Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Wątek zamknięty 
Irielowe maziałki
23.03.2013, 21:58
Irielowe maziałki
Siemaszki, jestem Irielem, może ktoś kojarzy po moich bardzo sceptycznych opiniach na temat wszystkiego, no i jestem fajnym człowiekiem w ogóle supcio no nie. No to wbiłam do tego działu, by pochwalić się moimi skromnymi maziałkami. Rysuję jak rysuję - ale postanowiłam, że postaram się i zostanę supcio fejmem na tumblrach i innych fajnych internetach (tak, założyłam się z koleżanką z klasy, ona ma bloga o simsach xDxD). No więc supcio, obczajcie moje prace:

[Obrazek: TS7s7jh.jpg]
Kouha ;_;7 To chłopak, jakby co. Może ktoś czyta to mangę. Mam na nią ostatnio fazę i on jest moją ukochaną postacią ;_;7 Z dedykacją dla Natixxx33, bo moja waifu wyrąbała uczyć się chemii, a ona mnie wspierała i w ogóle. Nie próbowałam rysować chibi nigdy, podobno ma za małe oczy. Ale mi się podoba. Kredki jak kredki, mam jakie mam. Na wielkanoc, bo święto, kupię se akwarelowe.

[Obrazek: YTjhc11.jpg]
Tak skromnie hm, to taki randomowy maziałek długopisem, bo przygnębiona swoimi skillami maziałam czarnym długopisem i powstało to. Fajne postać, tylko nie mam imienia hm. Co nie? Głowa mi trochę nie wyszła, ale dobrze, że chociaż błąd zauważam, hurra.

[Obrazek: sapUFnJ.jpg]
To je Masquerain, ale mi strasznie nie wyszedł. Potrzebuję jeszcze treningu w rysowaniu poków, ale żeby nie było, że nie na temat >w< Supcio no nie? Mój ulubiony pok z Hoenn

[Obrazek: WknaXz1.jpg]
Mój supcio rysunek wczoraj, Yamuraiha, też z Magi. Nigdy nie rysuję niepłaskich postaci (choć facetów w ogóle nie umiem rysować, Kouha to wyjątek, Kouha to trap), ale myślę, że nie wyszło mi źle. Jeszcze nie pokolorowałam, hm. :<

Ogółem rysuję se tak sobie, o. Mam straszne huśtawki nastrojów z tym całym rysowaniem, ale wierzę, że jeśli będę trenować dzień w dzień, to w końcu zostanę miszczem, supcio :3 Co sądzicie i w ogóle, komentujcie, chwalcie, mieszajcie z błotem. Nie obrażę się, i tak mi większego rejdża niż xxxxxx.xx nie zrobicie xD

PS. Założyłam ten temat, bo tak się jarałam, że wytrejdowałam Munchlaxa z kolesiem, że podwyższyła mi się samoocena. Może spaść, więc uwaga. Uguuu

Łapcie fc - 2595-1356-7933
kiedyś na pewno was wszystkich dodam
zabawa cały czas
[Obrazek: b2JMyc7.png]
 Cherish Balle podarowali: B. Tamashi, takeshi, Natx, Piterr, Konus, NoivernF, księżycowa_potęga, Mico
23.03.2013, 22:04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.03.2013 22:13 przez B. Tamashi.)
RE: Irielowe maziałki
I ty twierdziłaś, że talentu nie masz. A weź... Kłamałaś. :I
No może jedynie przy ostatnim słabo widoczne kontury, no ale co tam, to tylko taka drobna uwaga. :I Tak to wszystko ładnie, mi tam się podoba.

3DS FC: 5257-9356-6376 nick w grze: x Takeru x
23.03.2013, 22:33
weeee ale jesteś kłamczucha
bo malujesz zajefajnie tylko tak jak wspomniał sethin, kontury są mało widoczne
a poza tym to brak słów *-*

[Obrazek: iqy0OpLh4p3ft.gif]
24.03.2013, 12:29
(23.03.2013 21:58)IrielNee napisał(a):  Kouha ;_;7 To chłopak, jakby co. Może ktoś czyta to mangę. Mam na nią ostatnio fazę i on jest moją ukochaną postacią ;_;7 Z dedykacją dla Natixxx33, bo moja waifu wyrąbała uczyć się chemii, a ona mnie wspierała i w ogóle

Weeeeeeeee, już dziękowałam, ale nie zaszkodzi, jeśli zrobię to jeszcze raz :3

Ano
Cieszę się, że w końcu założyłaś temat |3 Nie ma się czego wstydzić, zdolności (jak już mówiłam) masz duże, jest czego zazdrościć :>

Nic więcej dodawać nie będę, bo już nie raz mówiłam Ci, że trening czyni mistrza xP

[Obrazek: tumblr_mxnqfu7ikt1ri1rjmo2_250.gif]
24.03.2013, 18:05
Dobra, skończyłam Yamuraihę.

[Obrazek: aPYRawm.jpg]
Dziwne skaner, jak nie wiem hm. :<

Może jeszcze coś narysuję w pociągu, choć nie wiem, bo ćwiczenia z bioli same się nie zrobią, a to jakieś 40 stron hm.

I dzieeenki za opinie, ale raczej nie wspominałam, że nie mam hm talentu, tylko, że nie umiem, a to różnica. Daleko mi do ludzi, którzy są dla mnie hm autorytetem. Hm.

Tak, błąd celowy jakby się ktoś czepiał

zabawa cały czas
 Cherish Balle podarowali: Natx, Piterr, NoivernF, księżycowa_potęga, Mico
26.03.2013, 19:32
Dobra, nie mam życia w szkole, to chociaż Kouhę narysowałam. Dam zdjęcie, bo nie mam dostępu do skanera poza Będzinkiem :<

[Obrazek: dn7lsCx.jpg]

Tak bardzo przypomina mi Yuno. ;-; A ja jej tak nie lubię ;-; Nóżek nie zdążyłam narysować hm

zabawa cały czas
 Cherish Balle podarowali: Natx, Piterr, NoivernF, Mico
1.04.2013, 22:48
[Obrazek: tumblr_inline_mklg1uc6PF1qz4rgp.png]
Wielkanocny obrazek~~!
Próbowałam się bawić saiem, z tego czego się nauczyłam xD

zabawa cały czas
1.04.2013, 23:28
Masz talent Smile Yamuraihę w kolorze wyszła Ci bardzo przyzwoicie. Robisz rysunki na zmówienia?

Piszesz Fan Ficki? Sądzisz, że jesteś w tym dobry? Sprawdź się/Udowodnij to w Bursztynowej Lidze..

Stwórz swoją własną postać, wyzywaj innych uczestników na pojedynki i walcz o miano najlepszego pisarza wśród Fan Fickowych twórców!

Wolisz rysować niż pisać? W takim razie Akwarelowa Liga będzie odpowiednim miejscem dla Ciebie! Zarejestruj się i walcz z innymi artystami!

Konkurs z nagrodami dla malarzy i rysowników.

1.04.2013, 23:33
oj tam! czepiacie sie takich drobiaszczkówWink ona naprawde świetnie rysujeBig Grin
1.04.2013, 23:45
Rysunki na zamówienie... Hm xD Mogę, ale z dużym, bardzo dużym ryzykiem, że mi nie wyjdzie, bo potrafię rysować tylko dziewczynki. ;-; Ale jeśli chodzi o pokemona, to dam z siebie wszystko.
W sumie i tak dam z siebie wszystko xD Więc mogę spróbować, czemu nie

zabawa cały czas
1.04.2013, 23:59
ja tez wole rysowac dziewczynki bo chłopaki mi nie wychodzą^^
 Cherish Balle podarowali: Krzysiu1234567
2.04.2013, 11:55
No, no... Widzę, że kolejny forumowy talent nam rośnie Smile
Wielkanocny rysunek jest zdecydowanie najlepszym z całej galerii, głównie dlatego że w końcu pokusiłaś się o narysowanie postaciom palców Big Grin Jedynie czepiłabym się włosów dziewczęcia, wydają mi się dziwnie nienaturalnie pofalowane, zwłaszcza te kosmyki przy twarzy.
Yamuraiha też wyszła spoko, kredki woskowe (to chyba kredki woskowe?) rządzą! Big Grin Tylko cycki trochę za bardzo obwisłe wyszły, co w sumie nie wygląda zbyt naturalnie.

Cóż, rysuj dalej, rozwijaj się dalej, twórz dalej, bo potencjał w tobie widzę Smile Zastanawia mnie tylko jak rysujesz nóżki (normalnie, nie w stylu chibi), bo jak na razie tworzysz same postacie w długaśnych kiekach, na których za bardzo nie można tego dostrzec Wink
I, tego, powodzenia życzę.

"LITTLE KIDS PLAY GTA AND NO ONE BATS AN EYE
ADULTS PLAY POKEMON AND EVERYONE LOSES THEIR MINDS"

[Obrazek: sygnaturka1_2.png]
*Avatar został wykonany przez Shinobu.*
 Cherish Balle podarowali: Krzysiu1234567
5.04.2013, 21:57
Heh, dzienki za komplementy i za te miłe słowa, że mam talent i w ogóle, ale prawda jest taka, że go hm, nie mam xD
Po prostu się uparłam, dzięki dla mnie, że tak wcześnie, bo w pierwszej klasie podstawówki, że muszę umieć i będę umieć. No, a gdybym pokazała Wam moje prace sprzed roku... Oh lepiej nie. Nienienienie. Zapomnijcie, że o tym mówiłam, nie xD
Jeśli chodzi o nóżki - właśnie pracuję nad dwoma rysunkami, mam póki co linearty, ale żeby były supcio chrupcio idealne, uczę się jak najlepiej je pokolorować.
Póki co, żeby mi temaciks nie złaził na drugą stronę, walnę sobie dwa trochę starsze rysunki xD (Też zdjęcia, nie skaner :<)

[Obrazek: tumblr_mj1q58HWvA1s6jx49o1_500.jpg]
Tu macie Szindobadto~ Tak na dobrą sprawę, nie chciałam go rysować (dlatego na takiej wujowej kartce), ale, poprosiłam moją jedyną koleżankę w klasie (się trafiło na ćpająco-pijąco-palącą gimbazę, a podobno bardzo dobry poziom), żeby mi go narysowała~ Ale ona, jako iż ma talent do rysowania takich bardziej realnych postaci (których ja się już nigdynigdynigdy nie tknę), odmówiła, więc chciałam jej pokazać jak mniej więcej to zrobić. No i wyszło to. xD Choć teraz trochę żałuję, bo dostałam przez niesłuchanie na chemii 3+ ze sprawdzianu i mnie mama nienawidzi trochę. Ale cóż, zdarza się.

[Obrazek: tumblr_mj2acouLJW1s6jx49o1_500.jpg]
W jakiś piękny weekend o pięknej późnej porze mi się nudziło. Zechciałam poćwiczyć rysowanie szalików, inne pozy i trochę inny styl rysowania. Narysowałam to i jakoś niespecjalnie czułam się pewnie, to wróciłam do starego. To też moje OC, do poków, dla którego nie mam imienia. Wygląda podobnie do postaci, którą reprezentuję sobą w necie, tylko, że ma trochę inne barwy, charakter, przeznaczenie; no powiem tak, pierwsza postać z fanfików, która nie umrze na końcu w jakimś efektownym finale xD (choć teraz trochę mi żal takiej Charlotte, która popełniła samobójstwo i w ogóle, ale to stare czasy, miałam 10 lat). Jeśli chodzi o szalik bardzo wzorowałam się na jakimś obrazku i wychodzi na to, że nie lubię się na nich wzorować.

Wymęczające.

Ah, i Qwest - korzystam ze zwykłych kredek ołówkowych, tylko staram się stworzyć nimi coś produktywnego xD Co dalej... Jeśli chodzi o kosmyki postaci w różowych włosach, to jest to adekwatne do pomysłu mojego przyjaciela, który to kiedyś rysował całą naszą grupkę przyjaciół no i ja jestem tą różowką. Pierwotnie miał być to rysunek, który im dziękuje za to, że są, ale stwierdziłam, że po co rysować kolejny rysunek wielkanocny no i ogółem to jest manifestacja mojego nieogarnięcia. Takie włosy xD
Choć na logu trochę nie widać, bo mój przyjaciel narysował mnie na pierwowzorze w krótkich włosach, niedoinformowany jakiś.
W każdym bądź razie, logo - Logo~
Jestem jedyną osobą w różowych włosach, heh, no i ogółem z przezwiskiem hińska (tak, hińska, nie chińska) bajka/budda, czy inne takie fajne przekleństwa dziwne. I żeby nie było - nie rysowałam tego. xD

Dziękuję za uwagę, że ktoś doczytał do końca.
Szacun, koledzy i koleżanki~

zabawa cały czas
5.04.2013, 22:49
Hej, ten pierwszy stary rysunek nie jest taki zły Wink (z wyjątkiem dziwnej jego lewej ręki, która wyszła... no, dziwnie). Naturalnie, drugi rysunek jest o wiele lepszy, niniejszym ogłaszam, że ćwiczenia z rysowania szalików zaliczyłaś na piątkę z plusem. Aczkolwiek trochę zdziwiła mnie... ekhem, płaskość (Big Grin) postaci, zwłaszcza kiedy przypomniałam sobie, że kiedyś pisałaś, że nie lubisz takich postaci rysować. Cóż, najwidoczniej słynna zasada artystów, mówiąca o tym, że "najlepiej wychodzą rzeczy, których nie lubisz rysować" wciąż działa Big Grin
Szkoda tylko, że nie dokończyłaś jej nóżek, bo tak bardzo chiciałam zobaczyć jak rysujesz nogi Wink

Swoją drogą,
Cytat:(się trafiło na ćpająco-pijąco-palącą gimbazę, a podobno bardzo dobry poziom)
Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak doskonale rozumiem twój ból. Też chodziłam do "dobrego" gimnazjum. I też większość młodzieży wszechpolskiej reprezentowała taki oto model młodzieży wszechpolskiej.

"LITTLE KIDS PLAY GTA AND NO ONE BATS AN EYE
ADULTS PLAY POKEMON AND EVERYONE LOSES THEIR MINDS"

[Obrazek: sygnaturka1_2.png]
*Avatar został wykonany przez Shinobu.*
5.04.2013, 22:52
Co? Napisałam, że nie lubię rysować niepłaskich postaci.
Płaskie są spoko, nikt się nie przyczepi, że nieproporcjonalnie, a tu dwie krechy i jest. xD
Also - ten rysunek umarł gdzieś. Nie mam pojęcia gdzie jest, może pod rysunkami na tablicy korkowej, nie wiem, poszukam xD

No i jak mówiłam - dwa rysunki już są z nóżkami, hehe. Tylko muszę je pokolorować, bo lineart to nic nowego, ciekawego i tak dalej. xD

zabawa cały czas
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości