Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Wątek zamknięty 
Moje próby bycia fajnym...
18.08.2010, 0:01
RE: Moje próby bycia fajnym...
Może rysunek nie ma duszy? Jest nudny?

http://myanimelist.net/animelist/piecia - w aktualizacji

Valadin napisał(a):zauwazylem, ze emachel do sandałków nosi skarpetki;p

Fspomagam projegt TVP Anime.
18.08.2010, 0:24
(18.08.2010 0:01)Piecia napisał(a):  Może rysunek nie ma duszy? Jest nudny?

a może nie :>:>
według mnie jest rysowany z jak najwiekszym uczuciem.
miłość pomiędzy dwoma ognistymi liskami <3
ale ludzie nie znają się na sztuce i czepiają xP

"A lawyer is someone who smiles no matter how bad it gets"
 Cherish Balle podarowali: Aglet
18.08.2010, 0:28
Daję przykład, co mógł znaczyć "brak talentu". A ja w rysunku nic specjalnego nie widzę. Jakoś nie mam daru do "czytania emocji", a w kwestii kunsztu autora jest przeciętna. Ja tu nic specjalnego nie widzę, co już podkreślałem i taka jest moja opinia. End.

http://myanimelist.net/animelist/piecia - w aktualizacji

Valadin napisał(a):zauwazylem, ze emachel do sandałków nosi skarpetki;p

Fspomagam projegt TVP Anime.
18.08.2010, 1:11
(17.08.2010 23:55)Nid napisał(a):  no ale sory, wkurzają mnie takie wypowiedzi ''nie ma w tym talentu'' to co to ma być? kalka?

A mnie wkurzają ludzie nie potrafiący zaakceptować czyjejś opinii tudzież gustu. Wystarczy wyrazić swoje zdanie na pewien temat i już "przeciwnicy" zaczynają szczekać jak psy w schronisku.

(18.08.2010 0:24)Arasu napisał(a):  ale ludzie nie znają się na sztuce i czepiają xP

Właśnie udowodniłaś, że nie masz żadnego pojęcia o sztuce, a co gorsze, nie wiesz na czym polega dyskusja. Myślisz, że dwa słabo narysowane pokemony pierwszym lepszym ołówkiem to sztuka? Jeśli tak, współczuję. Aby być uznawanym za godnym dyskusji w internecie, nie wystarczy zerżnięty z języka japońskiego nick i mnóstwo dziecinnych emotek. Coraz bardziej pogłębiam się w przekonaniu, że błędem było rejestrowanie się na tym forum, gdzie większość to dzieci z podstawówki.

Tyle ode mnie.

Idiotów nie trzeba szukać ze świecą, sami pchają się na świecznik.
... zwłaszcza tutaj.

[Obrazek: sssssssssssssn.jpg]

Tak, też mam słitaśną sygnaturkę i jestem fajny!
Zaznaczam, że nie łamię regulaminu. Wink
 Cherish Balle podarowali: Piecia
18.08.2010, 1:27
(18.08.2010 1:11)Hawk napisał(a):  
(17.08.2010 23:55)Nid napisał(a):  no ale sory, wkurzają mnie takie wypowiedzi ''nie ma w tym talentu'' to co to ma być? kalka?

A mnie wkurzają ludzie nie potrafiący zaakceptować czyjejś opinii tudzież gustu. Wystarczy wyrazić swoje zdanie na pewien temat i już "przeciwnicy" zaczynają szczekać jak psy w schronisku.

(18.08.2010 0:24)Arasu napisał(a):  ale ludzie nie znają się na sztuce i czepiają xP

Właśnie udowodniłaś, że nie masz żadnego pojęcia o sztuce, a co gorsze, nie wiesz na czym polega dyskusja. Myślisz, że dwa słabo narysowane pokemony pierwszym lepszym ołówkiem to sztuka? Jeśli tak, współczuję. Aby być uznawanym za godnym dyskusji w internecie, nie wystarczy zerżnięty z języka japońskiego nick i mnóstwo dziecinnych emotek. Coraz bardziej pogłębiam się w przekonaniu, że błędem było rejestrowanie się na tym forum, gdzie większość to dzieci z podstawówki.

Tyle ode mnie.

Hmm.... weź się człowieku zastanów co piszesz. Nawet nie masz pojęcia kim ja jestem, ile mam lat, do jakiej szkoły chodzę o ile jeszcze mam taką potrzebę i czym się zajmuję. Sztuka to pojęcie dosyć obszerne i względne- tak dla twej świadomości. Nie znoszę ludzi którzy każdy mangowy/komiksowy obrazek jadą mówiąc że to nie jest dzieło. Do tego człowiek potrzebuje wyobraźni. Do realistycznych zwierzaków, krajobrazów wyobraźnia nie jest potrzebna. to jedynie kwestia umiejętności i wyćwiczenia.
Czy tym jesteś świadom tego iż jesteś na forum gdzie jakieś 80% społeczności to dzieci, propagujesz swoim avatarem sposób dosyć niezdrowego trybu życia? Po za tym czepianie się mojej ksywki świadczy o poziomie Twojej inteligencji ( nie wysokiej z tego co widzę) gdyż jest to schodzenie na dalszy temat czyli innymi słowy offtop.

Cherish Balle podarowali: PokeMan, leafeonfan585, Aglet
18.08.2010, 1:38
(18.08.2010 1:11)Hawk napisał(a):  Coraz bardziej pogłębiam się w przekonaniu, że błędem było rejestrowanie się na tym forum, gdzie większość to dzieci z podstawówki.
Tyle ode mnie.

Odezwał się niepełnoletni chłopak do dwóch dwudziestolatek XD

Żeby nie robić offtopa poproszę o rysunek vaporeona, z full colorem (do projektu 500 Wink)

Cherish Balle podarowali: spoconyzenek, leafeonfan585
18.08.2010, 1:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.08.2010 1:49 przez Hawk.)
(18.08.2010 1:27)Arasu napisał(a):  Hmm.... weź się człowieku zastanów co piszesz. Nawet nie masz pojęcia kim ja jestem, ile mam lat, do jakiej szkoły chodzę o ile jeszcze mam taką potrzebę i czym się zajmuję.

Opieram się tylko na Twoich postach, a swoją drogą nie mówiłem nic na temat twojej tożsamości, wieku, szkoły. Patrząc na Twoje posty łatwo można stwierdzić parę prostych rzeczy.
(18.08.2010 1:27)Arasu napisał(a):  Sztuka to pojęcie dosyć obszerne i względne- tak dla twej świadomości.
Uwierz mi, nikt w to nie wątpi, więc Ameryki nie odkryłaś.

(18.08.2010 1:27)Arasu napisał(a):  Nie znoszę ludzi którzy każdy mangowy/komiksowy obrazek jadą mówiąc że to nie jest dzieło.
Czy każdy mangowy/komiksowy obrazek krytykuję negatywnie? Tylko taki, który mi się nie podoba. Proste? Nadążasz?

(18.08.2010 1:27)Arasu napisał(a):  Czy tym jesteś świadom tego iż jesteś na forum gdzie jakieś 80% społeczności to dzieci, propagujesz swoim avatarem sposób dosyć niezdrowego trybu życia?
Zaraz (na dole) wspomnisz coś o offtopie, prawda? Co ma avatar do dyskusji? Pomyśl jeszcze raz.

(18.08.2010 1:27)Arasu napisał(a):  Po za tym czepianie się mojej ksywki świadczy o poziomie Twojej inteligencji ( nie wysokiej z tego co widzę) gdyż jest to schodzenie na dalszy temat czyli innymi słowy offtop.
Patrz parę linijek wyżej, dokładnie to samo robisz. Skrytykowałem tylko obraz, ty skrytykowałaś mnie, ja powiedziałem parę zdań na temat faktów, ty skrytykowałaś mnie. Mam nadzieję, że chociaż trochę zrozumiałaś co do Ciebie się piszę. Pozdrawiam.

Tyle ode mnie.

PS:
(18.08.2010 1:38)Nid napisał(a):  Odezwał się niepełnoletni chłopak do dwóch dwudziestolatek XD
Czasem głupota ludzka nie wie co to wiek, i dopada każdego, w tym wypadku Ciebie. Wybacz, ale taka prawda. Oczekiwałem jakichś argumentów, a jedyne co dostałem to uwaga dotycząca wieku od trochę starszej dziewczyny (?), która prawdopodobnie cierpi na manię wyższości.

... zwłaszcza tutaj.

Cherish Balle podarowali: Piecia, Lali
18.08.2010, 1:50
(18.08.2010 1:27)Arasu napisał(a):  Czy tym jesteś świadom tego iż jesteś na forum gdzie jakieś 80% społeczności to dzieci, propagujesz swoim avatarem sposób dosyć niezdrowego trybu życia?
Zaraz (na dole) wspomnisz coś o offtopie, prawda? Co ma avatar do dyskusji? Pomyśl jeszcze raz.

(18.08.2010 1:27)Arasu napisał(a):  Po za tym czepianie się mojej ksywki świadczy o poziomie Twojej inteligencji ( nie wysokiej z tego co widzę) gdyż jest to schodzenie na dalszy temat czyli innymi słowy offtop.
Patrz parę linijek wyżej, dokładnie to samo robisz. Skrytykowałem tylko obraz, ty skrytykowałaś mnie, ja powiedziałem parę zdań na temat faktów, ty skrytykowałaś mnie. Mam nadzieję, że chociaż trochę zrozumiałaś co do Ciebie się piszę. Pozdrawiam.

Tyle ode mnie.
[/quote]
powiem tyle- oko za oko ząb za ząb.
weź idź dziecko i się lepiej ucz do matury, z takimi nie dyskutuję bo to obraza mojej osoby. koniec tematu.

Vapek- a narysasz mi Eeviego z kokardką ^^?

Cherish Balle podarowali: leafeonfan585, Aglet
18.08.2010, 1:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.08.2010 1:55 przez Hawk.)
Obraza twojej osoby, że dyskutujesz z normalnym człowiekiem na forum? Właśnie kolejny raz udowodniłaś, że jesteś dziecinnie głupiutka. Nie masz argumentów, więc piszesz bzdury. Chciałem podyskutować, ale jak widać nie ma tu odpowiednich osób. Nawet jeśli masz te dwadzieścia lat, to i tak nie czyni się kimś lepszym ani mądrzejszym, jak i również bardziej atrakcyjnym. Kompleksy? Radzę inne forum znaleźć i wydostać się ze swojego wymyślonego świata dziewczynko.

To by było tyle na temat.

... zwłaszcza tutaj.

Cherish Balle podarowali: Piecia, Benio
18.08.2010, 2:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.08.2010 2:20 przez Vapek.)
Cytat:to może startery z piątej generacji w jakiś tam mrocznym klimacie.
uhm... mroczny klimat u mnie równoważny się z psychodelicznym...
mam na papierze obrazek victiniego przeistoczonego w broń masowej zagłady, zgodnie z spostrzeżeniem 4chan'u, że japończycy wymyślając tego poka sugerowali się bombą atomową zrzuconą podczas IIWŚ w 1945... za argument potwierdzający uważali abillity Victiniego (wybuch skumulowanej energii po dotknięciu), które do złudzenia przypomina działanie bomby nuklearnej.
rys ten jest przepełniony bólem, obrzydzeniem i grimdarkiem... daruje pokazywanie tego rysu tutaj...
zostańmy przy tym, że rysuje słodkości, oki? ^^'

Cytat:Vap - jaki ołówek? ;P HB, 4B czy jakiś inny?
wszelakie H - szkice (3H, 4H, 4=2H)
wszelakie B - kontury (aktualnie automatyczny 2B, wcześniej 4B)
a najprościej - co mi w łape wpadnie, tym rysuje xDDD

Cytat:Wiesz, jakie poki lubię, nie? No to bym prosił właśnie z takich :3
Nie, twoje poki sa za trudne do narysowania, poza tym to furrybaity xP

Cytat:Gdzie muj Glaceooooooooon T^T?
Pokaż go światu
...
no dobra, pokaże, ale tylko w tym temacie!
2. Glaceon (request dla firegona)

Cytat:Według mnie to jest słabe. Nie widać tu zbytnio talentu, mogłeś trochę to dopracować, a teraz wygląda jak kolorowanka dla przedszkolaków, którzy nie uchodzą za krytyków sztuki.
HOhoho!!! czy ja przeczytałem "krytyk sztuki"!? =D
radzę zapoznać się z znaczeniem słowa 'fan art', a potem tu wrócić już jako ktoś 'bardziej' wyedukowany, by móc ze zrozumieniem wypowiadać się w tym temacie
oki, ale po koleji:
1. słabe, a owszem... a czego się spodziewałeś od amatora fan artu? xD
2. talentu zbytnio nie ma... hmmm... tu się zgodzę, niektóre ryski mają to coś, a niektóre nie. Ten rys akurat mi się podoba, ale brakuje w nim czegoś... uhh... poćwiczę jeszcze trochę. ale dzięki za negatywa |D
3. z dopracowywaniem u mnie krucho... to ma coś wspólnego z punktem 2 =_=

Cytat:Daję przykład, co mógł znaczyć "brak talentu". A ja w rysunku nic specjalnego nie widzę. Jakoś nie mam daru do "czytania emocji", a w kwestii kunsztu autora jest przeciętna. Ja tu nic specjalnego nie widzę, co już podkreślałem i taka jest moja opinia. End.
uhm... to w jakimś sensie też krytyka... no ale nie będę przestawał się rozwijać, jeszcze zaskoczę! ^^'

Cytat:(cały offtop i kłótnia)
ekhem... mógłbym prosić o usunięcie całego Offtopa?
całe te wypowiedzi są nie na miejscu i nie na temat
aha... Hawk, jeśli chciałbyś inteligentnie pogadać, zapraszam na gg
byle tylko nie używał MOJEGO tematu do pokazywania, jaki ty jesteś fajny, bo nie jesteś.
Co cie ugryzło, by się kłócić w fanarcie? I by obrażać administratora?!
W ogóle, by schodzić z tematu... i to z głupiego powodu!

Nie no facet, nie jesteś ani trochę fajny, więc znikaj i nie pisz "to by było na tyle", bo wychodzisz na idiotę znowu pojawiając się raz jeszcze i jednocześnie na egocentrycznego dupka, bo bezszczelnie chcesz zakończyć rozmowę stawiając na swojej racji i jednocześnie upowazniając do obrazy.

Oj... wiedz, że nie masz racji!
W żadnym poście jej nie miałeś (oprócz tego pierwszego)
i nie łudź się, że ktokolwiek stanie po twojej stronie, bo nikt nie stanie
lepiej wykorzystaj tą energie na kłótnie np. na udowodnieniu m.in mnie, że mogę twoje słowa krytyki uznać za wartościowe, bo czytając ten offtop faktycznie odnoszę wrażenie, że nie masz pojęcia o czym piszesz.

(edit po skasowaniu postów)
================================================

dziękuję Nid i Arasu, za dobre i ciepłe komentarze!
reszcie też bardzo dziękuję ^^

uszczęśliwiliście vapka :3
niedługo coś znowu pokaże!
fajne requesty <3

[Obrazek: pIn34s5.jpg]
18.08.2010, 10:35
Cytat:
Cytat:Wiesz, jakie poki lubię, nie? No to bym prosił właśnie z takich :3
Nie, twoje poki sa za trudne do narysowania, poza tym to furrybaity xP

No ej :< To ja Ci kilka wypiszę, jakikolwiek z nich plissss Big Grin
Hoppip, Jumpluff, Espeon, Torchic, Lucario, Flygon, Chiramii, Blaziken.... Od wyboru do koloru, wierzę w Ciebie x333

18.08.2010, 12:11
Rozumiem hormony, te sprawy, ale przestańcie się już kłócić Smile
18.08.2010, 13:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.08.2010 13:53 przez Hawk.)
(18.08.2010 2:16)4xI napisał(a):  aha... Hawk, jeśli chciałbyś inteligentnie pogadać, zapraszam na gg
byle tylko nie używał MOJEGO tematu do pokazywania, jaki ty jesteś fajny, bo nie jesteś.
Co cie ugryzło, by się kłócić w fanarcie? I by obrażać administratora?!
W ogóle, by schodzić z tematu... i to z głupiego powodu!

Nie no facet, nie jesteś ani trochę fajny, więc znikaj i nie pisz "to by było na tyle", bo wychodzisz na idiotę znowu pojawiając się raz jeszcze i jednocześnie na egocentrycznego dupka, bo bezszczelnie chcesz zakończyć rozmowę stawiając na swojej racji i jednocześnie upowazniając do obrazy.

Oj... wiedz, że nie masz racji!
W żadnym poście jej nie miałeś (oprócz tego pierwszego)
i nie łudź się, że ktokolwiek stanie po twojej stronie, bo nikt nie stanie
lepiej wykorzystaj tą energie na kłótnie np. na udowodnieniu m.in mnie, że mogę twoje słowa krytyki uznać za wartościowe, bo czytając ten offtop faktycznie odnoszę wrażenie, że nie masz pojęcia o czym piszesz.

Gdybyś nie zauważył to nie był offtop, dopóki twoja "koleżanka" go nie zrobiła. Myślisz, że mnie obchodzi kto stanie po mojej stronie, a kto nie? Szczerze mówiąc, w dupie to mam. Napisałem tylko swoją opinię, a jeśli to cię już boli, to cóż, to nie mój problem. Przeczytaj twój post jeszcze raz, i zauważ, że napisałeś dokładnie to, co mi zarzucasz. Przykre. Wiem, że cierpicie na manię wyższości, ale nie wiedziałem, że aż na taką. A skoro wrzucasz swoje rysunki do Fan Artu, licz się z tym, że KTOŚ MOŻE MIEĆ RÓŻNE OPINIE na ich temat. Jeśli tak ma wyglądać struktura Fan Artu, gdzie skrytykujesz coś, a już obronne pieski zaczynają szczekać jak w schronisku, to ja dziękuję. Naprawdę, nie zamierzałem się kłócić, a tylko udowodnić, że ten temat jest do oceniania, więc nie rozumiem niektórych osób, które najwyraźniej nie dorosły psychicznie do otrzymywania uwag i faktów. Zaraz pewnie pojawi się pełno postów, jaki to jestem zły, głupi, idiotyczny. Ale wiesz co? Szczerze mówiąc wali mnie to, bo mam swoje życie. A forum traktuje coraz bardziej na to, żeby pośmiać się z czyjejś głupoty. Pozdrawiam.

... zwłaszcza tutaj.

18.08.2010, 14:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.08.2010 14:07 przez eliroth.)
@up: Cały twój post jest offtopem, a nie ważne jest kto zaczął. Nawet jeśli uważasz, że inni nie dorównują ci inteligencją, żeby tu z tobą konwersować, to powiem, że "głupszym się ustępuje"*. A pokłócić może się na priv, a nie tu syficie ;d
*Nie żebym tu się kogoś czepiał, bo nic do was nie mam.

Moim zdaniem rysunki są całkiem spoko. 4xI ma charakterystyczny styl i łatwo poznać jego arty w tłumie. Ciekawie przedstawiasz pokemony w nietypowych pozach i ogólnie prace są miłe dla oka. Jedyne, do czego mogę się przyczepić to jakość, bo tu na forum kiepsko widać kontury itp. Byłoby miło jakbyś przed zeskanowaniem poprawił ciemną kreską linie. A jeśli można zamówić rysunek, to poprosiłbym o Misdreavusa. Mam nadzieję, że to nie będzie kłopot. Wink
1.10.2010, 15:41
hmmm.. na da vap dał pokolorowaną wersje swojego pierwszego rysunku :3

[Obrazek: flareonxvulpix_by_kspmill-d2zuekd.jpg]

Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości