Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Gosiuskowa twórczość
13.04.2015, 23:19,
RE: Gosiuskowa twórczość
Właśnie na odwrót, nie demotywujesz, Twoje komentarze bardzo mi pomagają w ćwiczeniu Big Grin

Nie lubię romansów, ale kamisama hajimemashita strasznie mi się spodobało ><

Hm, co do Archeopsa masz rację, nie zauważyłam, albo... nie wiem czemu ><

Czarno-czerfone oczy i kreff xD Tag, też oglądam Psychologica, no ale przynajmniej nie dodałam #krfi. xD Przyznam, że rysuję to według fandomu, ale no ;-;

Mam w planach ćwiczenie realizmu, ale najpierw requesty z DA... dugh jak tylko myślę o rysowaniu Jeffa the Killera (ugh) w paringu z jakąś ocką (uggghh) to odechciewa mi się żyć... na szczęście ten request niedługo kończę...

Jak znajdę swój styl na smocze ciało, zapewne rysnę kolejnego smoczka cienkopisem

Ehehehe... witam w świecie homostuckowych śmieci, gdzie nawet obraz malujesz z jedną z postaci .-.

Zamówienie z chęcią przyjmę, ale narysuję gdy skończę te dwa z DA .-.

Jeszcze raz dziękuję za komentarz :>>>>>>

Friend Code: 0147-2224-3433

[Obrazek: Uv9tJla.jpg?2]

[Obrazek: NBBIOUx.jpg?2]
Odpisz
19.04.2015, 18:48,
(12.04.2015, 16:50)Gosiuska napisał(a): (...)
John Egbert copicami, a tło akwarelowe:
[Obrazek: cN5zb9i.jpg?1]
(...)

To jeden z rysunków, który najbardziej mi się tu podoba Big Grin Tło jest mega oryginalne, do tego ładnie komponuje się z rysunkiem Smile

Głowa smoka wyszła bardzo ładnie i jest super dopracowana, rogi są mega, ale w oczy rzuca się słaba widoczność "łusek". Nie wiem, może to miało tak być? Nawet jeśli, to według mnie lepszy efekt byłby, gdyby każda indywidualna łuska była widoczna.

Anime z avka nie widziałam, ale sam art jest bardzo pozytywny i wygląda uroczo Smile

Lubisz Pokemon tazo? Zapraszam do tematu:
Katalog polskich i zagranicznych pokemon tazo

Exclamation Szukam Pokemon tazo:
- z polskich:
[Obrazek: braki-copy-2.jpg?1420142272]
- z zagranicznych oraz podróbek różne różniste (np. "Cap" z żółtym Pikachu z tyłu).

Sprzedam lub wymienię się swoimi tazo, organizuję promocje Wink

Wymienię się naklejkami do polskich albumów Pokemon, wieczkami od Danonków oraz nakrętkami od Mirindy.

Pokemon Shuffle Friend Code: CK6V-XWG4 Pisz kim jesteś Wink
Odpisz
25.04.2015, 14:22,
Dobry, wstawiam, żeby sobie zaległości nie narobić Tongue

Więc tag, Sheikah z Zuldy. Próbowałam zrobić coś bardziej realistycznie, ale dłuuuuga droga przede mną ><
[Obrazek: c3lTeAF.jpg?1]

A tutaj fanart do pewnej serii pewnego youtubera, co z tego, że już jej nie prowadzi xD Nie chciało mi się zdejmować znaku wodnego hajsowników i jest, jak jest
[Obrazek: 2Z7iYKe.jpg?1]

Była okładka na 3DS'a to teraz dokładniej pokażę te moje chibi poksy :>
[Obrazek: yOHaMEt.jpg?1]

I tradycyjnie Link, tylko, że w wersji Zory, ale nadal Link. Nogi ma za krótkie, pierwszy raz rysowałam klatkę piersiową i umieram. Tag.
[Obrazek: 7aU2SB5.jpg?1]

To tyle, ostatnio nie mam za dużo weny, ale I hołp it wil czejndż són

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Qwest, lol20240, Konus, max 353
6.07.2015, 21:14,
Witam, witam, ja żyję xD
Nie no, tak wpadłem sprawdzić, co tam słychać na starych śmieciach i jestem mile zaskoczony.
Rzec muszę, iż naprawdę się wyrobiłaś. Widać naprawdę spory progres, porównując Twoje prace z pierwszego postu a z ostatniego - mam na myśli sposób kolorowania, zmianę kreski na pewniejszą, różnego typu eksperymenty. Bardzo dobrze, że nie ograniczasz się tylko do rysowania tradycyjnego czy komputerowego, tylko kombinujesz w jednym i drugim - bardzo to sobie cenię u innych. A i wypatrzyłem Daenerys Heart
Ogólnie rzecz biorąc nie ma róży bez kolców, przez co chcę powiedzieć, że jeszcze trochę pracy przed Tobą. Z resztą, kim ja jestem, żeby oceniać? Sam mam wieelkie braki, zwłaszcza, że ostatnio narysowałem coś...nie wiem kiedy xD
Peace and love, życzę powodzenia w dalszej pracy i pomotywuję Cię cherishami, bo nie nadaję się do budowania konstruktywnej krytyki xD Od czasu do czasu wpadnę sprawdzić, co nowego, bo mam wrażenie, jakby wątek trochę zwiądł...

Odpisz
28.10.2015, 23:30,
*siedzi i wzdycha* No więc... it happened again and I can't help it. Na prawdę ja chcę dodawać te rysunki, ale gdy siadam do komputera i patrzę ile tego jest *wzdycha znowu*

No, ale cóż przynajmniej w końcu wstawiam więc yaaay i w ogóle Dx

I UDAŁO SIĘ! W końcu mam 3DS'a ^^ Na razie nie gram w Pokemony, bo złożyłam się na nie z bratem i póki ja przechodzę w zeldę on cieszy się igrekami :3

[Obrazek: PzrTLXl.jpg?1]
I DID IT ANYWAY

Ostatnio przychodzę sobie na kółko plastyczne w szkole i tam pierwszaki. Zainteresowały się moim szkicownikiem i nagle takie: "O MAJORA'S MASK" jedna z nich, a ja takie "WOOO WOOO NO", ona: "A Pokemony lubisz?", a ja: "Nom", ona: "czekaj, czekaj ty jesteś na valhalli, gosiuska, nie?" i tak poznałam lol20240 *magic*

Ale koniec gadania, czas na rysunki :3

Dobra, a tutaj rysunki ze szkicownika, trochu ich jest więc w spoilerze, ostrzegam, że niektóre słabe, a niektórych za słabych nie wstawiłam nawet. Rysunki z tych wakacji :v
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
No i czas na inne arty xD

Znowu Homestuck, ale tylko 2 arty xD
[Obrazek: ZFsU4Xc.jpg?1]
[Obrazek: nvDEREn.jpg?1]

A tutaj moja próba zrobienia draw it again... taa... ćwiczę ciągle i mi nie idzie xD
[Obrazek: IrgJKJb.png?1]

Tutaj ćwiczyłam rysowanie włosków na postaciacch z kreskówek
[Obrazek: IZhlt5J.jpg?1]

Moja OC do kolejnej grupy na DA
[Obrazek: jGG8YB3.jpg?1]

Moja życiowa OC
[Obrazek: uMP6Iux.jpg?1]

I potworek z Undertale. Undertale. Polecam tak bardzo tą grę, siedziałam i płakałam przez 30 minut xD
[Obrazek: pFm1N1D.jpg?1]

I ostateczna dawka pokemonów:
[Obrazek: O8fMc2S.jpg?1]
[Obrazek: N5MUvwg.jpg?1]

Ostatnio zaczęłam oglądać kreskówki. Skończyłam już/jestem na bierząco z Gravity Falls, Steven Universe i Over the Garden Wall >< Więc w następnych postach spodziewajcie się trochę tego.

[Obrazek: Gtz7IWJ.jpg?1]
MYŚLELIŚCIE, ŻE TO KONIEC? Nie, została jeszcze ściana chwały :>
Lecąc od góry: Greninja akwarelkami i Umbreon Piethrushki, może znacie, może nie. Jak tak, to z konwentów xD Jej fb:
https://www.facebook.com/Pietrushka-7693...4/?fref=ts
Dalej John z HS to Kishin, kuzyn Piethrushki xD Zmienił nazwę swojego fp więc nie znajdę ;/
Potem oczywiście dwa Froakie od Nidzi i Vapkai imoja OC od niego :v
I potem mamy Greninje od lol20240 Wink
A Lonk od mojej koleżanki, dam jej tumblra :v
http://martynatom.tumblr.com/
Chciałam just im wszystim podziękować xD

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: lol20240

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości