Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Gonzo streamuje
6.03.2013, 14:31,
Gonzo streamuje
Dziś, od około 21 przez około dwie godziny będę streamował walki GBU (double) na moim kanale Twitch. W ramach przygotowań do nadchodzącego International Challenge będę testował nowy skład, więc będzie sporo failowania, bo nigdy nie grałem tego typu teamem. Jaka to jest taktyka i co będę próbował wykombinować, pozostawiam Waszym zdolnościom przewidywania.

Team previev:
[Obrazek: 395.gif][Obrazek: 272f.gif][Obrazek: 186f.gif][Obrazek: 579.gif][Obrazek: 642-therian.gif][Obrazek: 645-therian.gif]

Polecam też zajrzeć na mojego Twittera @GonzoVGC, gdzie umieszczę info o dokładnym starcie streamu.

Zapraszam! c:

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Bidulkę, Kyurem
6.03.2013, 15:37,
RE: Gonzo streamuje
Widzę że masz tu konkretny rain-team z elementem alternatywy w postaci Landorusa. Cokolwiek kombinujesz życzę ci powodzenia, ale mógłbyś np. nagrać cały stream i zapodać potem jako vid, bo o tej godzinie nie mogę a chętnie potem bym się zapoznał z tym materiałem.
Odpisz
6.03.2013, 15:55,
Twitch zapisuje archiwum streama i całość będzie dostępna na moim kanale Wink

Odpisz
6.03.2013, 16:19,
Super! Będę oglądał Wink
Mam na twitchu konto,więc na pewno będzie koment Smile

"Nic mnie już nie zaskoczy!Eh,a to jest coś nowego..."
Odpisz
6.03.2013, 17:04,
Widzę że planujesz przestraszyć przeciwnika groźnym wyglądem świecących pokemonów a następnie napierdzielać w opór hajper bimy i giga impakty, jako że są to fajowe ataki. Sprytnie.

Tęskniłem za tym miejscem ;____;

[Obrazek: tga71n1o0ck6.jpg]
Odpisz
6.03.2013, 17:30,
Przejrzał mnie ;___;

Próba streamu gotowa, do zobaczenia ~o 21 Smile

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Pawciooo
6.03.2013, 19:10,
A jak ty będziesz z konsolki nagrywał,co?

"Nic mnie już nie zaskoczy!Eh,a to jest coś nowego..."
Odpisz
6.03.2013, 19:18,
Kamerą internetową. Z tego co mówił mi mój testowy pomocnik, jakość jest wystarczająca.

Odpisz
6.03.2013, 19:21,
są dwa sposoby:

1) przy pomocy super nowoczesnego nagrywatora, który podłączasz w miejsce zasilacza. Jego zalety to znakomita jakość filmu i dźwięku w HD oraz wbudowany expres do kawy i krajalnice do chleba i wędlin.

2) ustawić kamerę nad DS'em tak żeby ekran konsoli był dobrze widoczny. Zaletą jest fakt że w przciwieństwie do sposobu 1) sposób 2) nie jest zmyślony.

Odpisz
6.03.2013, 19:28,
Tak się składa, że pierwszy sposób jest połowicznie prawdziwy, nie ma ekspresu i krajalnicy, ale kosztuje to kilkaset dolarów.

Odpisz
6.03.2013, 19:36,
bez jaj... Nie zapłaciłbym kilkaset dolarów za coś w czym nie ma ekspresu i krajalnicy.

W sumie widziałem jak na 3ds'ie typek nagrywał czymś takim Monster Huntera.

Kup to. Sprzedaj nerkę po co Ci dwie. Ja już sprzedałem a pieniądze za nią wypłaciłem w jednodolarowych banknotach. Potem wywiozłem je do etiopii i rozpaliłem z nich wielkie ognisko, żeby biedni etiopijczycy się ogrzali. W tej afryce jest przecież tak zimno a te biedaki w samych majtach chodzą Sad

Odpisz
6.03.2013, 20:45,
Fajnie, na pewno wpadnę na streama żeby trochę pooglądać Tongue
Odpisz
6.03.2013, 21:52,
http://t.co/1Yku3Pm4US zaczynamy za 10 minut Big Grin

Odpisz
7.03.2013, 0:04,
Ktoś oglądał? Jakie wrażenia? Chcecie więcej?

Archiwum streamu dostępne na moim kanale Smile

Czekam na Feedback!

Odpisz
7.03.2013, 0:35,
Generalnie... oprócz paru wypadków losowych (znikające twarze czy errory programów) komfort oglądania był całkiem niezły. Oczywiście o poziomie gry i potencjale teamu nic nie powiem, gdy moja wiedza pozwala stwierdzić wyłącznie, że było fajnie i ciekawie. Oczywiście nie mam nic przeciwko, by było więcej takich materiałów - a nuż przypadkiem zacznę ogarniać podstawowe sprawy dotyczące... prawdziwego gamingu?

Na koniec pseudopoważny news - nie wiem czy istnieje coś takiego jak on-linowy ranking narodów, lecz Polska właśnie powiększa przewagę nad Kostaryką.

Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum,
wódka w parku wypita albo zachód słońca,
lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic
i nie stanie się nic - aż do końca.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości