Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

3DS XL z Pikachu już w grudniu!
12.11.2012, 15:22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.11.2012 15:23 przez Gonzo.)
3DS XL z Pikachu już w grudniu!
Każdy chce dostać prezent na Mikołajki, prawda? Jeżeli chcecie kupić swojej pociesze (lub dostać od rodziców) 3DSa XL Pikachu Yellow, o którym pisaliśmy już wcześniej, to niestety, będziecie musieli poczekać... Na szczęście, tylko jeden dzień! Pokemonowy handheld zawita na półkach 7 grudnia.

[Obrazek: 3ds-xl-pikachu-europa-01.jpg]

Podoba się Wam ta konsola? A może według Was, jest ona po prostu brzydka? Zapraszamy do dyskusji!

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
12.11.2012, 18:44
RE: 3DS XL z Pikachu już w grudniu!
(26.10.2012 21:42)Gary napisał(a):  
(26.10.2012 20:42)Kapu napisał(a):  Rzeczywiście prezentuje się nieziemsko i moim zdaniem nawet lepiej niż ten poprzedni 3DS z Pikachu.
Ej no racja. Nie znam się na konsolach ani grach ale muszę przyznać że to urządzenie na górze wygląda świetnie. Przeglądałem troche forum i znalazłem temat Gonza (ale żadnego konkretnego zdjęcia) to dodam tutaj fotki tamtej konsoli z Pikachu. Trzeba przyznać że takie wersje prezentują się niesamowicie jak już Kapu napisał.

To jest ta konsola? Bo jak tak to podtrzymuję moje zdanie, dla mnie jest genialna. Mimo że nie gram to fajnie by było jakby takie piękne urządzenie stało na biurku ;p
Moja ocena to 6- na 6.

Odpisz
12.11.2012, 23:47
Może na zdjęciach jest nie za bardzo fajna, ale jak zobaczyłem filmik z rozpakowywaniem to ta konsola spodobała mi się.
Już odkładam oszczędności na nią, bo warto mieć 3DS XL Big Grin

Odpisz
13.11.2012, 0:05
... I to jest kolejny moment, gdy znowu poczułem ciche pragnienie kolejnej konsolki - tym razem "żółtopikaczowego czydeesa iksel". Kurka, świetnie wygląda na zdjęciu, a co dopiero w realu. Niestety - nie ma pieniędzy, to pozostają marzenia (lub wzięcie się do pracy). Nie zmienia to faktu, że z brakiem zdziwienia przyjmę wieści o sprzedaży tego modelu jak świeże bułeczki.

Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum,
wódka w parku wypita albo zachód słońca,
lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic
i nie stanie się nic - aż do końca.
Odpisz
13.11.2012, 9:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.11.2012 9:14 przez Serperior.)
bardziej podoba mi się z charizardem bo jest czarny a motyw pikachu był już wykoszystywany w ds'ach ale nie jest zły
Odpisz
13.11.2012, 14:42
Z Charizardem jest fajniejszy, ale Pikachu to jednak Pikachu! x3 Ile takie coś kosztuje?
Mam urodziny 17 grudnia, zastanawiam się czy zdążyłabym uzbierać kaskę i sobie kupić.
Marzenia, marzenia...po prostu chciałoby się mieć takiego NDS'ka, ale brak kasy-brak konsolki i pozostają marzenia, jak to Kleszczy napisał.

Odpisz
13.11.2012, 15:24
(13.11.2012 14:42)Diablicka napisał(a):  Z Charizardem jest fajniejszy, ale Pikachu to jednak Pikachu! x3 Ile takie coś kosztuje?
Mam urodziny 17 grudnia, zastanawiam się czy zdążyłabym uzbierać kaskę i sobie kupić.
Marzenia, marzenia...po prostu chciałoby się mieć takiego NDS'ka, ale brak kasy-brak konsolki i pozostają marzenia, jak to Kleszczy napisał.

Marzenia ... to samo mówiłem 10 lat temu o Game Boy ... potem GBA ... GBA SP .... Nintendo DS ... DS Lite ... DSI ... Dsi XL....
Aż kupiłem DSI (po 18tce) potem kolejne przybywały w miarę oszczędności Big Grin (Polecam skupić się na odkładaniu każdej możliwej kwoty oraz nie kupowaniu zbędnych rzeczy, a sukces gwarantowany ...)
Ah ... Pikachu XL zgodnie z obliczeniami będziesz mój już za 18 miesięcy i 14 dni xD
I need job ...

Odpisz
13.11.2012, 15:49
Bardzo sprytne, drogi Hikomikosie, naprawdę Big Grin
A praca to nie tylko Tobie by się przydała Tongue

Odpisz
13.11.2012, 17:16
Bardzo fajny, nie mogę się doczekać aż trafi w moje łapy :3
Odpisz
13.11.2012, 20:40
Szkoda, że nie ma jakiś szczegółów dotyczących sprzedaży w Polsce, czy będzie dostępna w popularnych sklepach internetowych, czy (jak w większości przypadków limitowanych edycji czegokolwiek) będzie trzeba ściągać z Zachodu. Nie mniej jednak konsolkę kupię na pewno, nie kupowałem DSi, DSi XL ani 3DSa, a przydałoby się przerzucić na większy ekranik choć mój poczciwy ds lite i tak daje radę, ale akurat ta wersja kolorystyczna przypadła mi do gustu jak żadna (szczególnie że miałem nadzieję na samego zółtego juz 3DSa albo 3DSa XL)
Odpisz
17.11.2012, 20:53
Ile kosztuję teraz zwyczajny 3DS (nie XL) i ten z Pikachu?

[Obrazek: Zangoose.png] [Obrazek: Seviper.png]

A ty którego wolisz? Wink
[Obrazek: scaled.php?server=853&filename=u...es=landing]
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości