Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Co i gdzie złapać
30.11.2012, 23:29,
RE: Co i gdzie złapać
No chciałam tylko pomóc młodszym trenerom Pokemonów. ^ ^
A co do Rotoma, to był Pokemon, przez którego nie mogłam dostać National Dexa. Pamiętam jak pytałam na SB o Pokemony, których nie miałam i przez przypadek zerknęłam na ulotkę w pudełku od Platinum, Rotom i o to Pokemon, którego nie mam i co się okazało, że tak-tego Pokemona nie widziałam i temu nie mogłam dostać National Dexa.

Odpisz
1.12.2012, 10:48,
@Kapu
Źle mówisz a chyba tylko dlatego, że w Pokedexie na stronie jest błąd.
Cytat: Diamond | Pearl Jeden Old Chateau - w telewizorze (noc)
W opisie do PT jest to samo więc mamy błąd.
Bo w Platinum można go złapać bez Nationala ale w D/P już nie.
A dlatego tu jest błąd bo ja go złapałem w Platinum.

Załączone pliki Miniatury

[Obrazek: scaled.php?server=716&filename=u012.png&res=landing] Nie jestem leniem,tylko chwilowo mam włączony tryb oszczędzania energii

Bulbasaur mój ulubieniec by natixxx33
[Obrazek: bulbasaurf.png]
Odpisz
1.12.2012, 12:12,
@Up
OK, nie będę się kłócić z powodu jakiegoś Rotoma Tongue
Po prostu w moim przypadku w Pt nie miałem możliwości go złapać od razu za pierwszym razem w Old Chateau. Pokazał mi się tylko w telewizorze, bym mógł zdobyć wpis do dexa i zniknął. Potem już tam nie wracałem.
Odpisz
1.12.2012, 12:32,
wszystko jest na serebii albo na bulbapedii. jesli ktos gra w poksy tzn ze umie angielski inaczej nie wiedzialby chyba o co chodzi w grze prawda?
poza tym platinum? trzeba bylo to napisac w 2008 roku, wtedy jeszcze by mialo jakis sens

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz
1.12.2012, 13:43, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.12.2012, 13:45 przez _Red_.)
(1.12.2012, 12:32)nilson napisał(a): wszystko jest na serebii albo na bulbapedii. jesli ktos gra w poksy tzn ze umie angielski inaczej nie wiedzialby chyba o co chodzi w grze prawda?
poza tym platinum? trzeba bylo to napisac w 2008 roku, wtedy jeszcze by mialo jakis sens

Gdyby wszyscy posługiwali się logiką "przecież wszystko jest na serebii i bulbapedii" to równie dobrze całe PV może iść do piachu no bo " po co nam jakieś PV, przecież to wszystko jest na serebii i bulbapedii tylko że po angielsku..."

Czemu pisanie o Platinum nie ma sensu ? Może ty aktualnie nie grasz w Pt, ale skoro powstaje taki temat to znaczy że ludzie grają i takie coś im się przydaje.

Co do samego tematu to nie lepiej za pomocą tych informacji jakoś ulepszyć Pokedex na naszej stronie gdzie wszyscy mogą to zobaczyć, zamiast robić temat na forum, który prędzej czy później odejdzie w zapomnienie ?

Ludzie mogą być w internecie kim tylko chcą ! Dlaczego jednak tak często wybierają bycie debilami...

[Obrazek: 6xea.gif]

Odpisz
1.12.2012, 14:06,
Red- mogę jakoś pomóc z tym ulepszaniem Pokedexa na stronie- ale to byś mi musiał wyjaśnić co i jak Big Grin Jak coś wyślę Ci moje gg na prv.

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości