Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Screenshoty z PMD
15.11.2012, 13:24
Screenshoty z PMD
Oficjalna strona Pokemon została wzbogacona o nowe screenshoty z nadchodzącej wielkimi krokami kolejnej gry z serii Pokemon Mystery Dungeon o podtytule Magnagate and the Infinite Labyrinth. Screenów jest sporo, co więcej ukazują nam one malownicze krajobrazy oraz bardzo dobrze wykonane modele 3D Pokemonów! Kolejną nowością w tej odsłonie PMD jest tzw. Companion Mode. Polega ona na tym, że gracz będzie w stanie kontrolować inne Pokemony, a także nimi sterować. Będzie można bez problemu wydać komendę zebrania jagód czy innych przedmiotów swoim przyjaciołom w podróży po jaskiniach. Pokemon.com donosi również, że nie będzie możliwości zaprzyjaźnienia się z niektórymi napotkanymi Pokemonami, w skład których wchodzi Zekrom i prawdopodobnie inne legendy.

[Obrazek: I8i6x.jpg][Obrazek: f7LtP.jpg][Obrazek: MFp1M.jpg]
[Obrazek: yfekl.jpg][Obrazek: Jtof3.jpg][Obrazek: E9LQ7.jpg]
[Obrazek: nHy7d.jpg][Obrazek: vKvxc.jpg][Obrazek: 7pXay.jpg]

[Obrazek: l8yiH.jpg][Obrazek: TkuuT.jpg][Obrazek: R6Yax.jpg]
[Obrazek: 47Fer.jpg][Obrazek: svQH3.jpg][Obrazek: rVWxN.jpg]
[Obrazek: uvzqw.jpg][Obrazek: z6aVq.jpg][Obrazek: aT8HO.jpg]
[Obrazek: i9l2e.jpg][Obrazek: LNYWG.jpg]

Pokemon Mystery Dungeon: Magnagate and the Infinite Labyrinth niedługo zostanie wydane w Japonii i właśnie dlatego została zaprezentowana nowa karta pre-paid. Znajdują się na niej wszystkie Pokemony, których udział w grze będzie znacznie większy. Karta ma wartość 1000 yenów, które można spożytkować w Nintendo eShopie (3DS i Wii U), DSi Shopie oraz Wii Shopie.

[Obrazek: 6vkPL.jpg]

Gierka zapowiada się coraz ciekawiej. Co o niej myślicie? Pobije swoje poprzedniczki czy może wszyscy szybko o niej zapomnimy? Zapraszam do komentowania Wink
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: pojola, --mmmik--
15.11.2012, 18:00
RE: Screenshoty z PMD
Gra wyglada na pewno apetycznie i poki są bardzo ładnie zrobione. Nareszcie jakaś gra Pokemon na 3DSa z zajefajną grafiką. Czytałem na Serebii o 10 rocznicy wydania gier Ruby Sapphire w Japonii i będa mieli poki Kyogre i Groudona do pobrania w centrach Pokemon, więc tak myślę że remake tych właśnie gier zobaczymy na 3DSa w marcu w Japonii, coś mam takie przeczucie Smile

[Obrazek: poke.jpg]
[Obrazek: 2a6adca4e22186a1med.jpg]
FC Pokemon White 5372-3791-5838
FC Pokemon Platinum 0862-8363-8709
FC Pokemon Heart Gold 2322-7921-0160
FC Pokemon Black 2 3611-9535-3467
Odpisz
15.11.2012, 18:06
RE: Screenshoty z PMD
Mimo, iż niektóre wersje gier 3D mi odpowiadają, ta tutaj jakoś do mnie nie przemawia. Nie wiem, czegoś, patrząc na screenshot'y, jej brakuje. Możliwe, że gdybym sobie w nią zagrała, to bym zdanie zmieniła. Po prostu zobaczymy co wyjdzie w praniu i ile czasu przetrwa na rynku.

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości