Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Wątek zamknięty 
Takie tam pierdoły ;)
29.03.2013, 15:26
RE: Takie tam pierdoły ;)
Przybywam! Big Grin
Whoa, ten smok ubrany w ludzkie ciuchy jest epicki! Smile Ogólnie smoki same w sobie ją epickie, ale te w twoim wykonaniu biją wszelkie poziomy epickości. Naprawdę, wykonałaś kawał dobrej roboty przy ostatnim rysunku. Jedyną jego wadą jest ta dziewczyna - jak na mój gust, ma zbyt męską twarz (normalnie za pierwszym razem sobie pomyślałam - "że co, facet ma cycki?" Big Grin).
Co do pierwszego rysunku... Od razu wyobraziłam sobie, jak wyglądałby Sharpedo w twoim wykonaniu Wink

"LITTLE KIDS PLAY GTA AND NO ONE BATS AN EYE
ADULTS PLAY POKEMON AND EVERYONE LOSES THEIR MINDS"

[Obrazek: sygnaturka1_2.png]
*Avatar został wykonany przez Shinobu.*
30.03.2013, 1:11
(29.03.2013 15:26)Qwest napisał(a):  Przybywam! Big Grin
Whoa, ten smok ubrany w ludzkie ciuchy jest epicki! Smile Ogólnie smoki same w sobie ją epickie, ale te w twoim wykonaniu biją wszelkie poziomy epickości. Naprawdę, wykonałaś kawał dobrej roboty przy ostatnim rysunku. Jedyną jego wadą jest ta dziewczyna - jak na mój gust, ma zbyt męską twarz (normalnie za pierwszym razem sobie pomyślałam - "że co, facet ma cycki?" Big Grin).
Co do pierwszego rysunku... Od razu wyobraziłam sobie, jak wyglądałby Sharpedo w twoim wykonaniu Wink

No właśnie co do tego ostatniego obrazka...takie są skutki jak człowiek musi samego siebie rysować...na żywo też mnie z facetem mylą przez fryzurę itp ^^'
A co do rekinka to się teraz nakręciłam, żeby spróbować go narysować na wolnym czasie *__*
No i tradycyjnie dzięki!Big Grin

[Obrazek: tumblr_mu2s8zoTF31qfrt46o2_500.gif]
30.03.2013, 19:23
[Obrazek: easter_dragon_by_izzyreddragon-d5zsr7d.png]
No to tak na Wielkanoc wesołych i smoczych Big Grin

Cherish Balle podarowali: Chaqui, Cyris, Iryś, Qwest, Sarameda Hakte, B. Tamashi, Konus, Natx, Tyma, Mico
31.03.2013, 0:09
Smok! Futerko! *_* Ten rysunek przebija wszelkie poziomy epickości. To... To po prostu połączenie dwóch najbardziej epickich rzeczy, jakie kiedykolwiek mogę zobaczyć w rysunkach! *_*

I, mimo że nie jest to rysunek dla mnie, dziękuję ci, Izzy, za narysowanie czegoś tak ociekającego naturalną zajebistością Smile Z góry przepraszam za tak mało konstruktywny komentarz, ale po prostu zabrakło mi słów na określenie epickości tego cuda Big Grin

Cherish Balle podarowali: Izzy
31.03.2013, 0:32
Ten Smok po prostu rozwala system!

Masz talent nie ma co! Też tak chcę!

Mogę kiedyś popatrzeć jak rysujesz? ^ ^

Robisz art trade lub collaby może?

31.03.2013, 13:57 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.03.2013 13:59 przez Izzy.)
(31.03.2013 0:09)Qwest napisał(a):  Smok! Futerko! *_* Ten rysunek przebija wszelkie poziomy epickości. To... To po prostu połączenie dwóch najbardziej epickich rzeczy, jakie kiedykolwiek mogę zobaczyć w rysunkach! *_*

I, mimo że nie jest to rysunek dla mnie, dziękuję ci, Izzy, za narysowanie czegoś tak ociekającego naturalną zajebistością Smile Z góry przepraszam za tak mało konstruktywny komentarz, ale po prostu zabrakło mi słów na określenie epickości tego cuda Big Grin

Nie łam się mi tyle wystarczy do radości niczym mała japońska dziewczynka na widok kotka *__* Tak, że hm...nie ma za co i właściwie cała przyjemność po mojej stronie :3

(31.03.2013 0:32)Diablicka napisał(a):  Ten Smok po prostu rozwala system!

Masz talent nie ma co! Też tak chcę!

Mogę kiedyś popatrzeć jak rysujesz? ^ ^

Robisz art trade lub collaby może?

Dzię-ku-ję!Big Grin

Jasne, jak będę kiedyś bazgrać to dam znać i podgląd włączę ^^
Iii czasami robię, póki co nie ale jakby coś to tak (:

31.03.2013, 18:29
Oh geez ;-; ten smok jest taki smoczy... ale tez fuczasty... ale slodki takze !
NIE LUBIE CIE TAK DLA ZROZUMIENIA. PAMIETAJ, ZE ABYM ZACZAL CIE LUBIC MUSISZ ZACZAC ZLE RYSOWAC ! >:C
31.03.2013, 18:33
Bardzo mi sie podoba Big Grin . Życze powodzenia przy dalszej pracy.

1.04.2013, 13:18
Normalnie nie ma się do czego przyczepić. Pomysł zacny, kolorowanie również. Widać, że umiesz rysować smoki, nawet bardzo widać. :I

3DS FC: 5257-9356-6376 nick w grze: x Takeru x
2.04.2013, 10:49
Padłam xD Jestem po prostu złem..następnym razem zrobię coś z całą masą błędów, żeby się było do czego przyczepić Big Grin

3.04.2013, 15:20
[Obrazek: pc__cybermas_by_izzyreddragon-d603l4b.png]

Dobra...sprawdźmy czy ktoś jeszcze oprócz mnie zauważy jakiego paskudnego byka tu walnęłam, a nawet dwa chociaż ten drugi mniej widoczny. Widzi ktoś? :>

Przepraszam, że mało pokemonowo ostatnio, jakaś smocza wena mnie naszła ^^'

Cherish Balle podarowali: Natx, B. Tamashi, Tyma, Suspect, Mico
3.04.2013, 22:45
(6.03.2013 2:36)zukori napisał(a):  moar mooar
ty nie dodałaś tego to zrobię to za Ciebie =.=
[Obrazek: happy_birthday_zukori__by_izzyreddragon-d5w83hw.png]

Awww, śliczne *.*
4.04.2013, 12:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.04.2013 12:59 przez B. Tamashi.)
(3.04.2013 15:20)Izzy napisał(a):  Dobra...sprawdźmy czy ktoś jeszcze oprócz mnie zauważy jakiego paskudnego byka tu walnęłam,

Ja tam na razie nie zauważyłem jeszcze, może dlatego, że i tak całość prezentuje się bardzo ładnie. : D

Cytat:Przepraszam, że mało pokemonowo ostatnio, jakaś smocza wena mnie naszła ^^'

Dobrze jest czasami popatrzeć na coś, co nie jest pokemonem, także ten... nie ma za co przepraszać, bo rysowanie smoków, jak widać, ci wychodzi i z coraz to kolejnym jestem ciekaw, jaki następny będzie. :q

3DS FC: 5257-9356-6376 nick w grze: x Takeru x
4.04.2013, 18:22
Izzy, chcesz żebym poszukała ci byków, powiadasz? Hm... Challange Accepted.
*szuka byków*
...
*marszczy brwi*
...
*po wpatrywaniu się w obrazek dobre 5 minut*
Noż, cholera jasna, jak to możliwe, że w poprzednich pracach potrafiłam dopierniczyć się szczegółów, a w tej za Chiny Ciężkie nie mogę? Big Grin
Nie wiem, strzelam... Może coś z perspektywą?
A jak nie to z cieniowaniem, na które uwagi nie zwracam, bo się na tym nie znam. O tak, to na pewno musi być coś z cieniowaniem. Bo się na tym nie znam. I tego nie widzę, o.

A same smoczydło epickie, nawet jeśli jest z bykami, nie przeszkadza mu to w byciu epickim. Jak ty to robisz, że twoje dzieła zachwycają, nawet jeśli posiadają błędy (któych notabene nie zauważyłam)? Big Grin

Co do rysowania tylko smoków... Ogólnie smoki są okej (nawet bardzo okej), jednak dobrze by było, gdybyś jednak nie wpadła w monotonię. Tym bardziej, że przypadłość ta jest dość często spotykana wśród artystów Wink

5.04.2013, 13:44
Uuuhuhu to się przyznaję bez bicia, zerknijcie na tylną łapę tą po waszej prawej. Ciutek anatomicznie mi się rypnęła w porównaniu z drugą...ale skoro tego nie widać to nie jest źle!Big Grin

A o monotonię nie ma się co bać, co i raz skaczę ze smoków na pokemony, potem na digimony, postaci disneya, jakieś anime i znowu swoje OCki, nie jest źle :3

Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości