Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Rysunki na szafie!
20.11.2012, 15:36, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.11.2012, 15:36 przez Bidulkę.)
Photo  Rysunki na szafie!
Tym raze pokażę moje rysunki które rysowałem jedne przez około 20 minut.
Wykonanie jest proste. Najpierw rysuję ołówkiem pokemona potem maluję pastelami, poprawiam kontury. Jeśli narysujesz jakiegoś pokemona na swoim meblu ścianie to zachęcam żebyś pokazał go w tym wątku. Oceniajcie. I powiedźcie którego pokemona mi byście poradzili narysować. Na ścianie chcę narysować jednego ale nie mogę się zdecydowac jakiego. Pomóżcie!

Moje prace:

Ryperhior:
[Obrazek: dsc04951p.jpg]

Grotle:
[Obrazek: dsc04950ei.jpg]

Ryperhior i Grotle:
[Obrazek: rypergioigrotle.jpg]

Zbieram figurki od firmy Takara Tomy z lat 1999-2000. Only oryginalne. Jeżeli takowe posiadasz to napisz do mnie misiaczku, a na pewno się dogadamy ^^
[Obrazek: f582mg.jpg]
Białe znaczy, że mam Wink
 Cherish Balle podarowali: EveeoAo, Sarameda Hakte
20.11.2012, 16:49,
RE: Rysunki na szafie!
Rysunki i ich kontur ogólnie nie wyszły ci najgorzej, jeśli miałbym oceniać wykonanie.
Kolorowania nie skomentuję z jednego prostego powodu - moja szafa nigdy nie wybaczyłaby mi takiego traktowania i właściwie sam też sobie nie wyobrażam, żebym miał ją "skalać" w taki sposób.. ^^'

[Obrazek: tumblr_mnkh2a4pQ31sq6cfuo1_500.gif]

Psyduck, Psyduck everywhere :3
 Cherish Balle podarowali: Kapu, Bidulkę, Inaka
20.11.2012, 18:06,
Jajne...fajne....mniam...mniam.... Sama też rysóje na ścianie, tylko, że krędą, a że moje ściany są doś ciemne, to wszystko piknie widac, a mona to smy za pocom mokrej chusteczki. Tia... a twoja szafa to prawie (w dobrym tego słowa znaczeniu) majstersztyk! :3

[Obrazek: tumblr_n28ik2WG1x1rybt6lo1_500.gif]
 Cherish Balle podarowali: Bidulkę
20.11.2012, 18:28,
(20.11.2012, 18:06)Ceila napisał(a): Jajne...fajne....mniam...mniam.... Sama też rysóje na ścianie, tylko, że krędą, a że moje ściany są doś ciemne, to wszystko piknie widac, a mona to smy za pocom mokrej chusteczki. Tia... a twoja szafa to prawie (w dobrym tego słowa znaczeniu) majstersztyk! :3

Lepiej rysój w przed szkolu na kartce bo jak się mama dowie to...
20.11.2012, 19:58,
(20.11.2012, 15:36)bidulek12 napisał(a): Tym raze pokażę moje rysunki które rysowałem jedne przez około 20 minut.
Szafa nie zasługuje na takie traktowanie. Jak już próbujesz ją jakoś przerobić, to mógłbyś poświęcić na to przynajmniej 2 godziny. A chwalenie się tym, że robiłeś jakiś rysunek 20 minut świadczy o Twoim stosunku do tych rzeczy. Ok, rozumiem, że chciałeś pokazać nam coś nowego, zaskakującego, przejmującego, intrygującego, świeżego, itd. Ale błagam. Nie 20 minut. Sam pomysł jest ok, kto by nie chciał mieć pokoju w PokemonyBig Grin
(20.11.2012, 15:36)bidulek12 napisał(a): Wykonanie jest proste. Najpierw rysuję ołówkiem pokemona potem maluję pastelami, poprawiam kontury.
Sposób jest dobry, ale raczej nie na drewno. Pastele zostawiają wtedy grudy, nie rozprowadzają się tak ładnie, jak po papierze, nawet jak je rozmażesz. Uważaj na takie wpadki, jak ta brudna, zielona plama między Rhyperiorem a Grotlem. Przykro mi, ale ją widać.

(20.11.2012, 15:36)bidulek12 napisał(a): Oceniajcie. I powiedźcie którego pokemona mi byście poradzili narysować. Na ścianie chcę narysować jednego ale nie mogę się zdecydowac jakiego. Pomóżcie!

Ściana to znacznie poważniejsza sprawa. Proszę, żebyś chwilę się zastanowił, zrobił najpierw kilka projektów, rozważył kompozycję i położenie. Zobaczysz, że za parę miesięcy poprawisz się w rysowaniu i nie będziesz uważał swoich rysunków za takie udane, jakie widzisz teraz. Po prostu radzę Ci, tak dla świętego spokoju: przyłóż się do tego. Przynajmniej będziesz miał z tego satysfakcję przez dłuższy czas.

I powiedz, jaki masz kolor ściany. Do ciemnej i w chłodnym kolorze polecam jasne pokemony, między różowymi a żółto-pomarańczowymi, ale jasnoniebieskie też będą ok. Do ciepłej, jasnej ściany (np. kremowa, żółta, czy coś takiego) lepiej dopasować poki w odcieniach fioletu, granatowe, ciemnozielone, albo bardzo jaskrawe. Przy białej ścianie nie ma problemu, pasuje wszystko.

Przepraszam za taki objazd, ale czytając ten wątek wczoraj, spodziewałam się czegoś lepszego. Po prostu trochę się na tym zawiodłam, bo Ciebie stać na więcej. Sorry.
jak chcesz jakieś odszkodowanie za ten komentarz, to pisz na PW albo gg. No bo teraz czuję się jak ostatni d***k, ale przecież tego nie usunę

3DS FC: 0877-4796-7248
Switch FC: 1417-3818-8493
 Cherish Balle podarowali: Lexi, pojola
20.11.2012, 20:48,
Gdy ktoś znajdzie mój rys sprzed 5 lat to wypala mi oczy i pragnę się tego jak najszybciej pozbyć. Jednak kartki łatwiej jest się pozbyć niż całej szafy

Cherish Balle podarowali: Tyma, pojola, Konus, Vapek
21.11.2012, 18:28,
Znam ten ból. Z pół roku temu namalowałem gigantyczną Marcelinę z Adventure Time na ścianie i podniecałem się nią przez jakiś tydzień. Teraz nie mogę patrzeć na nią.

Tęskniłem za tym miejscem ;____;

[Obrazek: tga71n1o0ck6.jpg]
 Cherish Balle podarowali: pojola
22.11.2012, 15:30,
Chłopie! Ty tylko niszczysz szafę -_-" Rodzice wydawali na nią pieniądze, a ty tak o to dbasz? No ładnie T_T Zaraz grafiti na ścianie będziesz malował i się chwalił, hę?
22.11.2012, 15:41,
(22.11.2012, 15:30)Kisielowa Dama napisał(a): Chłopie! Ty tylko niszczysz szafę -_-" Rodzice wydawali na nią pieniądze, a ty tak o to dbasz? No ładnie T_T Zaraz grafiti na ścianie będziesz malował i się chwalił, hę?

Post, że tak powiem, z dupy... Co robi ze swoją szafą to jego sprawa, jeśli nie będzie mu przeszkadzał ten widok na co dzień ani nie będzie się krępował z jego powodu przed znajomymi, etc, to co mają do tego rodzice? Niszczenie, mówisz? Szafa swe powinności nadal będzie spełniać, więc tak bym tego nie ujął, ew. walory "estetyczne" mogą za jakiś czas dawać po oczach, ale to już sprawa autora.

A graffiti jeśli odpowiednio wykonane i przemyślane to nawet pod sztukę podchodzi, więc właściwie mógłby się pochwalić :3 (chociaż na ścianie w pokoju nie polecam xD)

[Obrazek: tumblr_mnkh2a4pQ31sq6cfuo1_500.gif]

Psyduck, Psyduck everywhere :3
 Cherish Balle podarowali: Tyma, Vapek, Piterr, Konus

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości