Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Twitter
3.01.2013, 21:47
Twitter
Ktoś korzysta? Czy taki serwis jest w ogóle potrzebny? Kogo obserwujecie? W jaki sposób korzystacie z serwisu? Czego Wam brakuje, a co byście dodali/odjęli?

Zapraszam do dyskusji.

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Conquest
3.01.2013, 21:57
RE: Twitter
do śledzenia swoich ulubionych ludziów to narzędzie wręcz doskonałe :3

ale brak polskiego supporta powoduje, że jest prawie-że bezużyteczne dla przeciętnego polaka |D

ogólnie to ja nie watchuje i nie korzystam często, konto mam by pisać od czasu do czasu z innymi lub poszperać na jakiś temat xP
Odpisz
3.01.2013, 22:06
Śledzę ludziów i serwisy. Przydatne, bo na bieżąco widzę, czy mój ulubiony podcast się już pojawił w sieci, albo co głupiego znowu wymyśliło Nintendo bądź Game Freak.

Polski support? A, przeciętny Polak, dobra. :3c

Ja zacząłem teraz aktywniej z niego korzystać i wychodzi na to, że głównie go używam do konwersacji.

Odpisz
3.01.2013, 22:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.01.2013 22:39 przez KleszczRex.)
Twitter? Lubię, a więc i posiadam. Z reguły piszę tam pierdoły, czyli detale dot. mego życia, aczkolwiek jest to ciekawa alternatywa na oderwanie się od facebooka (szczególnie, gdy statusy z twittera wskakują na profil fb). No i tak - podglądam ludziów i sławnych i kochanych.

Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum,
wódka w parku wypita albo zachód słońca,
lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic
i nie stanie się nic - aż do końca.
Odpisz
4.01.2013, 3:36
tak jak wiekszosc, do nadazania za swoimi celebrytami. polaczony z facebookiem i soundcloudem wiec w jakis sposob repostuje swoje wszystkie statusy i tym podobne rzeczy Big Grin

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz
4.01.2013, 17:39
Używam głównie do komunikacji. Jedyny serwis społecznościowy, z którego chętnie korzystam Tongue

Odpisz
4.01.2013, 19:45
Ja własnie zaczynam korzystać dużo chętniej, bo daje jakieś pole anonimowości.

Odpisz
5.01.2013, 0:33
Dobre do sledzenia zmian na jakis serwisach (a'la RSS), ale ogolnie niezbyt czaje po co pisac np 'ale super upieklem placek!'. Kogo to interesuje?;p
Odpisz
5.01.2013, 1:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 5.01.2013 1:02 przez Hikomikos.)
Twitter ... niby mam oficjalne konto ale nic tam nie robię

twittera powiązałem z facebookiem a facebooka z youtube

jak dodam coś na yt lub fb to automatycznie mam tweety

ew. śledzę ulubionych artystów lub twórców

|PS: Mój profil : https://twitter.com/Hikomikos

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości