Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Wątek zamknięty 
Witam chciałnym przedstawić moim zdaniem najlepszą przeglądarkową grę o pokemonach
30.01.2013, 19:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.01.2013 19:40 przez smolka.)
Witam chciałnym przedstawić moim zdaniem najlepszą przeglądarkową grę o pokemonach
Witam chciałbym wszystkim przedstawić tą grę http://www.pokemonomega.com/ jeżeli jest już taki wątek to bardzo przepraszam a więc do rzeczy w gre gram ponad 4 miesiące i jestem szczęśliwym posiadaczem shiny rayquazy gdzie w całej grze może jest ok 4 . na start dostajemy startera, którego wybieramy przy rejstracji mamy do wyboru startery od 1 do 4 generacji ostatnimi czasy zostały dodane nowe mapy które urozmajicają całą rozgrywkę ,oraz nowe pokemony z 5 generacji . gra jest w języku angielskim jeśli ktoś zna w miare angielski to powinien sobie poradzić.
Mam nadzieje że was zainteresowała ta gra i przepraszam za moje błędy językowe jeśli takowe są jeśli chcecie więcej wiedzieć na temat tej gry prosze o prywatną wiadomośćWink Prosze również o komentarze
JAK cos to mój nick smolkas bede grał dopiero w niedziele o 14:30
 Cherish Balle podarowali: misiu199513, Fennekin
31.01.2013, 0:20
RE: Witam chciałnym
witam,
chcialbym prosic o niespamowanie forum :*
wszyscy wiemy ze gry przegladarkowe ssa.

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
 Cherish Balle podarowali: jugi, Fennekin
31.01.2013, 12:57
RE: Witam chcianym przedstawić moim zdaniem najlepszą przeglądarkową grę o pokemonach
ech... ten wątek miał potencjał...

zamykam, a nilsona ostrzegam słownie - minimoding jest zły, zgłaszaj posty następnym razem

albo zostań modem :3
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości