Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Gonzo streamuje
29.05.2013, 22:41, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.05.2013, 23:01 przez Gonzo.)
RE: Gonzo streamuje
jutro o 19 też, mam nadzieję, że bez problemów WiFiowych

Archiwum streamu z dziś (same walki):

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: _M_, Darkray, Ciela
30.05.2013, 19:17,
http://pl.twitch.tv/gonz0pl

stream

Odpisz
30.05.2013, 21:04,
Dzięki za dziś! Archiwum znajdziecie tutaj w partach www.dead.ly/GBU2PL a na twitchu w całości Smile

Odpisz
1.06.2013, 23:29,
Oglądałem zapisy ze streamu, bardzo fajnie było obejrzeć jak sobie grasz oby tak dalej Big Grin
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Gonzo
1.06.2013, 23:36,
... Nie ukrywam, że nadal ze mnie lewa noga z walk na poważnie, co nie zmienia faktu, że miałem przyjemność obejrzeć dwa odcinki. Bywało różnie - były bany, serie zwycięstw, podczas których spekulowano czy Gonzo nie gra sam ze sobą, poki na 49 lv (o zgrozo), a także sympatyczne rozmowy pełne jakiejś tam uprzejmości. Czy mi się podoba? Tak. I wiem, że znowu tym męczę Gonza, lecz zapamiętajcie te słowa:

"ciekawy team, nie działa" - to jest komplement zmieszany z ukazaniem prawdy. Optymista czy też pesymista wybierze tą wersję, która bardziej spełnia jego ideę bycia.

Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum,
wódka w parku wypita albo zachód słońca,
lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic
i nie stanie się nic - aż do końca.
Odpisz
3.06.2013, 19:19,
Żeby było fajniej, jutro stream, ktoś chce mi potowarzyszyć przez skajpaja? Zastrzegam sobie prawo do wybrania jednej osoby, zasada "kto pierwszy, ten lepszy" nie ma zastosowania.

Odpisz
3.06.2013, 19:40, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.06.2013, 19:40 przez KleszczRex.)
Zgłoszę się z prostego powodu - nie wybierzesz mnie, a raczej nie wybierzesz mego mikrofonu. Aczkolwiek głos jest głosem. No i Kleszczu po kolosie to zły człowiek. ^___^

Odpisz
3.06.2013, 21:05,
ja bym się zgłosił, ale tego nie zrobię z uwagi na fakt iż orgazm knura trwa 30 minut, myślę że to znakomity powód do nie zgłoszenie się. Poza tym nie mam mikrofonu.

Serio z tym orgazmem, google it. Ogarniacie to w ogóle?

Tęskniłem za tym miejscem ;____;

[Obrazek: tga71n1o0ck6.jpg]
Odpisz
4.06.2013, 20:49,
Dziś strimu nie ma, bo głowa boli, ale jutro będzie i będzie z gościem! Kamerki nie będzie, ale gość tak, a będzie nim... Nikomu nieznany Szymoninho! Poza samymi walkami, porozmawiamy także o jego przeżyciach z VGC Nationals w Mediolanie, w których brał udział. Start o 20, choć godzina może uleć zmianie. Polecam sprawdzić mojego Twittera koło 19, stay tuned!

Odpisz
5.06.2013, 18:07, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 5.06.2013, 18:09 przez rez93.)
czyli rozumiem że dzisiaj będzie stream i powalczysz z randomami Big Grin?
Odpisz
5.06.2013, 20:17, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 5.06.2013, 21:00 przez Gonzo.)
stream o 21, nie dam rady wcześniej.

Będzie 3-4 minutki obsuwy. Oprogramowanie do streamowania się updatuje. Smile

Odpisz
16.07.2013, 13:25,
Tym razem nie ja, a emachel będzie streamował double z Pokemon Showdown! serwer Nuggetbridge'a.

Start: 13:30, link do twitcha: www.twitch.tv/emachelwladcaszynszyl

Odpisz
21.02.2014, 19:11,
Cytując Gonskę:

"Pozdrawiam z banlandii! Mamy tutaj sprawne WiFi i dużo dobrego alkoholu. A propos...

Kleszczu jest dzisiaj u mnie i będziemy streamować moje walki z Test Tournament na GBU. ŻEBY NIE BYŁO ZA NUDNO... MAMY NIESPODZIANKĘ!

Jeśli wygram mecz, Kleszczu pije kielicha pyszniutkiej, zimniutkiej a za razem cieplutkiej Żubróweczki. Jeżeli zaś mecz przegram, piję ja.!

Do zobaczenia na twitchu! Start godzina 20, link do kanału: http://pl.twitch.tv/gonz0pl "

Jakby co, to jest to mój pożegnalny post... :/

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Tyma, Sceptile, Sky, Bleck, Phlosio
21.02.2014, 23:27,
Na prośbę Gonzo umieszczam link do obejrzenia z ich
"Drinking Game"

Miłego oglądania Smile