Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Pokedex na iOS
15.11.2012, 21:12
Pokedex na iOS
Codziennie wchodząc na zagraniczne serwisy mam nadzieję znaleźć jakieś ciekawostki ze świata Pokemon. Jednak tego nie spodziewałem się. Może niektórzy z Was już o tym słyszeli, lecz czuję się w obowiązku, by poinformować wszystkich forumowiczów.

Aplikacja zawierająca w sobie Pokedex zostanie wydana na system operacyjny iOS (w skład którego wchodzą między innymi telefony marki iPhone oraz iPady)! Aplikacja będzie dostępna do ściągnięcia na terenie Japonii poczynając od 16 listopada, jednakże z pewnością będzie wkrótce dostępna na terenie całego świata.

Wersja bazowa Pokedexu zawiera w sobie Pokemony z regionu Unova, lecz istnieje możliwość dokupowania dodatkowych paczek posiadających stworki z innych regionów. Każda taka paczka to wydatek rzędu 500 yenów. Pokedex będzie zawierać wszelkie informacje na temat Pokemonów.

Zachęcam do wypowiadania się w tym temacie. Sam jestem bardzo zadowolony, że taki Pokedex ujrzał światło dzienne, lecz ubolewam, że posiadam telefon z androidem, ehh... Na pewno ktoś z Was ma iPhone'a, więc istnieje duża szansa, że już niedługo będziecie mogli mieć Pokedex w telefonie Wink

[Obrazek: YVx2e.jpg][Obrazek: 9oAuk.jpg]
[Obrazek: cMJdf.jpg][Obrazek: AUZ4k.jpg]

[Obrazek: ahz4I.jpg][Obrazek: UTBeI.jpg]
[Obrazek: RBpZq.jpg][Obrazek: n7wyA.jpg]

[Obrazek: Uc9sb.jpg][Obrazek: FTxfA.jpg]
[Obrazek: A0MoR.jpg][Obrazek: 16HtT.jpg]
Odpisz
15.11.2012, 21:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.11.2012 21:24 przez KleszczRex.)
RE: Pokedex na iOS
Sprzedali się. Hmmm... zaskakujące posunięcie, jak na twórców Pokemonów, którzy raczej nie pchali się na inne produkty oprócz tworów Nintendo (z reguły raczej dbali o to, by dzieło wiązało się z ekskluzywnością). Chyba już za bardzo przywykłem do tego stanu rzeczy - zaskoczenie to idealne słowo. A na Androida tradycyjnie trzeba poczekać...

Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum,
wódka w parku wypita albo zachód słońca,
lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic
i nie stanie się nic - aż do końca.
Odpisz
15.11.2012, 21:31
Będzie kosztował 2170 jenów w całości.

Fajna apka, ale cena znów zaporowa.

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
15.11.2012, 21:43
Niech i takie coś wyjdzie na Androida Sad Taki pokedex to spelnienie marzeń Smile

Odpisz
15.11.2012, 22:46
No no, łakomy kąsek dla fanów Pokemonów. Taki Pokedex to i ja bym chętnie chciała mieć.
Ze screenów widać, że to bardzo przemyślana aplikacja, ale jak widzę droga. Jednak z tego co wiem, tam ludzie dobrze zarabiają więc to dla nich, tak mniemam, żaden wydatek.

Mam nadzieję, że bardzo szybciutko zostanie on dostępny na cały świat i tak na Androida także mógłby być Big Grin

Odpisz
15.11.2012, 22:55
Dla tych co nie wiedzą, to nie pierwszy raz, gdy Pokemony pojawiają się na smartfonach, wcześniej była jakaś głupawa gra rytmiczna, korzystająca z badziewnej piosenki z anime Best Wishes, wyszło to oczywiście tylko w Japonii, ale nie tylko na iOSa, lecz także Androida, to myślę że Pokedex też tam będzie. Ale mnie to tam zwiewa i powiewa, bo i tak nie posiadam jakiegokolwiek smartfona i nie uważam, by mi do życia była potrzeba komórka za taką dużą kasę.

Nintendo na takie coś na pewno by się nie zgodziło, smartfonowa wersja Pokedeksu, to na pewno sprawka The Pokemon Company. Gry Pokemon normalnie wychodzą tylko na konsole Nintendo, bo to N jest wydawcą, a nie dlatego, że Game Freak (twórcy) jakoś specjalnie o to dbali. Byli do tego zmuszeni, póki Nintedno jest wydawcą, żadna gra nie wyjdzie na konsolę konkurencji. Dlatego Bayonetta wyjdzie tylko na Wii U, czego tyle luda nie może przeżyć, nie biorąc pod uwagę tego, że to Nintendo uratowało tą markę, która dla Segi wydała się opłacalna Wink

A tak w ogóle Pokedex wygląda ładnie, inaczej niż ten 3dsowy. Bardzo cieszy to, że nie jest utrzymany co cukierkowo-infantylnych kolorach. Wygląda stylowo, w ogóle podoba mi się ta ciemna szarość Smile

Odpisz
16.11.2012, 15:03
podstawowe pytanie:
PO CO TO KOMU I NA CO?

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz
16.11.2012, 15:20
Czasami potrzebuję pokedexu w wersji offline i takie coś, bardzo by mi ułatwiło życie. iPoda noszę ze sobą wszędzie i nad Pokedexem 3D Pro, wersja iOSowa wygrywa tym, że nie muszę przerywać gry (zapisywać i wyłączać) żeby skorzystać z pokedexu.

Był genialny pokedex na iOS, darmowy, informacje na poziomie bulbapedii (stylizowany z resztą designowo na nią), jednak zdjęto go z platformy "dzięki" nintendo. Niestety, ale "kreseczki" nie mówią mi jaki base attack ma dany Pokemon, szkoda, że Nintendo nadal próbuje (bardzo żałośnie) ukrywać wartości liczbowe statów.

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
16.11.2012, 16:57
Wersja na iOs niestety nie dla mnie ponieważ nie mam iPhona, który jest zbyt drogi jak na swoje parametry, a z resztą nie potrzeba mi telefonu do lansu Tongue Pokedex 3D pro se kupie za miesiac lub dwa i starczy a jak chce poczytac o pokach to i tak korzystam z pokedexa z serebii bo podczas gry nie bede z niej przeciez wychodził bo to nie ma sensu Smile

[Obrazek: poke.jpg]
[Obrazek: 2a6adca4e22186a1med.jpg]
FC Pokemon White 5372-3791-5838
FC Pokemon Platinum 0862-8363-8709
FC Pokemon Heart Gold 2322-7921-0160
FC Pokemon Black 2 3611-9535-3467
Odpisz
17.11.2012, 0:57
mam nadzieje ze zobaczymy tez wersje pod androida, bo troche lipa jak nie bede mial tego na galaxy s 3 >.<

[Obrazek: 2E4984_0B69DD9545F10_000.gif]
Odpisz
18.11.2012, 15:08
przypomina mi sie:
"GDYBYS MUSIAL WYBRAC, WOLALBYS DZIECKO Z DOWNEM CZY SMARTPHONEM?"

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości