Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Wątek zamknięty 
Takie tam pierdoły ;)
12.03.2013, 16:02
RE: Takie tam pierdoły ;)
Hm...a co gdyby zamienić Astrona i Ryu 'rasami'?:>
[Obrazek: what_if____by_izzyreddragon-d5cvibz.jpg]
Kolorowane zwykłymi mazakami prawie na wyczerpaniu, bo na te szpanerskie mnie nie stać.

[Obrazek: tumblr_mu2s8zoTF31qfrt46o2_500.gif]
 Cherish Balle podarowali: Iryś, Natx, Aglet, Konus, Nilson, Mico
12.03.2013, 18:09
Ten Pichu i jego mina kota (nie, nie chodzi tutaj o zwierzątko Big Grin) wymiatają Smile
Co do zamiany ras... Nigdy więcej tego nie rób, chociażby dla ich własnego dobra Big Grin
A kolorowanie złe nie jest, a przynajmniej wychodzi ci ono lepiej niż mnie (ponytę na 151 challange robiłam pisakami własnie Tongue).

"LITTLE KIDS PLAY GTA AND NO ONE BATS AN EYE
ADULTS PLAY POKEMON AND EVERYONE LOSES THEIR MINDS"

[Obrazek: sygnaturka1_2.png]
*Avatar został wykonany przez Shinobu.*
13.03.2013, 16:53
Astron w kolorystyce Ronalda Mak Donalda miecie.... xD

"A lawyer is someone who smiles no matter how bad it gets"
 Cherish Balle podarowali: Aglet
14.03.2013, 20:18
[Obrazek: pok_by_izzyreddragon-d5y0gu9.jpg]
Tego miksa widziałam gdzieś tu na forum ale w formie sprita z gry i nie mogę teraz autora znaleźć!D:
Ale pomysł człowiek miał zacny *__*
Taki digitalowy szkic w 5minut max Smile

Cherish Balle podarowali: Aglet, Konus, Nilson, Mico, Nekuro
16.03.2013, 13:55
No to teraz coś trochę innego niż Pokemony Smile
[Obrazek: pc__toramon_by_izzyreddragon-d5t2v83.png]
[Obrazek: growlmon_by_izzyreddragon-d5t6aqr.png]
[Obrazek: felinar_by_izzyreddragon-d5oi4ce.png]
[Obrazek: guardian_dragon_by_izzyreddragon-d5wytmt.png]

Cherish Balle podarowali: B. Tamashi, Qwest, Wojas021, Konus, Nilson, Mico
16.03.2013, 14:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.03.2013 14:15 przez B. Tamashi.)
Prace na bardzo, ale to bardzo wysokim poziomie. No i ten Growlmon - wspomnienia. :I
Podsumowując: ze wszystkich tutaj tematów, ten najbardziej przykuwa moją uwagę. Temat z pewnością będę odwiedzał, jeśli tylko wrzucisz kolejne równie dobre prace co poprzednie.

Dobra robota, powodzenia. :q

3DS FC: 5257-9356-6376 nick w grze: x Takeru x
16.03.2013, 14:26
(16.03.2013 14:11)Sethiel napisał(a):  Prace na bardzo, ale to bardzo wysokim poziomie. No i ten Growlmon - wspomnienia. :I
Podsumowując: ze wszystkich tutaj tematów, ten najbardziej przykuwa moją uwagę. Temat z pewnością będę odwiedzał, jeśli tylko wrzucisz kolejne równie dobre prace co poprzednie.

Dobra robota, powodzenia. :q

Aż tak bardzo? Dzięki wielkie!Smile
A no Growlmon...ale i tak najbardziej brakuje mi pierwszego i drugiego sezonu...no ale nic :]
Słowo, że wrzucać coś będę! Big Grin

16.03.2013, 14:27
Niniejszym pragnę stwierdzić, że bestia z ostatniego obrazka jest jedną z najbardziej epickich rzeczy jakie widziałam w polskim fanarcie. Ten efekt trójwymiaru, no po prostu cudo :] Jedyną wadą rysunku są jego rozmiary - z chęcią zobaczyłabym tego potworka w całej okazałości.
Co do innych prac... Nie przepadam za digimonami, ale w twoim wykonaniu mogłabym je oglądać z otwartą japą Big Grin

16.03.2013, 15:16
(16.03.2013 14:27)Qwest napisał(a):  Niniejszym pragnę stwierdzić, że bestia z ostatniego obrazka jest jedną z najbardziej epickich rzeczy jakie widziałam w polskim fanarcie. Ten efekt trójwymiaru, no po prostu cudo :] Jedyną wadą rysunku są jego rozmiary - z chęcią zobaczyłabym tego potworka w całej okazałości.
Co do innych prac... Nie przepadam za digimonami, ale w twoim wykonaniu mogłabym je oglądać z otwartą japą Big Grin

Dziękuję!:} Jak skończyłam, też zaczęłam żałować, że zrobiłam to takie malutkie...aż szkoda no ale trudno, najpierw się robi potem się myśli ^^'
A to z tą japą mnie rozwaliło w tej chwili xD aż mi miło Big Grin

19.03.2013, 0:34
Cisza tu jakaś zapadła ._.
[Obrazek: adrian_by_izzyreddragon-d5xtfq1.png]
[Obrazek: chibi_godzilla_by_izzyreddragon-d5nxxyc.png]
[Obrazek: presentation_by_izzyreddragon-d5ydkbj.png]

Cherish Balle podarowali: Gonzo, Qwest, KleszczRex, Aglet, Iryś, Konus, Nilson, Nekuro, Mico, Wooyar, Krzysiu1234567
19.03.2013, 1:13
Nie żeby zabrzmiało to jak szantaż, ale jak będą pojawiać się kolejne wyborne prace (o dziwo wcale się nie martwię o poziom), to i będzie zauważalny zarówno wzrost hypu, jak i liczby komentarzy. Proste i jakże przyjemne. Ameryki nie odkrywam pisząc że całość stanowi genialną kompilację twórczości, której przejrzenie "za jednym zamachem" potrafi upośledzonych w trzymaniu kredek oślepić blaskiem doskonałości.

Szalenie miło mi się to ogląda- zresztą w tym miejscu bardziej wypada pisanie o grafice z artykułu Gonza, która pomysłem analogii do jakże znanej sceny z Króla Lwa ujęła moje serducho.

Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum,
wódka w parku wypita albo zachód słońca,
lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic
i nie stanie się nic - aż do końca.
19.03.2013, 16:24
A mnie się najbardziej podoba smoczy łeb Smile Jest po prostu świetny, szczególnie urzekła mnie gra świateł i cieni.
Scena z "króla lwa" też dobra, widać że wyobraźnia pracuje Big Grin Tylko mam takie małe qwesterkowe pytanie... Czemu akurat Rattata? Big Grin
Co do drugiego obrazka... To chyba najsympatyczniejsza wersja godzilli jaką kiedykolwiek widziałam. Patrząc na te ślepia, aż trudno posądzać tego stwora o robienie czegokolwiek niegodziwego Smile

19.03.2013, 16:36
(19.03.2013 16:24)Qwest napisał(a):  Scena z "króla lwa" też dobra, widać że wyobraźnia pracuje Big Grin Tylko mam takie małe qwesterkowe pytanie... Czemu akurat Rattata? Big Grin

Pozwolę sobie odpowiedzieć, bo to mój pomysł. Wszystko dlatego, że szukałem połączenia zupełnego noobka-nowicjusza, jakim Joey z postacią wielką, mądrą, z wysoką pozycją społeczną, stąd porównanie do Rafiki. Mójartykuł ma wprowadzić casuala na gracza, zupełnie jak to robi Rafiki namaszczając Simbę na króla.

Także ten, ciekawe co doda Izzy Big Grin

[Obrazek: gonzo.png]
19.03.2013, 18:23
Dokładnie potwierdzam pomysł był w 100% Gonza, ja tam tylko za wykonanie jestem odpowiedzialna, nothing more Big Grin
Kleszczu- zgasiłeś mnie w kilku zdaniach po prostu...poważnie o,o
Quest-Dzięki! No i kto by mógł w ogóle o coś oskarżyć tego niewinnego jaszczura na drugim obrazku? Przecież to istny aniołek xD

28.03.2013, 17:33
Uuu przysnęłam tu, moja wina xD
[Obrazek: sharkmon_by_izzyreddragon-d5npvnu.png]
[Obrazek: 2013_id_by_izzyreddragon-d5v92ov.png]
[Obrazek: big_dragon_and_izz_by_izzyreddragon-d5v2f0k.png]

Cherish Balle podarowali: Iryś, Natx, Konus, Qwest, Mico
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości