Facebook
Kalendarium

"Seria XY" w polskim Disney XD
Premiera: 01.09.14 (za 3 dni)

OmegaRuby i AlphaSapphire
Polska premiera: 28.11.14 (za 90 dni)
Reklama
Gra Pokemon Online

Ankieta: Kogo wybrałeś?
Bulbasaur
Charmander
Squirtle
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokelife - Ciekawostki.
21.12.2012, 21:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.12.2012 9:34 przez Lucar.)
Pokelife - Ciekawostki.
W tym wątku można umieszczać ciekawostki z gry na przeglądarkę internetową - Pokelife. Ciekawostki:

1. Pierwszą ciekawostką jest to, że jak był event ze spalonym pokecenter, to można kupić pokemona i wziąć udział w losowaniu i dostać punkty zasług, ale było pełno oszustów. Następnym razem jak będzie coś w tym stylu, wejdź na targ, kliknij na informacje o pokemonie. Wyskoczy Ci okienko z jego atakami itd. Skopiuj link np: http://poke-life.net/pokemon_skr.php?p= 12596056 (tam po znaku = nie powinno być spacji ale dałem żeby nic się nie wyświetliło), otwórz nową kartę, wklej link, usuń :_skr i wciśnij enter. Pokaże ci się czyj to pokemon (ekran taki jak na karmieniu). Już się nie dasz oszukać.

2. Drugą ciekawostką jest to, jak zrobić taką sygnaturkę jak mam na przykład ja (karmienie pokemonów). Wchodzimy w ''stan'' i na samym dole strony będzie link do twojego pokemona do wstawienia na forum np: [url= http://pokelife.pl/pokemon.php?p=5608779] Zobacz mojego pokemona! [/url] (bez spacji żeby nie pojawił się link). Wchodzimy na jakimś forum w edytuj sygnaturę i usuwamy: Zobacz mojego pokemona! . Po numerze (np: php.?p=5608779)w kwadratowym nawiasie można dopisać &nakarm - wtedy od razu ktoś go nakarmi bez klikania ''nakarm'' . Po tym kwadratowym nawiasie piszemy: [img] (link wygląda: [img]) i wchodzimy na stronę: http://sprites.pokecheck.org/?gen=1& , wybieramy obrazek pokemona, klikamy prawym przyciskiem myszki i kopiuj adres obrazka, a następnie wklejamy w miejsce Zobacz mojego pokemona! i przed [/url] (na samym końcu) dopisujemy [/img]. Link wygląda tak: [url='http'://pokelife.pl/pokemon.php?p=5608779&nakarm'][img]'http://sprites.pokecheck.org/i/007.gif[/img][/url] tylko bez żadnego ' żeby nie było obrazka tylko link.

3. Trzecia informacja to odnawianie punktów akcji. Wystarczy wejść w ''zasługi'' i wybrać klikanie. Pojawi się 10 linków. Za wejście na jedną stronę odnowi się 5% punktów akcji, ale pamiętaj, że tak możesz tylko raz dziennie.

Piszcie też swoje ciekawostki.

[Obrazek: bedc6afc8a9cc57821b81f7f8a01271c_origina...1388601719]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ternaloo
22.12.2012, 9:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.12.2012 9:46 przez Lucar.)
RE: Pokelife - Ciekawostki.
Kolejne trzy ciekawostki:

1. Można zmienić imię pokemona, że na przykład można mieć bulbasaura nazwanego frog. Wystarczy wejść w zakładkę stan, i pominąć informacje o pokemonie. Pod tymi informacjami będzie taki prostokącik, a w nim imię pokemona. Wystarczy je skasować i nazwać jak się podoba. Oczywiście jest limit do 14 znaków.

2. Możemy zdobywać punkty zasług, nie wysyłając żadnych sms-ów, ani nie robiąc żadnego przelewu. Wystarczy wejść w zasługi - poleceni. Będzie tam twój link polecający. Wklej go sobie do sygnatury (np. na tym forum) i zachęcaj do rejestracji przez ten link. Za każdego gracza zarejestrowanego przez twój link:
- 400 punktów zasług, gdy którykolwiek z jego pokemonów osiągnie poziom 30
- 800 punktów zasług, gdy którykolwiek z jego pokemonów osiągnie poziom 45
- 2000 punktów zasług, gdy którykolwiek z jego pokemonów osiągnie poziom 60
- 5000 punktów zasług, gdy którykolwiek z jego pokemonów osiągnie poziom 75
Tam jeszcze będzie tabelka, których graczy poleciłeś/aś.

3.Nagrody można zdobyć dzięki polubieniu pokelife na facebooku. Oczywiście nie od razu. bo od określonej ilości. Jak już będzie wystarczająco dużo lajków każdy z graczy dostanie nagrodę.

Proszę, piszcie komentarze czy to dobry pomysł, i czy Wam się ogółem ten wątek podoba.

Odpisz
22.12.2012, 14:30
Wątek spoko, Twój pierwszy post coś wnosił, natomiast drugi... Drugi raczej jak dla mnie, gracza zawiera informacje oczywiste, nic nie wnoszące, nie zaliczające się do ciekawostek. No ale, pracuj dalej, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Odpisz
22.12.2012, 18:13
No dobrze WithoutPassionate ale niektórzy nie wiedzą o tym linku polecającym, albo o tym imieniu dla pokemona. Właśnie dlatego daję coś takiego i dla początkujących i dla masterów.

Odpisz
23.12.2012, 10:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.12.2012 12:57 przez Lucar.)
Kolejna porcja wiedzy:

1. Możemy mieć każdego pokemona na lvl. 100 bez ewolucji. Taki magikarp na setnym poziomie O_o. Wystarczy wejść w stan, a następnie będzie prostokącik ''zabroń ewoluowania'' i będzie wybrana opcja ''nie''. Jak zmienimy ją na ''tak'' to pokemon nie ewoluuje nawet jak spełni wszystkie wymagania. Oczywiście można nacisnąć znowu ''nie'' i wtedy jak pokemon osiągnie poziom w górę (jak już będzie po spełnieniu wszystkich wymagań) ewoluuje.

2. Po tych dzisiejszych ulepszeniach trzeba mieć 1 poka w drużynie. Kiedy kończymy trening z pokemonem, dostaje on punkty doświadczenia. Na przykład dostanie 11 punktów doświadczenia. Wtedy kopiujemy link, kiedy dostał te 11 punktów (dałbym link, ale ie mogę, bo się pokemony trenują) usuwamy cyfrę 11 i wpisujemy byle jaką np. 999. Jak naciśniemy enter pojawi się nam, że pokemon dostał tyle doświadczenia, jaką wpisaliśmy liczbę, u mnie 999. Niestety, tych punktów doświadczenia pokemon nie dostanie, ale dałem to żeby było na co popatrzeć. Wink

3. Jeśli chcesz wstąpić do jakiegoś stowarzyszenia, polecam stowarzyszenie MAG (Magical Pokemons). Codziennie możesz karmić pokemony wszystkich ze stowarzyszenia. Pokemony nie dostają 50 punktów doświadczenia, ale 2. Zawsze to coś jest. Nie potrzebujesz specjalnych umiejętności żeby tam wstąpić, wystarczy tylko złożyć podanie! Teraz jest na 44 miejscu w rankingu i ciągle rośnie.

Wypowiadajcie się w tym wątku, jak chcecie to dawajcie czerisze, i piszcie jakbyście chcieli się czegoś dowiedzieć na temat tej gry.

Odpisz
17.02.2013, 0:23
http://pokelife.pl/pokemon.php?p=12665386
Odpisz
17.02.2013, 11:47
Jak by co do ankiety dodaj startery z 2 geny.
Odpisz
21.02.2013, 13:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.05.2013 14:12 przez Lucar.)
jooo wszystkim jestem new

http://pokelife.pl/pokemon.php?p=17633085

Zobacz mojego pokemona!

[Obrazek: 026.gif]

Robisz to źle.

~Lucar
Odpisz
17.04.2013, 16:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.04.2013 16:30 przez PGrzebalski98.)
W ankiecie są te trzy a ja wybrałem cyndaquilaWink
W nowszej wersji
Odpisz
26.05.2013, 17:33
muszę przyznać że też trochę oszukałem bo wziąłem totodile, a zaznaczyłem charmandera xd no ale charmandera mam na innym koncie Wink

Pusta miska miej serce nakarm pokemona nie pozwól by głodował Angel Heart
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: kacper123617
23.08.2013, 20:30
Dwa miesiące temu wprowadzone evo, przez szczęście i możliwość zdobycia poków takich jak Magby, Elekid, a kilka dni temu wprowadzono region Hoenn
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości