Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Moje początkowe rysunki :D
21.02.2013, 23:59,
RE: Moje początkowe rysunki :D
Co do twoich rysunków, posiedź przed nim postaraj się zrobić coś z czego będziesz dumny. Jak myślisz,że skończyłeś, wstań idź porób co innego, a potem podejdź, od razu zobaczysz co ci się nie podoba, ja jeden rysunek robię z 2 godziny Smile

Friend Code: 0147-2224-3433

[Obrazek: Uv9tJla.jpg?2]

[Obrazek: NBBIOUx.jpg?2]
 Cherish Balle podarowali: Microice
22.02.2013, 1:03,
Ludzie, nie każdy ma super talent i nie od razu załapuje przy rysowaniu co i jak ale ważne jest to aby trenować, dużo, dużo trenować, więc nie krzyczeć mi tu po chłopaku bo jak pisze, że się starał, to po co go dalej cisnąć.
rysuj więcej poków jak Arcanine czy Dragonite ^^ jeśli nie będziesz się poddawać to na pewno kiedyś daleko zajedziesz

"A lawyer is someone who smiles no matter how bad it gets"
 Cherish Balle podarowali: Microice, Suspect, Aglet
22.02.2013, 2:13,
Skoro zleciała się tu duża część ludzi z Fan Artu oraz zatwardziałych komentatorów to i ja dorzucę swoje trzy grosze.

Moim zdaniem nie powinieneś zaczynać od rysowania Pokemonów, nawet najprostszych pokroju owego Ditto czy Voltorba. To co wg. mnie jest absolutną podstawą w rysunku to figury geometryczne.
Upraszczając wszystkie możliwe postacie, rzeczy, przedmioty do minimum pozostają nam koła, trójkąty, trapezy, równoległoboki i wiele innych figur.
Możesz to zauważyć np. tu http://lequeen.deviantart.com/art/How-to...-175591372
Głowa Pikacza - koło
Ciało - czworokąt
Łapki - owale
Uszy i ogon - różnorakie prostokąty

Lub tu http://pikaaly.deviantart.com/art/How-to...-325928771
Głowa/ciało/udo - koło
Nos - trójkąt

Dlatego poćwicz rysowanie nawet tak banalnych kształtów, bo to też pomoże Ci w większym lub mniejszym stopniu. Oczywistym jest fakt żebyś ćwiczył rysowanie bez linijki, cyrkla, ekierki i temu podobnych bo najzwyczajniej w świecie nic Ci to nie da...
I nie martw się jeżeli nawet za 10 lat będziesz zaczynał rysunek od wielokątów i owali - tak robi wieeele profesjonalistów.

Kolejna rzecz, która może Ci bardzo pomóc to tutoriale rysownicze. Internet jest nimi zapchany po brzegi, a osobiście polecam Tobie skorzystanie z deviantARTa (Resources & Stock Images -> Tutorials) lub Dragoarta ( http://www.dragoart.com/ ). Obie strony nie dość, że mają wiele tutoriali rysowniczych to zawierają też wiele poradników dot. anatomii czy różnorakich detali.
I przy rysowaniu takiego Arcanine możesz się odnieść do psiej/wilczej anatomii ponieważ owy Pokemon jest na nich bazowany.
Dobrym sposobem jest też kupienie jakiejś książki o rysowaniu, Empik, Matras czy Allegro mają tego na pęczki.

Ale mimo wszystko fajnie, że znalazł się kolejny zapalony rysownik xP Im nas więcej tym w Fan Artcie weselej~

(21.02.2013, 13:32)microice3 napisał(a): Poco mi to w ogóle ,mi jest to nie potrzebne!!! wiec poco o tym piszesz?

A po to, że ludzie, którzy oglądają Twój rysunek więcej wyciągną z jego nazwy niż z niezrozumiałego ciągu cyfr i liter...

[Obrazek: X5YbP9G.png]
 Cherish Balle podarowali: Microice, Konus, Sarameda Hakte
22.02.2013, 5:00,
hmmm jak narazie widzę same przerysowane poki. A ja chciałabym zobaczyć coś od ciebie. Własną pozycje pokemona np. jak sobie wyobrażasz Charmandera, który atakuje drapaniem? Potrafiłbyś to zaprezentować?

22.02.2013, 15:19,
Raczej nie ale mogę narysować Cyndaquila jak robi miotacz płomieni pasuje ?

22.02.2013, 15:37,
A możesz spróbować narysować także Bellsprouta?
Mała rada: Gdyby ci nie wychodziła jego głowa, to weź wazon, ustaw go odpowiednio i się na nim wzoruj(bo miałeś w szkole ,na plastyce, do narysowania martwą naturę?) a liście-na pewno masz jakieś roślinki w domu więc...
Zaobserwuj też ułożenie cienii i spróbuj to wykorzystać
I jeszcze jedno-zrobiłeś lepszego Wobbufeta niż ja
Ps.Ogniste i elektryczne ataki mogą być za trudne dla początkującego dlatego Nid napisała aby użył ataku drapania

[Obrazek: free_n_and_zorua_icon_by_umbreonxpie-d5l0jjg.gif]Każdy w swoim życiu powinnien znaleść swojego VictiniegoTongue

Ale nie tutaj...

Sorry, ale taki mamy klimat

Bellsprout Diglett w doniczce Hoppip by Drakonis/Dragon Fakemon by Piterr/N and Zoroark by Ceila/
N by ChazzatronZoroark by Natx: https://31.media.tumblr.com/cf58cb2c2f7b...4_1280.png[/size]

[Obrazek: tumblr_m78bn3g1RL1rullieo1_500-1.gif]
Tylko Zespół Plasma <3

Senoyara!!!

Cherish Balle podarowali: Microice
22.02.2013, 23:56, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.02.2013, 0:14 przez Microice.)
Dobrze narysuje Bellsprouta ale na poniedziałek okej ?

Tu jest Cyndaquil i od razu mówie że nie jest idealny ale się starałem i przepraszam wszystkich za obok brudną kartke ćwiczyłem http://microice3.deviantart.com/art/P200...-355835259

A tu DittoBig Grin http://microice3.deviantart.com/art/P200...-355837259

Cherish Balle podarowali: Shadic, Suspect
23.02.2013, 12:07,
Hmmm...
Ładnie wyszedł ci cyndaquil chociaż zauważyłem że najlepszym twoim talentem jest rysowanie elementów ognistych.
Tam duży plus (+)

(21.02.2013, 23:15)DeJoth napisał(a): Nie umiem rysować, ale z tego co widzę, to tobie wychodzi to jeszcze gorzej. Moim zdaniem mógłbyś rysować ładniej, gdyby ci się chciało, a z tego co widzę w ogóle nie chce ci się posiedzieć nad rysunkiem dłużej niż 15 minut.
Zamówię coś, czego nie da się (chyba) popsuć.
[Obrazek: 200px-132Ditto.png]

Jednak się da popsuć ...

[Obrazek: pokemon-gif-troll.gif]
[Obrazek: tumblr_mfiwu6Wakj1r72ht7o1_r1_500.gif]
23.02.2013, 12:10,
(23.02.2013, 12:07)KamikSx napisał(a): Hmmm...
Ładnie wyszedł ci cyndaquil chociaż zauważyłem że najlepszym twoim talentem jest rysowanie elementów ognistych.
Tam duży plus (+)

(21.02.2013, 23:15)DeJoth napisał(a): Nie umiem rysować, ale z tego co widzę, to tobie wychodzi to jeszcze gorzej. Moim zdaniem mógłbyś rysować ładniej, gdyby ci się chciało, a z tego co widzę w ogóle nie chce ci się posiedzieć nad rysunkiem dłużej niż 15 minut.

Jednak się da popsuć ...

Ciebie już pogjeło do końca !!! Jak niby mogłem po psuć Ditto skoro zrobiłem wszystko co było na elemencie na rysunku więc o co ci chodzi wytłumacz mi to !!?

23.02.2013, 12:29, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.02.2013, 12:30 przez Quadra.)
(23.02.2013, 12:10)microice3 napisał(a):
Tam duży plus (+)

Jednak się da popsuć ...

Ciebie już pogjeło do końca !!! Jak niby mogłem po psuć Ditto skoro zrobiłem wszystko co było na elemencie na rysunku więc o co ci chodzi wytłumacz mi to !!?
Dobrze wy tłumacze na jego głowie żelatyna wygląda jak rogi ogółem ten ditto jest za chudy tam ten ditto jest pulchny, a twój to Anorektyk .

[Obrazek: pokemon-gif-troll.gif]
[Obrazek: tumblr_mfiwu6Wakj1r72ht7o1_r1_500.gif]
23.02.2013, 12:34,
(23.02.2013, 12:29)KamikSx napisał(a):
(23.02.2013, 12:10)microice3 napisał(a):
Tam duży plus (+)

Jednak się da popsuć ...

Dobrze wy tłumacze na jego głowie żelatyna wygląda jak rogi ogółem ten ditto jest za chudy tam ten ditto jest pulchny, a twój to Anorektyk .
Niestety wiem masz Downa chyba dobrze ci z tym jak mogłem za chudego Ditto zrobić? Po pierwsze nie odrysowywałem go z tego obrazka co dał DeJoth tylko inny i tam inaczej wyglądał !!! więc takiego pokemona nie da się zepsuć ty zazdrośniku więc się opanuj!!!Bo wiem że to robisz specjalnie!!!

23.02.2013, 13:18, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.02.2013, 13:19 przez Deyoth.)
No, myślałem, że nie da się popsuć... nie miałem racji. Ogólnie nie starałeś się. Widzę na tym rysunku przerwy w konturze. I jeszcze te proporcje...
A to, że nie umiesz przyjmować krytyki to inna sprawa. Wystarczy, że ktoś napisze coś złego o twoim rysunku, a ty już wyzywasz go od downa...
Jeśli widzisz, że rysunek ci nie wyszedł, to nie wstawiaj go, tylko narysuj jeszcze raz, aż ci wyjdzie.

[Obrazek: tumblr_o2yrhxh2h01t0uqu9o2_500.gif]
23.02.2013, 13:47,
(23.02.2013, 12:34)microice3 napisał(a): Niestety wiem masz Downa chyba dobrze ci z tym jak mogłem za chudego Ditto zrobić? Po pierwsze nie odrysowywałem go z tego obrazka co dał DeJoth tylko inny i tam inaczej wyglądał !!! więc takiego pokemona nie da się zepsuć ty zazdrośniku więc się opanuj!!!Bo wiem że to robisz specjalnie!!!

Okej? Chcesz żeby ludzie dawali Ci rady/pomagali, a więc do tego potrzebna jest ocena Twoich prac. Lecz jak ktoś skrytykuje Twoje rysunki to Ty lecisz na niego z ryjem zamiast poprawić wskazane błędy?
Postępuj tak dalej, a gwarantuje Ci, że Twoje zachowanie odepchnie widzów i komentatorów od Twych prac.

PS.: Zespół Downa to nieuleczalna choroba i nie należy jej brać jako argument do obrażania innych.

[Obrazek: X5YbP9G.png]
23.02.2013, 14:46, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.02.2013, 14:52 przez Nid.)
Temat zamknięty.
Nie będziecie mi tu burdelu w moim dziale robić.
Szczególnie autor tematu, który nie potrafi ze spokojem przyjąć krytyki.
Zanim zaczniesz wstawiać cokolwiek naucz się dystansu do siebie.
20% za wyzwanie użytkownika od "Downa" oraz agresywne zachowanie w temacie.

Cherish Balle podarowali: Aglet, KleszczRex, Dialguś, B. Tamashi, Quadra, Katschor, Krzysiu1234567

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości