Facebook
Kalendarium

OmegaRuby i AlphaSapphire
Polska premiera: 28.11.14 (za 69 dni)

Disney XD Polska - Seria XY
07.09.2014: XY #7 Giving Chase at the Rhyhorn Race!
08.09.2014: XY #8 Grooming Furfrou!
09.09.2014: XY #9 Clemont’s Got a Secret!
10.09.2014: XY #10 Mega-Mega Meowth Madness!
Premiera o 14:30, powtórka następnego dnia o 6:50.
Reklama
Gra Pokemon Online

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupić Gold czy Silver?
2.01.2013, 23:46
Kupić Gold czy Silver?
Mam na oku te dwie gry, z których chcę wybrać jedną. Waszym zdaniem opłaca się którąkolwiek z nich kupować? Co do tego wyboru wersji jeszcze pomyślę.

http://allegro.pl/pokemon-gold-box-gb-or...64123.html - Gold

http://allegro.pl/pokemon-silver-box-gb-...64061.html - Silver
2.01.2013, 23:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.01.2013 0:00 przez GBadvanceSP.)
RE: Kupić Gold czy Silver?
Gralem bardzo dlugo w obie. Bylo to juz jakis czas temu, ale najwieksza roznica jaka pamietam to fak ze w gold masz do zlapania ho-oh'a a w silver lugie. Te gry sa prawie identyczne Wink

Mam obecnie oryginalnego golda ale mi bateria padla :/ Z checia bym pogral, gdyby nie fakt ze teraz gram na advance sp i karty z gbc wystaja z konsoli to pewnie nie kupowalbym emeralda.
2.01.2013, 23:57 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2.01.2013 23:58 przez Kleszczu.)
Różnice w obecności Pokemonów:
http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/P...exclusives

Plus dylemat czy wolisz Lugię, czy Ho-Oh. Tylko tyle pozwoli ci się zdecydować, co wybierasz, bo gry są identyczne.

07-26.09 - kurs terenowy
Zauważalny, lecz nieaktywny.
3.01.2013, 8:12
Obywatele tutaj coś Cię wkręcają. W obydwu grach można złapać Lugie i Ho-Oha tylko w jednego przed ligą a drugiego po Tongue.

[Obrazek: tumblr_m3zdytyY4t1r1b6b6o1_1280.gif]
 Cherish Balle podarowali: --mmmik--
3.01.2013, 8:42
Ja bym wziął Silver, dlatego że jak tak popatrzysz na te różnice w pokemonach to jednak w silver są trochę silniejsze. Oczywiście to ja tak twierdzę.

[Obrazek: bedc6afc8a9cc57821b81f7f8a01271c_origina...1388601719]
3.01.2013, 15:14
o, widzę że Bogo sobie zarobi bo od niego w boxach chcesz kupić : P
to zależy tylko i wyłącznie od sentymentu, jakiego pokemona chcesz mieć przed ligą, od sprite'ów i od sentymentu, ja wolę osobiście Golda : ) ale polecałbym w sumie poczekać na jakiegoś Crystala, bo to jednak wisienka na torcie drugiej geny

Noszę 23 na barkach jak Majkel w bykach.
 Cherish Balle podarowali: Bonku
3.01.2013, 22:22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.01.2013 22:23 przez Bonku.)
(3.01.2013 15:14)MI_rai napisał(a):  o, widzę że Bogo sobie zarobi bo od niego w boxach chcesz kupić : P
to zależy tylko i wyłącznie od sentymentu, jakiego pokemona chcesz mieć przed ligą, od sprite'ów i od sentymentu, ja wolę osobiście Golda : ) ale polecałbym w sumie poczekać na jakiegoś Crystala, bo to jednak wisienka na torcie drugiej geny

Dokładnie. Crystal jest o niebo lepszy od w.w. tytułów. Poza tym... Chyba trochę przepłacisz... Za pudełko? Już lepiej kupić HG lub SS za podobną cenę. A jeśli już zależy Ci na klasykach, polecam poszukać aukcji, gdzie dasz za nie mniej. Osobiście miałem już tak z kilkoma grami używanymi, że szybko padała w nich bateria, więc i tak będziesz musiał je wymieniać i urok "super-duper-oryginlanej-nietykanej" gry pryśnie.

MÓJ KRAJ, TAKI PIĘKNY Heart
4.01.2013, 0:42
właśnie chodzi że nie przepłaca, oryginalny cart, w boxie i na papierach jest tyle warty, oczywiście jeśli komuś nie zależy, może kupić samego carta taniej, kwestia własnego upodobania. Jeśli danemu osobnikowi nie zależy na pudle, niech szuka Crystala, bo jest po prostu najlepszy z drugiej geny. Co się tyczy baterii, lepiej wymienić od razu, przed rozpoczęciem gry, po kupnie, można samemu, to nietrudno, lub za groszę oddać do jakiegoś miłego zegarmistrza, niż wkurzać się jak ci padnie save gdy miałeś już wykokszone poki : )

Noszę 23 na barkach jak Majkel w bykach.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości