Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Pokemon B/W 2 N.E.H
29.12.2012, 14:31, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.12.2012, 14:34 przez Pysiek.)
Pokemon B/W 2 N.E.H
Witam

Tak jak mówiłem będzie kontynuacja pokemon B/W R.D. I wreszcie po chyba 1,5 miesiąca są pierwsze skany tej mangi. Manga przedstawia okres dwóch lat po B/W czyli B/W 2
Część Unovy jest zamrożona przez legendarnego pokemona Kyurema. Prof. Juniper i prof. Akuroma obmyślają plan jak przywrócić Unove do dawnego ładu.W tym samym czasie Nate, Rose i Hugh rozpoczynają swoją pierwszą podróż. Podczas ich wędrówki napotkają Team Plasma, którzy są sprawcami tego oto wyglądu Unovy. Część wersji jest na podstawie B/W 2 ( z gry), a część ja tworze(aby to nie była jakaś czysta kopia Big Grin)

Mam nadzieję, że wam się spodoba bo naprawdę ciężko pracowałem nad tym "prologiem" tak jak będzie w przypadku innych chapterów.
Jeśli chodzi o pokemon B/W obiecałem, że będzie kontynuacja wyjaśniająca koniec tego sezonu. Niestety nie dotrzymałem obietnicy(wybaczcie). Mogę opowiedzieć. W czwartej części Duncan i Izadora szli przez las po zdobyciu odznaki. Spotkali Trubbishe na drodze i Duncan chciał jednego z nich złapać i prawie mu się udało gdyby nie został nagle zamrożony. To tyle.

Dobra więc dodaje strony:

PROLOG:

Strona 1

Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Strona 2

Strona 3

Strona 4

Strona 5

Strona 6

Strona 7

DODATKOWE INFO

NATE(brak)

ROSA
HUGH

PLANY NA SEZON 1

NIE PRZYJMUJĘ ZAPISÓW DO MANGI(to ma być po części na podstawie B/W 2)
 Cherish Balle podarowali: pojola, B. Tamashi, Gosiuska, Piterr, Sarameda Hakte, Shadow55, Bidulkę, mysza888
29.12.2012, 16:51,
RE: Pokemon B/W 2 N.E.H
Pięknie Wink

Friend Code: 0147-2224-3433

[Obrazek: Uv9tJla.jpg?2]

[Obrazek: NBBIOUx.jpg?2]
29.12.2012, 23:21,
Dziękuję Smile
Jeśli chodzi o cheapter 1 "Vs Oshawott" będzie dodany już 1 stycznia!!
 Cherish Balle podarowali: pojola
30.12.2012, 11:01,
Super manga cherish leci
31.12.2012, 19:41,
Mi się podoba. Łap cherisa.

Zbieram figurki od firmy Takara Tomy z lat 1999-2000. Only oryginalne. Jeżeli takowe posiadasz to napisz do mnie misiaczku, a na pewno się dogadamy ^^
[Obrazek: f582mg.jpg]
Białe znaczy, że mam Wink
6.01.2013, 14:23,
Wybaczcie mi to spóźnienie. Nie było mnie z przyczyn osobistych. Dziś dodam skany chaptera 1.
6.01.2013, 20:05,
DOBRA! DODAJE CHAPTER 1

Strona 1

Strona 2

Strona 3

Strona 4

Strona 5

Strona 6

Strona 7

Strona 8

Cherish Balle podarowali: mysza888, Konus, Gosiuska, Piterr
2.02.2013, 19:01,
Dobra dodaję tak jak obiecywałem Smile
Jest to część 1. Drugą część możecie znaleźć już 8 lutego Big Grin
Chapter 3 premierę będzie miał 16 lutego, także no ;d Dodam, że się bardzo starałem, dopracowywałem liczne błędy, korekty, rysowanie kilkukrotnie tej samej strony.
Dobra dodaję! Miłego czytania! Big Grin

CHAPTER 2 Cz.1 "VS TEPIG"
Strona 1:
Strona 2:
Strona 3:
Strona 4:
Strona 5
Strona 6
Strona 7
Strona 8
Strona 9
Strona 10
Strona 11
 Cherish Balle podarowali: Natx, mysza888, Konus, wurmpel568, Gosiuska, Piterr, Bidulkę
2.02.2013, 19:41, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2.02.2013, 19:41 przez Cyris.)
Postacie idą Ci źle, ale z pokami radzisz sobie całkiem nieźle.

Błękit nieba zakrył się szarością.
A ja się cieszyłam.
Deszcz.
I stałam.
Pośród kropli.
Czystej radości.
Kilka cichych słów.
Utonęło.
W szumie ciszy.
Tak jak miało być.
2.02.2013, 21:37,
Ja pitole ... A w PWa Jakubowi wuj Stanek miał przesłać 2 poki. Rozdział 2 fajny i zgadzam się z postem wyżej.

Zbieram figurki od firmy Takara Tomy z lat 1999-2000. Only oryginalne. Jeżeli takowe posiadasz to napisz do mnie misiaczku, a na pewno się dogadamy ^^
[Obrazek: f582mg.jpg]
Białe znaczy, że mam Wink
2.02.2013, 22:20,
Tak przesłał ;p ale jak Hugh był mały(jaki jakub? xd) a teraz jest nieco starszy i oddał mu przez ten czas pokemony pod opiekę. Teraz na nowo chce aby były z nimi.
Co do postaci. Wiem, rozumiem, ale porównajcie postacie z 1. chapteru do 2. Jest znaczna różnica i wciąż te postacie "ćwiczę".
3.02.2013, 13:35,
(2.02.2013, 19:41)Cyris napisał(a): Postacie idą Ci źle, ale z pokami radzisz sobie całkiem nieźle.
Zgadzam się z Cyris, najgorzej idą Ci twarze postaci, reszta wychodzi Tobie dość dobrze. Masz dobre kolorowanie.
Pokemony są piękne Smile

Friend Code: 0147-2224-3433

[Obrazek: Uv9tJla.jpg?2]

[Obrazek: NBBIOUx.jpg?2]
3.02.2013, 21:47,
Widać, że się napracowałeś.
Zdecydowanie widać efekty tej pracy. Trzeci rozdział jest znacznie lepszy od pozostałych. W pierwszym wszystko wyglądało dość sztucznie, i w miarę średnio. Rozdział drugi miał wprowadzoną lepszą mimikę twarzy postaci i widać było zmiany, choć nie tak duże. Za to w trzecim rozdziale, na moje oko zrobiłeś wielkie postępy, tak trzymaj! Wink Podoba mi się dynamika, "żywsza" kreska. Walka wyszła świetnie! Jeśli jesteś z czegoś niezadowolony, np. z postaci, jak wspomnieli poprzednicy, to nie przejmuj się. Jeśli utrzymasz takie tempo, to szybko dojdziesz do perfekcji. Widać, że się rozwijasz, ale przede wszystkim chcesz się rozwijać, co jest świetną cechą. Widać też, że lubisz, to co robisz, gratulacje!

Powodzenia w dalszej pracy i pozdrawiam,
Piterr
 Cherish Balle podarowali: Pysiek
3.02.2013, 23:04,
Dzięki Ci bardzo ;d
Komentarze moich czytelników dają mi wiele do myślenia. Próbuję aktualnie dopracowywać twarze owych bohaterów. Jako tako lepiej idą mi szybkie szkice niż na samych mangach. Nad dynamiką mogę jeszcze popracować(chodź trochę zrozumiałem coś o niej). W miarę możliwości(w wolnym czasie bo 11 lutego mam ferie do 25 lutego omomomoom ;p) będę dopracowywać się w tej sztuce jaką jest manga. Nie oczekujcie też wiele z mojej strony co chwila jakiś rewolucji np: rewolucja z 1 chapteru na 2. Mam również mało czasu z powodu bardzo wzbogaconego zakresu działalności dnia jakim jest ZSP czy MOK. Gdzie mogę dodać, że do domu to ja codziennie wracam o godzinie 16-17(po MOKU 18:30). I teraz ciekawość. Skąd ja znajduję tyle czasu na mangę. No tak poświęcam się. Robię strony nie tylko w domu (po 23 do nawet 2) ale nawet w szkole gdy mamy wolny czas na podstawach. Bo kocham to! I pomysły przelewam na kartkę! Big Grin

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości