-kanciaste fale nie wyglądają zbyt naturalnie.
No i brzeg tej kosy (czy co to tam jest) jest trochę zbyt pofalowany.
Poza tym, jest jak najbardziej w porządku Smile Zwłaszcza chwalę za zgięcia przy ubraniach - jest to jedna z tych rzeczy, o których artyści rysujący ludzi, często zapominają. Poza tym - brawa za dość dużą dokładność w rysowaniu ubioru (zwłaszcza tego czegoś na głowie). Brawa, gdyż mi się z reguły takich pierdół nie chce robić Big Grin

"LITTLE KIDS PLAY GTA AND NO ONE BATS AN EYE
ADULTS PLAY POKEMON AND EVERYONE LOSES THEIR MINDS"

[Obrazek: sygnaturka1_2.png]
*Avatar został wykonany przez Shinobu.*
11.04.2013, 21:28
Kyaaa, dzięki za komentarze i w ogóle. :3
@Lunatic Co do tej nogi, masz cholerną rację! Jak mogłam tego nie zauważyć xD No ale cóż, zdarza się, to pierwszy raz, nie ostatni. No fajnie, że ktoś w końcu. Moi znajomi dla przykładu są rozsypani wszędzie, tylko nie w moich okolicach (życie mając przyjaciół tylko z neta, mimo iż czasem się ich spotyka w realu, tak luuuubię >w<). No, a te arty skończę może w weekend, jak będę miała czas. Dzisiaj skończyłam tylko jednego. XD

@Qwest Ty też masz rację xD Nie przepadam za rysowaniem nóg, bo mi nie wychodzą. p_p Ale cóż, muszę się za nie wziąć czyż nie. p_p A włosy były supcio, ale niestety, hm, na kartce. Jeszcze mi nie wychodzi, ale się staram! I wbrew pozorom, to "coś" (sama nie wiem co to jest xD) na głowie, rysowałam jako pierwsze. Potem okazało się, że jest za małe w stosunku do szkicu i musiałam pomniejszyć rysunek, heh xD Jakoś mi szło, miałam wsparcie i w ogóle~

Dzisiaj przestawiam Wam jedną z moich ulubionych postaci z Touhou, Yuyuko Saigyoujiiii~ Szkic wykonałam dwie środy temu, bo mi (dosłownie) rwali włosy z głowy, tak o, dla zabawy, więc musiałam się odstresować. No i dzisiaj znalazłam trochę czasu i motywacji by to skończyć.
[Obrazek: yuyuchan.png]
Próbowałam zrobić jakieś uguu oczy, nie wiem czy mi wyszło ;A;

zabawa cały czas
 Cherish Balle podarowali: Natx, ティマ, Diablicka, Mico
11.04.2013, 22:16
Bardzo mi się podoba ale ma krzywe nogi.

13.04.2013, 2:30
Whew, mniej więcej tak miało być. I pls, jak już komentujesz to rozbuduj, bo po zdaniu "źle pokolorowane" nic bym nie wyniosła, a chyba komentuje się po to, aby ocenić i pokazać, gdzie się zrobiło błąd, nie aby nabijać posty czy coś.
Tymczasem, rysowanie po nocach zupełnie randomowych rzeczy:
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Postacie z mojego fan fica do poków UwU Taka randomowa praca dla treningu, bo medalu za to bym nie dostała xD
Poza tym uczyłam się rysować chłopaków! Łooo!

zabawa cały czas
 Cherish Balle podarowali: Natx, Diablicka, Mico
13.04.2013, 13:17
Jak na trening, to całkiem przyjemnie się rysunek prezentuje Smile
Przede wszystkim, plus za ładnie wykonane włosy, zwłaszcza u tej pośrodku. Widzę, że fale zaczynają ci coraz lepiej wychodzić (no, może z wyjątkiem tego pasemka przy uchu, które wygląda jak nitka makaronu).
Ta obok ma trochę za bardzo patykowate ręce. Generalnie staraj się nie używać linii prostej do rysowania kończyn, bo wychodzą one nienaturalnie - w końcu człowiek, poza kośćmi, jakieś tam mięście ma Wink No i odcinek piersiowy też trochę dziwnie wyszedł, dopatrzyłam się tam za dużej kwadratury.
Chłopak w sumie wyszedł najlepiej z nich wszystkich Smile Tylko mam dziwne wrażenie, że zrobiłaś mu trochę za długą łapę. Jednak to może być równie dobrze wrażenie optyczne - tym bardziej, że nie widzę tej postaci w całości.

Co jeszcze? Uśmiechy tych postaci mnie trochę przerażają, ale już nie będę taka czepialska i nie będę tego do błędów zaliczać Big Grin

"LITTLE KIDS PLAY GTA AND NO ONE BATS AN EYE
ADULTS PLAY POKEMON AND EVERYONE LOSES THEIR MINDS"

[Obrazek: sygnaturka1_2.png]
*Avatar został wykonany przez Shinobu.*
14.04.2013, 21:40
Dzisiaj jestem leniwym robaczkiem, więc jest tylko szkicyk :/
Dzisiaj ogłaszam dzień Glaceona :/ w sumie lubię liczbę 14. Lubię i kwiecień. Czyli supcio :/
[Obrazek: KX3HxgC.jpg]
To strasznie randomowe, więc też nie na medal xD

zabawa cały czas
 Cherish Balle podarowali: ティマ, Natx, Piterr, Diablicka, Konus, Mico
14.04.2013, 21:46
Glaceonki niczego sobie, a co tam, że nie na medal;D ważne, że ćwiczysz pozy. Tak w ogóle to mam nadzieję, że będziesz sama-wiesz-gdzie w sobotę, porysowałybyśmy z Tobą i Natx, hmmm? co Ty na to? hehe XD

3DS FC: 0877-4796-7248
Switch FC: 1417-3818-8493
14.04.2013, 21:48
Czemu nie xD Mogę nawet zatachać mojego DSa, bo czemu nie xD Czekam tylko na to, jakoś trzeba przeżyć ten głupi tydzień :/

zabawa cały czas
23.04.2013, 17:38
[Obrazek: ZnbNqdt.jpg]
A czo tam :/ Lunatic i Natx już widziały, ale dzisiaj pobawiłam się długopisem, łohohoho :/
Nie przepadam za tym rodzajem włosów, ale jakiś czas temu na historii (czyli albo w jakąś środę lub piątek) się narysowały :/
Nie to nie jest Mami Tomoe ani nikt szczególny :/

zabawa cały czas
 Cherish Balle podarowali: Natx, Shira, Gosiuska, Diablicka, Konus, Mico
23.04.2013, 21:24
Pomimo tego, że twarze twoich postaci nie podobają mi się, to rysunki ładne!
Włosy postaci są wspaniałe!
Mała rada- Skoro głowa jest przekrzywiona w prawo to myślę, że oko może być trochę bardziej w prawo, a reszta nie mam uwag!

Friend Code: 0147-2224-3433

[Obrazek: Uv9tJla.jpg?2]

[Obrazek: NBBIOUx.jpg?2]
23.04.2013, 21:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.04.2013 21:34 przez Iryś.)
Masz na myśli tego śmiesznego małego ludzika obok? xD
To taki rysuneczkek, który często walnę, gdy skończę pracę xD Schematyczny, nic specjalnego tak ogółem xD

zabawa cały czas
7.05.2013, 19:04
Żeby nie było, że nie robiłam nic poza czytaniem Umineko (hehe, jestem już w jakiejś 1/10 epa szóstego, hehehe)
Podpisałam wszystko, by lepiej się połapać.
Zresztą, nie tylko dla innych, dla samej siebie.
UWAGA TU ZACZYNA SIĘ SPAM O MOIM ŻYCIU I PASJACH, JEŚLI NIE CHCESZ TEGO CZYTAĆ, TO TO OMIŃ
Mam taką śmieszną pasję, polegającą na zapamiętywaniu snów i szukaniu w nich jakiegoś sensu. Niektóre historie, które ujrzałam, były naprawdę świetne, więc je zapisywałam i jakoś tak wyszło xD Jakoś mnie to zaczęło interesować koło piątej klasy, gdy przyśnił mi się sen o latającym sweterku. Do tego miałam raz świadomy sen. Jednak rzeczą, jaka mnie najbardziej intryguje, to fakt, że często pojawiają się w moich snach 2-3 miejsca, których nigdy nie widziałam, a mimo to, sny mi się tam zdarzają często. W tym, wydaje mi się, że jedno jest w Grecji, ale jestem pewna, że nigdy go nie widziałam na żywo.
KONIEC SPAMU, JEJEJE
No więc dalej, po rysunkach dotyczących snów (ten był akurat o jakimś klubie, który założyłam z koleżankami z podstawówki, potem poszłyśmy na dworzec, Kouen Ren (taki koleś z Magi) zaczął siać zamęt, schowałam się w tym klubie pod biurkiem, zakrytym kocykiem, a on mi powiedział, że idziemy na plażę, poszłam, a potem przerodziło się to w łapanie papug, które wygrzewały się w piasku, ok), spróbowałam jeszcze raz stworzyć jakieś OC do tego uniwersum, gdyż raz już próbowałam i się poddałam. Potem dodałam jakieś kwiatki, żeby zapchać jak najwięcej miejsca na kartce, a także postać, którą randomowo narysowałam, i choć znam jej przeznaczenie, to nie chce mi się maziać czegoś bardziej oficjalnego, bo nie ma żadnej osobowości :/
No i ten

zabawa cały czas
 Cherish Balle podarowali: Natx, ティマ, Diablicka, Konus, Mico
19.05.2013, 19:06
Dobrze się dzieje w świecie, full ver. Hopeless Mascarade i zapowiedziane Tołho 14!
Do tego Sakuya wraca do postaci grywalnych! Yay!
Zmienialiśmy grupą miejsce, na którym siedzieliśmy ze skajpa na irca, no i miałam problem i przez dwa dni nie mogłam się połączyć, to powstało trochę nowych dzieł.
[Obrazek: tumblr_mmycqw6iuB1s6jx49o1_1280.png]
Skończyłam, heh. Nie sądziłam, że jak się człowiek nafazuje, to aż się walnie 43 warstwy, w tym jakieś 15 na oczy xD
[Obrazek: 1V7wMD8h.jpg]
Kogasa Tatara bo Tołho
[Obrazek: xgCtelBh.jpg]
Tenshi Hinana(w)i bo Tołho.
Zapomniałam już jak bardzo lubię te tołsza rysować ;w;

zabawa cały czas
 Cherish Balle podarowali: KleszczRex, Cyris, ティマ, Natx, Konus, Piterr, Mico, Niemoralny Stefan
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości