Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

15.12.2012, 20:30,
RE: Avatar (FIRMA)
Uzywam też gimpa. Na przykład do robienia tła np: gór lub lasu.

Zbieram figurki od firmy Takara Tomy z lat 1999-2000. Only oryginalne. Jeżeli takowe posiadasz to napisz do mnie misiaczku, a na pewno się dogadamy ^^
[Obrazek: f582mg.jpg]
Białe znaczy, że mam Wink
15.12.2012, 20:37,
(15.12.2012, 20:30)bidulek12 napisał(a): Uzywam też gimpa. Na przykład do robienia tła np: gór lub lasu.

Śmiem twierdzić, że nie zrozumiałeś przekazu kolegi xP

[Obrazek: tumblr_mnkh2a4pQ31sq6cfuo1_500.gif]

Psyduck, Psyduck everywhere :3
 Cherish Balle podarowali: Piterr
15.12.2012, 20:51,
ej... ja uważam, że ktoś musi produkować takie proste avatary i należy się ogromny szacunek bidulkowi za to, że chcę je dla nas robić - nawet jeśli to co robi jest mega proste i każdy mógłby to zrobić lepiej

ja przez dłuższy czas nie miałem żadnego avatara na forum, a ten co mam tylko z pozoru wygląda na prosty - bite 15 minut cropowania, gdyż rozmiar 100x100 i ograniczenie do xx kb wymaga niezłego gimnastykowania się z sposobem zapisu oraz wyboru czegoś 'normalnego' na avatar

przyznam nawet szczerze, że gdybym w ogóle stracił cierpliwość, poprosiłbym właśnie właścicieli fabryk na forum
 Cherish Balle podarowali: Bidulkę, Adam, Conquest
15.12.2012, 21:08, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.12.2012, 21:08 przez Adam.)
Ja uważam,że te prace są proste,ale daje szansę tym którzy mają mniejszy talent od innych i chcą się uczyć,aby w przyszłości być lepsi niż inni!!!

ExclamationExclamationExclamation

Masz rację~ Maurych 007

"Nic mnie już nie zaskoczy!Eh,a to jest coś nowego..."
15.12.2012, 21:21,
(15.12.2012, 18:26)bidulek12 napisał(a): Chaos ty chcesz tego avka czy nie? Bo już masz takiego...
Jasne, że chce Wink
15.12.2012, 22:26,
(15.12.2012, 21:08)Adam3DS napisał(a): Ja uważam,że te prace są proste,ale daje szansę tym którzy mają mniejszy talent od innych i chcą się uczyć,aby w przyszłości być lepsi niż inni!!!

ExclamationExclamationExclamation

Masz rację~ Maurych 007

"Inni się podszkolą i będą lepsi od innych"... można i tak xP
Co do samej wypowiedzi... Czyli że jak ktoś złoży zamówienie na avatara i go dostanie to nagle nauczy się pracy w Paincie/Gimpie/innych programach graficznych? Dziwne rozumowanie.

I nie rozumiem rozdwojenia jaźni w twoich postach (aka Maurych 007), ale to już temat do innej dyskusji Big Grin

Co do tematu... Tak, zaczynam się bać, że któregoś dnia otworzę lodówkę i wyskoczy z niej bidulek, bo fakt faktem jego tematy zaczynają stanowić dość spory procent tych zakładanych w ostatnim czasie... Wkurza mnie, że jak to kolega trafnie ujął, znikają one zazwyczaj po jakimś tygodniu/może dwóch, a na ich miejsce wskakują coraz to nowsze. Firma avatarów? Według mnie nawet największy laik byłby w stanie wykombinować sobie jakiś avek przy użyciu takiego painta, bo jakby nie patrzeć, fenomen tych powyższych polega głównie na ciekawym designie i spritach Pokemonów, a nie na rewolucyjnych pomysłach/zdolnościach autora.

Z drugiej jednak strony, od czegoś trzeba zacząć, a lepszy taki temat niż kolejne zapisy do kolejnego ficka, który i tak zakończyłby swój żywot po opublikowaniu prologu ^^' Od czegoś trzeba zacząć, więc jeśli założyłeś ten wątek, to mam nadzieję, że utrzymasz go jak najdłużej, a za jakiś czas prace tworzone przez ciebie będą miały to coś, co zacznie przyciągać forumowiczów i zachęcać ich do zgłoszeń.

Taka dygresja, ot co, ale kończę swój offtop xD Madżikarpiowe zamówienie, mimo wszystko, nadal aktualne :3

[Obrazek: tumblr_mnkh2a4pQ31sq6cfuo1_500.gif]

Psyduck, Psyduck everywhere :3
 Cherish Balle podarowali: Piterr, Bidulkę
16.12.2012, 11:26,
Racja z Fan Fickami mi strasznie nie wychodzi. A jeśli chodzi o avki to racja każdy może zrobić sobie takiego avka w paincie. A firma Krugsa z typami? Paint i tabelka i już gotowe.

Zbieram figurki od firmy Takara Tomy z lat 1999-2000. Only oryginalne. Jeżeli takowe posiadasz to napisz do mnie misiaczku, a na pewno się dogadamy ^^
[Obrazek: f582mg.jpg]
Białe znaczy, że mam Wink

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości