Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Naruto/ Naruto Shippuuden
27.02.2013, 14:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.02.2013 14:01 przez Vapek.)
RE: Naruto/ Naruto Shippuuden
Cytat:To, że nie oglądam całej ramówki jaka istnieje, a na gg nie mam opisów, które są recenzjami/fapowaniem ile odcinków serii się obejrzało i nie mam MALa, nie oznacza, że nie oglądam anime.
no tak, ale z drugiej strony twierdzenie, że coś jest gniotem bez posiadania żadnego podparcia (tak jak robi to emachel) jest nic nie wartą krytyką - to jedynie puste stwierdzenie, zaśmiecające tylko wątek x)

Naruto nie ma już teraz wielkiego hype'a, ale nie wolno zapominać, że to właśnie Naruto stał się spoiwem polskiego fandomu anime - nie należy również do popularnych, gdyż ciężko tasiemca nazwać popularnym - bardziej kultowym, gdyż każdy skojarzy Naruciaka, Sasuke oraz całą masę agendy wokół tych dwóch tytułów, całej masy cosplayerów, maniakalnych otaku (KAŻDY OTAKU ZNA NARUTO - BEZ WYJĄTKÓW) czy też fan artów/fan ficków/ sceny yaoi, przez które seria naruto jest teraz piętnowana
Czytałem mangę właśnie do Shupidena - to był miło spędzony czas i naprawdę dobrze zrobiłem, że zapoznałem się z tą serią. Porzuciłem ją w chwili kiedy Sasuke //SPOILER ALERT zabił swojego brata //////. Już to dla mnie było za dużo.
Anime w życiu nie tknąłem - jetix mi je zepsuło totalnie i nie śpieszy mi się poznawać prawdziwego znaczenia słowa "filer", które właśnie poznałem dzięki tej serii |D

Hejterzy tasiemców chyba nie mogą się pogodzić z tym, że ich "MUH ANIME ;_;" nie może sobie pozwolić nawet na 10% odcinków, jakie mają niektóre serie i ze ich fanów jest mnóstwo.
A ja szczerze teraz napisze: nic nie mam do tasiemców, ale jednak lubię wiedzieć, że coś ma koniec, jeśli zaczynam to oglądać x)

btw. wie ktoś, czy zbliża się koniec Naruta chociaż? xD Pamiętam, jak w 2009 zadałem identyczne pytanie xDDDDDDD
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: _Red_
27.02.2013, 14:54
Ja tam lubię Naruto. Prawda, jest od groma innych, lepszych anime, ale mimo to mam do Naruto jakiś taki sentyment. Być może dlatego że to dzięki Naruciakowi rozpocząłem swoją przygodę z anime.
Rozumiem że można hejtować anime za ogromną ilość filerów i ogólnie za słabą warstwę techniczną, niemniej manga wciąż trzyma poziom i co tydzień z zaciekawieniem pochłaniam kolejne chaptery.

Rozumiem też że nie wszystkim może podobać się Naruto, bo gdybym miał spojrzeć na to anime bardziej obiektywnie powiedział bym że to tasiemiec klasy średniej. Nie jest to jakaś genialna produkcja, ale ma swoje momenty i może się podobać. Jednak nawet jeśli komuś nie podoba się Naruto to nie jest to powód żeby najeżdżać na inne tasiemce. Taki One Piece dla przykładu pozostaje dla mnie anime genialnym. Potrafił mnie rozśmieszyć, wzruszyć, podekscytować i mimo ponad 500 odcinków nigdy mnie nie znudził

Ludzie mogą być w internecie kim tylko chcą ! Dlaczego jednak tak często wybierają bycie debilami...

[Obrazek: 6xea.gif]
Odpisz
27.02.2013, 17:37
ps. nie piszcie spojlerow bo daru oglada naruto w dzetiksie XD
Odpisz
27.02.2013, 18:29
"Naruto" bardzo fajna chińska kolorowanka, przyjemnie się czyta, oglądało się trochę mniej przyjemnie (więc już tego od dłuższego czasu nie robię), bo za dużo fillerów. A i to co się dzieje ostatnio w mandze (od chwili rozwalenia maski Tobiego) jest naprawdę fajne. Pomijam sensowność tych wydarzeń i retrospekcji w kontekście całej mangi, ale tak patrząc na "Naruto" z rozdziału na rozdział to ostatnio jest super ekstra.

Swoją drogą, to wszystkim uznającym "Naruto" za super mangę/anime polecam "One Piece'a", bo mówiąc baaaaardzo ogólnie jest to tytuł w podobnym stylu, ale jednak dużo ciekawszy. Warto poznać prawdziwe arcydzieło!

I pamiętajcie, nie słuchajcie nigdy porad dziwolągów rozkochanych w różowych uguuuu lolisiach i innych tego typu przykrych bajkowych przypadłościach, bo u nich teksty "ble naruto fuj" wynikają nie z faktycznego uznania tasiemców za słabość, tylko z chęci bycia alternatywnym (w końcu oglądam niszowe serie typu "Cing ciong no kałaii desu ne baka -.-" więc znam się lepiej na tym co dobre). To tak na marginesie hehe.

3DS Friend Code: 4570-9587-0926, Czeczen Cool

Niebo przyslonila zlota poswiata. To mi styczny Holol.
-To Holol - poweial Asz
Holol odlecial.
(...)
-Widzieliscie tego Holola - mowi Dżon.
-Widzielismy - mowi Asz. To mi styczny ptak paloncy.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Opticum Mi Styczny, Vapek, _Red_
4.04.2013, 16:12
No i mamy nowy opening Naruto Shippuuden:

http://vimeo.com/63318113#

Imo piosenka fajna, lepsza niż te z ostatnich 3 openingów. Co do strony graficznej mam lekkie zastrzeżenia i myślę że można się tu było nieco bardziej przyłożyć, niemniej opening 13 na plus.

Ludzie mogą być w internecie kim tylko chcą ! Dlaczego jednak tak często wybierają bycie debilami...

[Obrazek: 6xea.gif]
Odpisz
4.04.2013, 17:34
(4.04.2013 16:12)Red napisał(a):  No i mamy nowy opening Naruto Shippuuden:

http://vimeo.com/63318113#

Imo piosenka fajna, lepsza niż te z ostatnich 3 openingów. Co do strony graficznej mam lekkie zastrzeżenia i myślę że można się tu było nieco bardziej przyłożyć, niemniej opening 13 na plus.

heh trzeba nadrobić trochę odcinki bo od 303 przestałem ogladać (tablet się zepsuł a na pc niezbyt lubie)

hmm a może ktoś mi wytłumaczyć jak madara ma rinnengana (?) skoro oddał painowi przed śmiercią? xD

i btw co naruto wpiernicza w openingu? >.<

[Obrazek: iqy0OpLh4p3ft.gif]
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości