Facebook
Kalendarium

ConQuest Entertainment polskim dystrybutorem Nintendo
Już od: 01.03.14 (pozostało: WYDANO! dni!)

Film "Kokon Zniszczenia i Diancie"
Premiera w Japonii: 19.07.14 (za WYDANO! dni!)
Reklama
Poradniki do gier X i Y na łamach naszej strony

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokemon + Minecraft = ?
24.02.2013, 17:18
RE: Pokemon + Minecraft = ?
lepiej byłoby na non premium i na tym mine shder(?) to na czym ma blow

[Obrazek: iqy0OpLh4p3ft.gif]
 Cherish Balle podarowali: Fennekin
24.02.2013, 17:39
Ja też bym pograł.

24.02.2013, 17:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.02.2013 18:01 przez Shadic.)
Pomysł jest zacny Big Grin Będę mu się przyglądał z uwagą może coś z tego wyjdzie Big Grin

[Obrazek: 2jethfk.jpg]

[Obrazek: 350x20-userbar.png]

"The servers are the seven Chaos...
Chaos is power, enriched by the heart...
The controller exists to unify the chaos!"
24.02.2013, 21:11
Ja chętnie pomogę, zwłaszcza, że bardzo lubię minecrafta. Mam nadzieję, że pomysł zakończy się sukcesem

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRYTmpwLpOg__DqV-q492t...H5YdLLskmw]
24.02.2013, 21:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.02.2013 21:19 przez Phor Cillic.)
Cytat:na pv lepiej bo nwm n którym e-mailu mam konto ;P
"Użytkownik ma zablokowane prywatne wiadomości". Tongue

Cytat:lepiej byłoby na non premium i na tym mine shder(?) to na czym ma blow
Tutaj jest jeden problem "etyczny", drugi zaś jest problem techniczny.
Problemem "etycznym" jest to, że wspomniany wcześniej portal utrzymuje tylko serwery premium. Zasada jest podobna do tutejszego braku 'hacków' czy coś w tym stylu.
Problemem technicznym jest zaś problem z mineshafterem czy nawet niemożność zastosowania zwykłych pluginów autoryzujących przy obecnej konfiguracji serwera o.o
Ale z problemem technicznym jeszcze jestem w stanie sukcesywnie zawalczyć po zajęciach na uczelnii. Smile
24.02.2013, 21:34
(24.02.2013 3:36)Phor Cillic napisał(a):  Można powiedzieć, że istnieje możliwość stworzenia czegoś, co byłoby połączeniem Pokemonów i Minecrafta. Sam serwer byłby pierwszym działającym serwerem w Polsce i jednym z niewielu na świecie oferującym taką formę rozgrywki.

Jak napisałeś o pierwszym w Polsce serwerze Pokemon od razu mi się przypomniał oglądany niedawno filmik oto link:
http://www.youtube.com/watch?v=iCqERyUbBko

Ich projekt bardzo przypomina to o czym pisałeś odznaki, areny, bitwy , miasta (wzorowane na Fire red) i jest ciągle rozbudowywany, ale serwy mają zwykle cały czas zapchane więc raczej u ciebie też nie będzie brakować graczy ;)

Jak byś potrzebował beta testerów to pisz :)
24.02.2013, 21:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.02.2013 21:47 przez Phor Cillic.)
Testy planuję robić otwarte. Na początek 64 sloty z możliwością zwiększenia co najmniej czterokrotnie. (Fakt, obsługę będę musiał po części "skołować", a dodatkowo mod (mocno żrący procek) zbyt wiele nie ułatwia :/ )

Wzorowanie się może ułatwia sprawę w budowie, ale utrudnia ze strony prawnej. Poza tym - grubo się machnęli z tym "pierwszym w Polsce". O około 2 tygodnie. Zresztą, sam widziałem kilku z nich na rzeczywistym pierwszym serwerze.
24.02.2013, 22:35
To ja powiem tak:
Daj mi swoje gg Tongue
A co do serwa to stworz serwer na chamachi (chwilowo) a od jutra ja i kilka innych osob pomozemy ci z mapa i za o.k miesiac serwer bedzie gut
A co do non i premium to mozesz dac tymczasowe premium tzn za sms jest wstep na serwa lub uzbieraj 1k widzow a craftserwe zasponsoruje ci serwa

[Obrazek: iqy0OpLh4p3ft.gif]
24.02.2013, 23:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.02.2013 2:41 przez Phor Cillic.)
Wiesz - serwer już stoi na dedyku opłaconym na 3 miesiące. Więc po co "hamak"? ;P
Jest nawet dynmapa (nieco zdezaktualizowana bo wrzuciła sobie poprzednie seedy) Fakt, chciałbym wznowić serwer jak najszybciej - Centrum Pokemon, Sklepik, 2-3 Areny (w tym wypadku to miasto spawnowe będzie też centrum eventowym i ligowym), do 4-6 działek - sprawdzając system typu "Region rozwija się w zależności od decyzji graczy".
Cytat:Najpierw kilka dni na trening graczy. Potem I Konferencja Ligi. Czołówka zmagań będzie mieć prawo do wpływu na rozwój serwera.

VIP SMS się przyda na przyszłość na utrzymanie serwera. Co do widzów - tych mam 1,3k i mam już sponsorowaną maszynę. Szkoda tylko, że akurat na tej sponsorowanej maszynie Pixelmony nie są w stanie ruszyć i musiałem ją przeznaczyć na inne cele.

Jak na razie więc finanse nie są znacznym problemem.

A moje GG: 1199535. Mało kiedy do mnie piszą, więc nie zdziwię się nawet reklamami xD

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości