Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Wątek zamknięty 
Moje próby bycia fajnym...
16.08.2010, 1:25 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.08.2010 2:45 przez Vapek.)
Moje próby bycia fajnym...
Rysuje tradycyjnie, już nie na tablecie... mój ołówkowy kunszt pozwala tylko rysować 'prawie' zgrabnie, ale czy z talentem, to już różnie bywa. W każdym bądź razie chciałbym podzielić się z nowym rysem, który narysowałem dosyć nie dawno i zapytać się tutaj, co mógłbym narysować dalej? Przyjmę max 5 propozycji.

Nie proszę o wiele |3
Aha... oprócz poków, rysuje smoki oraz stickmeny ( xDD )

nowy arcik:
1. Vulpix i Flareon (bez requesta)
2. Glaceon (request dla firegona)

Teraz trochę emolenia:
- Pokezin kłamie
- nie jestem zły, po prostu osoby nie lubiące mojej osoby mnie nie znają ;]
- można mnie lubić... ba! nie sposób nie lubić xD (cytuje)
- rysuje dla zabicia czasu, nie widzę innego powodu (serio!)
- styl oraz typ rysowania został nabyty, nie nauczyłem się jego, a tym bardziej nie umiem się oduczyć... TT
- nie rysuje już na tablecie, czas nauczyć się tradycyjnie
- mój skaner ssie oraz nie posiadam żadnego programu do obróbki grafiki... tak jak jest, tak będziecie mieli
- na razie tylko ołówek i kartka
 Cherish Balle podarowali: 666heaven, plpl, PokeMan, Nid, zukori, leafeonfan585, Konus
16.08.2010, 7:56
RE: Moje próby bycia fajnym...
No, no. Nie powiem, jedne z najlepszych fanartów jakie widziałem, poza Nid, ofc. Cóż, jeżeli można składać zamówienia, czy raczej propozycję, co narysować.. to może startery z piątej generacji w jakiś tam mrocznym klimacie. Wink
16.08.2010, 8:46
Bardzo fajne. Niestety, Nid jest lepsza, ale co się dziwić, jak ty dopiero zaczynasz. Szkoda, że masz taki skaner, a nie inny. No cóż. Mógłbyś narysować Piplupa i Mijumaru (razem). Za to byś na pewno dostał balla, a ja chętnie bym nosił to w sygnie.
16.08.2010, 9:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.08.2010 9:45 przez Legends.)
(16.08.2010 8:46)plpl napisał(a):  Bardzo fajne. Niestety, Nid jest lepsza, ale co się dziwić, jak ty dopiero zaczynasz.

[Obrazek: Ashfacepalmwtf.jpg]

Jak miło zacząć dzień od czytania takich debilstw (bo inaczej tego NIE UMIEM określić). Rozmyślanie nad tym gdzie autor strzelił najepicszego faila, pozostawiam jego świadomości.
Wracając - tradycyjny styl. I sygnaturowe kontury, Vap. Możliwe że to faktycznie przez ten skaner, więc nie wnikam. Ustawiłem sobie monitor na pół-pełne oświetlenie, Vulpixa po minucie zauważyłem. Więc rada dla ludu - ściemniajcie monitory!
Sam rysek - wygląda bardzo ładnie. Flareon miał być pakerem, czy futro go tak rozszerzyło?
Aha, do panów wyżej. Jak dla mnie, rys #1 przewyższa 80% rysów Nid. Poki pseudo-super deformed wyglądają niby ładnie, ale jednak klasyczny SD ładniej. A niektóre ryski Nid są właśnie w takim stylu, jak na moje oko. Vap ukazuje tutaj klasyk i moc ołówka - mojego ulubionego narzędzia rysowniczego. Uszanujcie więc rozbieżność stylów, bo teraz to tak jakbyście narzekali że sok pomarańczowy ma za słaby efekt w porównaniu do wódki.
Vap - jaki ołówek? ;P HB, 4B czy jakiś inny?

Cherish Balle podarowali: leafeonfan585
16.08.2010, 17:06
Vapku, wiesz, że lubię Twoje rysy, ale są dla mnie trochę za mało... Dopracowane? No wiesz, jakby były w kolorze to by było zajefajnie!

Ale w temacie... Wiesz, jakie poki lubię, nie? No to bym prosił właśnie z takich :3

16.08.2010, 17:17
Gdzie muj Glaceooooooooon T^T?
Pokaż go światu

16.08.2010, 20:31
Wchodzę w linka, widzę obrazek, który zabieram i dech w piersiach (i dzięki takim rysunkom jeszcze maziam poki) aż tu nagle czytam posty poniżej:

(16.08.2010 7:56)666heaven napisał(a):  No, no. Nie powiem, jedne z najlepszych fanartów jakie widziałem, poza Nid, ofc.

(16.08.2010 8:46)plpl napisał(a):  Bardzo fajne. Niestety, Nid jest lepsza, ale co się dziwić, jak ty dopiero zaczynasz.

Dla mnie vapa jest mistrzem pozycji a widzę tu takie komentarze "/ wcale mi to nie pochlebia

(16.08.2010 9:37)Legends napisał(a):  Jak dla mnie, rys #1 przewyższa 80% rysów Nid. Poki pseudo-super deformed wyglądają niby ładnie, ale jednak klasyczny SD ładniej. A niektóre ryski Nid są właśnie w takim stylu, jak na moje oko
Jeżeli chodzi o wypowiadanie się na temat moich prac, proszę to robić w moim temacie

16.08.2010, 22:19
No nieźle Blush Dopracowane rzeczywiście nie są ale jest w tym jakiś potencjał Smile

AHA Dodgy
16.08.2010, 22:39
Widziałem już wiele talentów artystycznych i nie robi to na mnie wrażenia. Aczkolwiek, rysunki przyzwoite.

http://myanimelist.net/animelist/piecia - w aktualizacji

Valadin napisał(a):zauwazylem, ze emachel do sandałków nosi skarpetki;p

Fspomagam projegt TVP Anime.
17.08.2010, 12:14
VAAAAP. albo kolorujesz te ryski na kartkach albo poszczuję Cię nagą gałką oczną >.>"
nie no a serio to powodzenia z tradyszynalem- rys jest cudny..jak Twój każdy. dobrze wiesz że czasami zaczynam być zazdrosna....e
ok starczyXD"
 Cherish Balle podarowali: Konus, Aglet
17.08.2010, 21:46
Według mnie to jest słabe. Nie widać tu zbytnio talentu, mogłeś trochę to dopracować, a teraz wygląda jak kolorowanka dla przedszkolaków, którzy nie uchodzą za krytyków sztuki. Wink

Idiotów nie trzeba szukać ze świecą, sami pchają się na świecznik.
... zwłaszcza tutaj.

[Obrazek: sssssssssssssn.jpg]

Tak, też mam słitaśną sygnaturkę i jestem fajny!
Zaznaczam, że nie łamię regulaminu. Wink
17.08.2010, 23:28
(17.08.2010 21:46)Hawk napisał(a):  Według mnie to jest słabe. Nie widać tu zbytnio talentu, mogłeś trochę to dopracować, a teraz wygląda jak kolorowanka dla przedszkolaków, którzy nie uchodzą za krytyków sztuki. Wink

kolorowanka? to jest samemu narysowane z GŁOWY.
proszę zwróć uwagę na to że większość osób na forum to zwala obrazki z oryginalnych poków i tu wrzuca. chętnie bym takich ostro pojechała.
to jest dosyć specyficzny słodki styl.
narysuj coś lepszego a pogadamy==
w tym stylu ofc.

"A lawyer is someone who smiles no matter how bad it gets"
 Cherish Balle podarowali: Aglet
17.08.2010, 23:30
(17.08.2010 21:46)Hawk napisał(a):  Według mnie to jest słabe. Nie widać tu zbytnio talentu, mogłeś trochę to dopracować, a teraz wygląda jak kolorowanka dla przedszkolaków, którzy nie uchodzą za krytyków sztuki. Wink

zrób lepsze :<

Kurde, żeby tak tyrać najlepszego rysownika na tym forum T^T

17.08.2010, 23:47
Ej, ale tego typu odpowiedzi "zrób lepsze" są śmieszne. Dobry krytyk teatralny nie musi być dobrym aktorem. A rysunki = nic specjalnego, nie wiem czym tu się ekscytować.

http://myanimelist.net/animelist/piecia - w aktualizacji

Valadin napisał(a):zauwazylem, ze emachel do sandałków nosi skarpetki;p

Fspomagam projegt TVP Anime.
17.08.2010, 23:55
no ale sory, wkurzają mnie takie wypowiedzi ''nie ma w tym talentu'' to co to ma być? kalka?

Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości