Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Ulubiona Muzyka
6.02.2011, 19:10
RE: Ulubiona Muzyka
Hihihi, coś czuje, że większośc z Was mnie wyśmieje Big Grin

Więc moim ulubionym zespołem jest.... "The Beatles"(jeden z moich kolegów kiedy sięo tym dowiedział powiedział "żal mi ciebie") Big Grin
Czasami słucham także Shakiry, Jamesa Blunta czy Kurta Nilsena. Pewnie poza Shakirą żadna z tych postaci nei jest znana Tongue. Wątku jeszcze nie czytałem, dopiero teraz się za to wezmę.

[Obrazek: Iestin.png]

Temat który wg. Ciebie nadaje się do zamknięcia? Napisz o nim do mnie.
Potrzebujesz pomocy z jakąkolwiek grą? Zgłoś się do mnie.
Zielony w twoim poście? To znak, że wymagał on małej poprawy.
Ktoś Cię obraził? Natychmiast o tym informuj!!!
Friend Code 3DS: 1719-3288-5462
Ktoś chętny na partyjkę Kid Icarusa? PM me please.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: nitrogen, Gonzo, Dragonite~
8.04.2011, 21:08
Girugamesh, David Guetta, Robert M. , Degauss (tylko 1 muzyka z tego - Degauss-walking in the sun) i takie tam xD
Odpisz
18.04.2011, 20:01
Ja tam lubię głównie rap/hip-hop,ale inne też
Peja
Hemp Gru
PTP
DonGuralEsko
Guns 'n' Roses
The Veronicas

Poki moją pasją,Poki moim życiem.|Czy to nie dziwne że w Pokemonach zawsze podróżuje dwóch chłopców i jedna dziewczyna?
Odpisz
20.04.2011, 22:33
Punk i Rock:
Sum 41
Rise Against
Linkin Park
Hollywood Undead
Jeszcze czasami poslucham pojedynczych piosenek:
Paktofoniki (Gdyby)
oraz MGMT (piosenka Kids taka lekka i fajnie sie zaczyna Smile )
Odpisz
1.05.2011, 20:26
Arinald nie ma się co śmiać.The Beatels to legendarny zespół,śmiać się będą tylko niedojrzali ludzie.

Poki moją pasją,Poki moim życiem.|Czy to nie dziwne że w Pokemonach zawsze podróżuje dwóch chłopców i jedna dziewczyna?
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Dragonite~
1.05.2011, 20:43
zgadzam się z Mudkipem Smile 2 tydnie temu pani z muzyki pusciła nam zespół The Beatles - Yesterday i nawet niezłe xD

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Dragonite~
2.05.2011, 22:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.05.2011 19:20 przez Haunter.)
Głównie Rock, HardRock, Heavy Metal, Trash Metal itp.

Np.:
System of a Down

Nikt inny nie musi mnie rozumieć, wystarczy, że zrobisz to Ty.
Odpisz
16.05.2011, 22:38
U mnie w słuchawkach głównie leci rock, szczególnie alternatywny. Osobiście gustuję w smutniejszych piosenkach... Jeśli chodzi o zespoły to Three Days Grace, Staind, Red Hot Chili Peppers, itp. :3
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Legends
11.06.2011, 19:19
(16.05.2011 22:38)Yumi napisał(a):  U mnie w słuchawkach głównie leci rock, szczególnie alternatywny. Osobiście gustuję w smutniejszych piosenkach... Jeśli chodzi o zespoły to Three Days Grace, Staind, Red Hot Chili Peppers, itp. :3
Możesz napisać trochę szerzej, co oznacza w kontekście muzyki słowo "alternatywa"?
Odpisz
11.06.2011, 19:36
Wiesz, że takiego natężenia bzdur, fałszywych informacji i bezsensownych truizmów jeszcze w życiu nie widziałem? Bez kitu, aż nie wiem od czego zacząć, czy poprosić cię o skonfrontowanie "muzyki bez uczuć" z "muzyką z uczuciami", zanegować błędne przeświadczenie o niezależności alternatywy i jej rzekomej anty-komercyjności, a może przejdę od razu do wymownej ofensywy i po prostu wyśmieję kwestię dotyczącą używania gitar akustycznych? Nie, chyba jednak sobie daruję, tobie nie da się już pomóc. Wink
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Vapek, Gonzo
13.06.2011, 15:53
Alternatywa, to określenie stworzone przez idiotów, którzy albo:
- nie potrafią sklasyfikować wykonawcy, bo są idiotami,
- zaszufladkowali artystę/zespół, który są na to zbyt dobry, a za szufladkowanie ich powinno się karać śmiercią.
Legends, zejdź na ziemię... Komercja =/= tandeta, "alternatywa" =/= sztuka.
A ten tekst o gitarach akustycznych to już w ogóle XD

A ja lubię posłuchać Kraftwerka - goście mają maszyny, które wydają dźwięki, wielkości amerykańskich lodówek (w Teksasie nie wolno spać w lodówkach, więc ogarnijcie jakie potrafią być duże!), współcześnie większe możliwości ma telefon komórkowy. Ale i tak dają radę Big Grin

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
13.06.2011, 17:28
Lubię kiedy osoby mało znające się na pewnych rzeczach wypowiadają się i udają, że wiedzą o co chodzi :3
Zamiast tworzyć NEGATYWNY wizerunek jakiegoś (nawet nie) gatunku, spróbujcie zrozumieć i na własny sposób określać muzykę.

Legends ma swój niepowtarzalny sposób nazywania 'alternatywnej muzyki', bo słusznie zauważył, że w tych mainstremowych kawałkach brakuje już tych elementów, które mogły wprowadzić do gatunku powiew świeżości (w tym przykładzie chodzi o rock i gitarę akustyczną - emocje to kwestia subiektywna). Teraz ciężko doszukać się dobrych wartości w muzyce szeroko uznawanej za masową. 'Komercha' to zbyt mocne słowo, bo każdy artysta zarabia na swojej muzyce, ale niektórzy zarabiają miliony (przez co już przestaje im zależeć na jakości, a produkują ''dla mass'), a niektórzy zarabiają bardzo skromnie (przez co są wręcz zmuszeni pokazać coś nowego, coś innowacyjnego) - i tu już pytanie na logikę - która grupa robi lepszą 'świeższą' muzykę, a która na odwał? ;]

i jeszcze jedno:
"Nie wiem co jeszcze na ten temat napisać, ja tą muzykę tak odbieram. "
zrozumiałem to jako zamknięcie postu tradycyjnym 'IMO', więc pseudo-znawcy, proszę, idźcie poprzeglądać last.fm czy coś, bo źle świadczy o was takie 'argumentowanie'

ach, by nie spamić - sam słucham muzyki ciężko kwalifikującej się do czegokolwiek i zazwyczaj żadna, ale to żadna kwalifikacja nie jest zadowalająca by opisać to, co słucham ^^;
po za tym wstyd mi, że podobają mi się undergroundowi twórcy, o których nikt nie słyszał... bo zazwyczaj mało kto potrafi załapać moją zajawkę =<
Ale pisząc już tak na siłę, kręcę się ogóle wokół agresywnej elektroniki i Industrialu, czasami dam się ponieść chiptune, czy to muzyce japońskiej.
No i jestem też ogromnym fanem NIN-ki, bo imponuje mi postać Trent'a Reznora <3
Odpisz
13.06.2011, 20:58
Jak dla mnie wolność dla muzyki, gdyż mój gust ulega ciągłym zmianom.
Jak na razie jestem zakochany w The Scorpions <3

Odpisz
14.06.2011, 15:24
Ja to słucham co mi w ucho wpadnie, a bardzo lubię Linkin Park , Red Hot chilli pepers, LAdy gaga, Adele, Jessie J, Two door club iwiele wiel innych Wink
Odpisz
9.09.2011, 18:55
Dobra, możecie mnie zlinczować. Więc słucham popu. Ha.
No ok, nie tak do końca. Lubię te kawałki, które lecą w radio i telewizji, ale szukam czegoś dla siebie. Rapu nie znoszę. Rocka jakoś nie umiem wytrzymać dłużej, ale czasami coś sobie włączę. Techno, dubstep itp. odpada. Także lubię coś jazzującego, trochę reggae, dance'u i przede wszystkim dobre teksty. Ostatnio mam obsesję na Marię Peszek. W sumie to moją 'stałą' idolką jest Lily Allen. No, chyba tyle.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości