Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Wątek zamknięty 
Takie tam pierdoły ;)
8.03.2013, 2:53
RE: Takie tam pierdoły ;)
(8.03.2013 2:33)zukori napisał(a):  ten czekoladowy Arcanine sprawia, że jestem głodna *_*

No wiesz Ty cooo...teraz i mi się chce jakiegoś Twixa czy coś o_o

[Obrazek: tumblr_mu2s8zoTF31qfrt46o2_500.gif]
8.03.2013, 11:59
Czemu wcześniej nie zauważyłam tego tematu? T_T

Nie no, te rysunki są absolutnie epickie. Zdecydowanie jedne z lepszych, jakie widziałam w polskich pokemonowych galeriach Smile Co jeszcze... Zdecydowanie najlepiej wychodzą ci gadzie pokemony, aczkolwiek futrzaki też są niczego sobie (strasznie mnie urzekł Astron, mimo że nie mam kompletnego pojęcia z jakiej serii pochodzi Big Grin).
A crossover, o którym przypomniała ci Zukori, to już w ogóle bije wszelkie poziomy epickości.

Jak już wspomniała Chicorii, fajnie że łączysz profesjonalizm z dobrą zabawą i pokemony na twoich rysunkach mają osobowość, a nie są jedynie ładnie namalowanymi nijakimi istotami Smile

Jeśli chodzi o nowe rysunki to fuzja Charizarda i Cubone jest mega-epicka Big Grin Choć wydaje mi się, że ogon wyszedł trochę zbyt połamany.
Generalnie błędów za wiele nie zauważyłam, jednak ciągle mam wrażenie, że Charmeleon z gitarką (za gitarę i okularki ma u mnie profity Smile) ma jedną łapę dłuższą od drugiej.

To chyba tyle. Pozdrawiam i życzę sukcesów w dalszym tworzeniu prac Smile

"LITTLE KIDS PLAY GTA AND NO ONE BATS AN EYE
ADULTS PLAY POKEMON AND EVERYONE LOSES THEIR MINDS"

[Obrazek: sygnaturka1_2.png]
*Avatar został wykonany przez Shinobu.*
8.03.2013, 13:22
Wow, prace imponujące... ale czemu wszystko wygląda tak, jakby było zrobione z lateksu?
8.03.2013, 17:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 8.03.2013 17:21 przez Chicorii.)
(8.03.2013 13:22)Speedwagon napisał(a):  Wow, prace imponujące... ale czemu wszystko wygląda tak, jakby było zrobione z lateksu?
To przez styl światłocieni. Przez ten konkretny styl cieniowania i "światłowania" ciała postaci tak połyskują.

(8.03.2013 11:59)Qwest napisał(a):  Czemu wcześniej nie zauważyłam tego tematu? T_T
Ten temat istnieje od bardzo niedawna.

(8.03.2013 11:59)Qwest napisał(a):  Generalnie błędów za wiele nie zauważyłam, jednak ciągle mam wrażenie, że Charmeleon z gitarką (za gitarę i okularki ma u mnie profity Smile) ma jedną łapę dłuższą od drugiej.
Nie wiem jakie były intencje autorki, ale ten instrument wygląda bardziej jak ukulele, niźli gitara. Na gitarę jest to przede wszystkim za małe, a i kształt instrumentu, jak i długość i szerokość gryfu, bardziej mi przypomina ukulele.

--
Tak jak nie lubię fuzji, ta fuzja Charka i Cubone'a wygląda prześwietnie ^^ Wszystkie elementy ciała do siebie pasują i nie mam poczucia sztuczności, jak w większości widzianych przeze mnie fuzji.
Charmeleon z okularkami słonecznymi i ognistym ukulele też wygląda bardzo dobrze, uwielbiam jego pozę spojrzenie.
Choć moim osobistym faworytem jest Krookodile. Może to przez tą pozę, może dlatego, że go ostatnio bardzo polubiłam m.in. za rewelacyjny cry w grach (brzmiący jak riff gitarowy <3 zresztą Go Ichinose wykonał kawał rewelacyjnej roboty z cry'ami Poków z piątej generacji).

10.03.2013, 10:17
Przejrzałem wszystkie Twoje prace i naprawdę jestem pod wrażeniem!
Wszystkie mają w sobie to coś, moim zdaniem należysz do najlepszych "digitalistów" na tym forum! Naprawdę przyjemnie wlepia się gały w takie prace, przy których mruganie to grzech xD Życzę powodzenia w dalszej pracy i zobowiązuję się odwiedzać wątek w poszukiwaniu nowych okazów Wink

10.03.2013, 20:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.03.2013 20:38 przez Izzy.)
(10.03.2013 10:17)KoNu$ napisał(a):  Przejrzałem wszystkie Twoje prace i naprawdę jestem pod wrażeniem!
Wszystkie mają w sobie to coś, moim zdaniem należysz do najlepszych "digitalistów" na tym forum! Naprawdę przyjemnie wlepia się gały w takie prace, przy których mruganie to grzech xD Życzę powodzenia w dalszej pracy i zobowiązuję się odwiedzać wątek w poszukiwaniu nowych okazów Wink

Uuuu dzięki wielkie!:3 I...wolno mrugać, zezwalam xD

(8.03.2013 11:59)Qwest napisał(a):  Czemu wcześniej nie zauważyłam tego tematu? T_T

Nie no, te rysunki są absolutnie epickie. Zdecydowanie jedne z lepszych, jakie widziałam w polskich pokemonowych galeriach Smile Co jeszcze... Zdecydowanie najlepiej wychodzą ci gadzie pokemony, aczkolwiek futrzaki też są niczego sobie (strasznie mnie urzekł Astron, mimo że nie mam kompletnego pojęcia z jakiej serii pochodzi Big Grin).
A crossover, o którym przypomniała ci Zukori, to już w ogóle bije wszelkie poziomy epickości.

Jak już wspomniała Chicorii, fajnie że łączysz profesjonalizm z dobrą zabawą i pokemony na twoich rysunkach mają osobowość, a nie są jedynie ładnie namalowanymi nijakimi istotami Smile

Jeśli chodzi o nowe rysunki to fuzja Charizarda i Cubone jest mega-epicka Big Grin Choć wydaje mi się, że ogon wyszedł trochę zbyt połamany.
Generalnie błędów za wiele nie zauważyłam, jednak ciągle mam wrażenie, że Charmeleon z gitarką (za gitarę i okularki ma u mnie profity Smile) ma jedną łapę dłuższą od drugiej.

To chyba tyle. Pozdrawiam i życzę sukcesów w dalszym tworzeniu prac Smile

A no bo fakt faktem jestem tu może nieco ponad tydzień, to dlatego Smile

Są błędy są, sama je też widzę ale jak na złość dopiero kiedy praca jest już gotowa, to jest masakra ^^' I z tą łapką to się zgadzam, wyszła ciutek za mała za co sobie w brodę pluję no ale nic, będzie lepiej Big Grin

Ogólnie wielkie dzięki!Smile

No i kolejny arsenał, chociaż te są troszkę starsze Smile
[Obrazek: tepig_wallpaper_by_izzyreddragon-d5o1fop.png]
[Obrazek: caterpie_wallpaper_by_izzyreddragon-d5o1evs.png]
[Obrazek: serperior_wallpaper_by_izzyreddragon-d5m1omy.png]
I kompletna anarchia, linia ewolucyjna Squirtle'a jako smoki :>
[Obrazek: dragon_pokes___007_009_by_izzyandmryhu-d4teg89.png]

Cherish Balle podarowali: Natx, Piterr, Konus, Iryś, Qwest, Pysiek, pojola, Nilson, Damiey, Mico
10.03.2013, 23:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.03.2013 23:09 przez Qwest.)
O ile w Tepigu zakochałam się od pierwszego wejrzenia, a Caterpie trzyma w miarę przyzwoity poziom (aczkolwiek nie urzekł mnie specjalnie - urok robaków na mnie nie działa Big Grin), o tyle Serperior wyszedł jakiś taki kulawy i niedorobiony. Wydaje mi się, że ogon stoi mu nieco za sztywno. No i ogólnie średnio mi się podoba łeb.
A anielskie smokożółwie są fajne Big Grin Lubię takie eksperymenty w pokemonach Smile

"LITTLE KIDS PLAY GTA AND NO ONE BATS AN EYE
ADULTS PLAY POKEMON AND EVERYONE LOSES THEIR MINDS"

[Obrazek: sygnaturka1_2.png]
*Avatar został wykonany przez Shinobu.*
10.03.2013, 23:23 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.03.2013 23:25 przez Katschor.)
Właśnie odnalazłem mój mały, rajski, zdrowy zakątek na tym jakże chorym forum *__*
Mógłbym godzinami rozpisywać się na temat tych artów, wychwalać po kolei wszystkie ich zalety, od tych najbardziej zauważalnych po detale, ale jest to chyba zbędne, bo i tak słowami nie oddam tego podziwu... Sugerując się nazwą wątku, od dziś słowo "pierdoła" nabrało dla mnie całkowicie innego znaczenia :] Rewelacyjnie - po prostu, czapki z głów.

PS Adoptuj mnie T__T

[Obrazek: tumblr_mnkh2a4pQ31sq6cfuo1_500.gif]

Psyduck, Psyduck everywhere :3
11.03.2013, 8:13
SmaLL- Izzy to mój mąż, możemy Cię razem adoptować, mamo tata będzie uczyć szyć a tato mama rysować :3
Nie wiem czy Izzy wie ale ja osobiście jej prace uważam za najbardziej fantastyczne no i po prostu się nie da i nie ma takiej możliwości aby były lepsze <3 Potrafisz narysować coś słodkiego a zarówno groźnego, idealnie potrafisz odzwierciedlić poprzez rysowanie swoje uczucia i to ma tutaj największy urok :3 Osobiście Cię uważam za najlepszą rysowniczkę kieszonkowych stworów na polskiej poke scenie i nic tylko należą Ci się wyrazy szacunku.
trzymaj tak dalej, Izzy :3
( i dodaj jakieś arty, niekoniecznie nowe ;3 ..tak delikatnie zasugeruję ci komiksy z Ryu >3 )

"A lawyer is someone who smiles no matter how bad it gets"
 Cherish Balle podarowali: Aglet
11.03.2013, 13:02
Ja też chcę ;o;/
Ewolucja Squirtla najlepsze moim zdaniem. Spróbuj może też tak z innymi starterami? :3

Łapcie fc - 2595-1356-7933
kiedyś na pewno was wszystkich dodam
zabawa cały czas
[Obrazek: b2JMyc7.png]
11.03.2013, 17:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.03.2013 17:37 przez Izzy.)
Zukori kochanie moja adoptujemy tego drania!*__*
No i do tego mnie gasisz jeszczeee...dziękuję!x3 Nie wiem co powiedzieć więcej, zacieszam jak głupia po przeczytaniu tego ^^'
(oki doki, zaraz to znajdę to wrzucę :3)

SmaLL- Czuj się jak u siebie ^^
I lepiej, że nie da się tego opisać, bo jeszcze bym w zbyt duży samozachwyt popadła i co wtedy? Jeszcze by mi odbiło i bym na wszystkich z góry patrzyła D:
Ale nie no miło mi to wszystko słyszeć naprawdę :3

PS: Czuj się adoptowany!*_*

Qwest- Serperiora to i ja nie lubię samego w sobie, tak że i bez mojego psucia wygląda jak niedorobiony xD Ale obiecuję poprawę następnym razem!
A no i tez dziękuję Smile

IrielNee- Też chcesz ale co?._.
Jak będzie czas i ochota to popróbuję, czemu nie Wink

Uff...o nikim chyba nie zapomniałam ^^'

No i prosz bardzo, na życzenie Zukori, mówisz masz :3
[Obrazek: ryu_s_adventure_pg1_by_izzyreddragon-d50q4o3.png]
[Obrazek: ryu__s_adventure_pg2_by_izzyreddragon-d52hmr0.png]

Jak teraz na to patrzę to aż mam ochotę się pochlastać...znajdę kiedyś czas to zacznę to rysować od początku >_>

Cherish Balle podarowali: Iryś, Natx, Piterr, zukori, Pysiek, pojola, Nilson, Mico
11.03.2013, 17:50
Też chcę abyście mnie adoptowały ;_;

Łapcie fc - 2595-1356-7933
kiedyś na pewno was wszystkich dodam
zabawa cały czas
[Obrazek: b2JMyc7.png]
11.03.2013, 17:51
Ja chętnie! Zobaczymy co moja żona na to...xD

11.03.2013, 23:16
w końcu przydadzą sie nam jakieś dzieci, no wiesz..ktoś nas musi utrzymać na starość xD

IrielNee- witaj w rodzinie ^^

"A lawyer is someone who smiles no matter how bad it gets"
 Cherish Balle podarowali: Iryś, Aglet
11.03.2013, 23:17
Też prawda...xD

Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości