Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Wątek zamknięty 
Manga bazowana na MD Explorers of Sky
11.11.2012, 21:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 8.12.2012 1:39 przez Diablicka.)
Manga bazowana na MD Explorers of Sky
Na razie mam tylko pierwszą stronę i okładkę do rozdziału, skaner totalnie zarąbał mi kolory, trzeba chyba kupić nowy skaner. Napisy po angielsku, gdyż manga ta, wkrótce pojawi się na moim Deviantartcie- może też i zarzucę polską wersję. Nie mam także pomysłu na tytuł do tej mangi, może jakieś pomysły?

okładka
(chwilowo brak)
1.1
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
1.2
1.3
1.4
1.5

[Obrazek: celestia_chibi_sweet___free_avatar_by_yo...5mf37j.gif][Obrazek: pinkie_pie_chibi_sweet___free_avatar_by_...5i5osp.gif][Obrazek: fluttershy_chibi_sweet___free_avatar_by_...5mf3aj.gif][Obrazek: applejack_chibi_sweet___free_atavar_by_y...5mf340.gif][Obrazek: twilight_chibi_sweet___free_avatar_by_yo...5lvp9x.gif][Obrazek: rainbow_dash_chibi_sweet___free_avatar_b...5lvp68.gif][Obrazek: rarity_chibi_sweet___free_avatar_by_yoko...5mf3co.gif][Obrazek: luna_chibi_sweet___free_avatar_by_yokoki...5m3153.gif][Obrazek: trixie_chibi_sweet___free_avatar_by_yoko...5mlpzq.gif][Obrazek: cadence_chibi_sweet___free_avatar_by_yok...5mf35m.gif]

Friend Code:
HG: 3096-9365-2990
 Cherish Balle podarowali: Dialguś, gimlig, Konus, KleszczRex, Ted, Vapek, Bidulkę, Cyris, pojola, Tyma, Natx, moegi, --mmmik--, Raistop, yu6, Tai16, Piterr, Katschor, Chicorii, Megaban, mindi202, Gosiuska, Wooyar, Dodoo, lol20240, Ciela, Vinie
11.11.2012, 22:22
RE: Manga bazowana na MD Explorers of Sky
Będziesz piasać po angielsku czy polsku?
A i ładne rysunki.

Zbieram figurki od firmy Takara Tomy z lat 1999-2000. Only oryginalne. Jeżeli takowe posiadasz to napisz do mnie misiaczku, a na pewno się dogadamy ^^
[Obrazek: f582mg.jpg]
Białe znaczy, że mam Wink
11.11.2012, 22:29
Ja cię kręcę, w końcu coś nie yaoistycznego xD

Niesamowicie mi się podoba ten pomysł :3 Ale podłapiesz się pod ten kanon, jaki występuję na dA? No wiesz... z postaciami PK oraz innych czołowych rysowników poków na devie?

Interesuje mnie ten aspekt właśnie, bo jeszcze nie widziałem polskiego udziału w tej zabawie, a sam przymierzam się chyba z wieki by się przyłączyć xP

Aha... i jeszcze jedno:

>Świat PMD
>Pokaballe
wut

[Obrazek: pIn34s5.jpg]
11.11.2012, 22:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.11.2012 22:33 przez KleszczRex.)
(11.11.2012 22:22)bidulek12 napisał(a):  Będziesz piasać po angielsku czy polsku?

Oto i odpowiedź:

(11.11.2012 21:08)Diablicka napisał(a):  Napisy po angielsku, gdyż manga ta, wkrótce pojawi się na moim Deviantartcie- może też i zarzucę polską wersję.

Wniosek -> Będzie po angielsku, a po polsku - może.

A co do samego dzieła: wymiata i czekam na więcej Smile

Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum,
wódka w parku wypita albo zachód słońca,
lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic
i nie stanie się nic - aż do końca.
11.11.2012, 22:40
Oczywiście po polsku byłoby lepiej (dla nas), ale i tak jest świetnie. Nie wiedziałam, że tak dobrze rysujesz. Będę regularnie czytać.

Błękit nieba zakrył się szarością.
A ja się cieszyłam.
Deszcz.
I stałam.
Pośród kropli.
Czystej radości.
Kilka cichych słów.
Utonęło.
W szumie ciszy.
Tak jak miało być.
11.11.2012, 23:15
W sumie, jak tak pomyślę, to mogę Wam tutaj skany z moimi polskimi tekstami wrzucać, a najwyżej angielska wersja poleci od razu na dA.

Cytat:Ale podłapiesz się pod ten kanon, jaki występuję na dA? No wiesz... z postaciami PK oraz innych czołowych rysowników poków na devie?

Interesuje mnie ten aspekt właśnie, bo jeszcze nie widziałem polskiego udziału w tej zabawie, a sam przymierzam się chyba z wieki by się przyłączyć xP

A co masz na myśli, bo w tej chwili nie ogarniam xD

Cytat:Aha... i jeszcze jedno:

>Świat PMD
>Pokaballe

O co chodzi? xD

Postaram się wrzucać regularnie i jak wena będzie, bo czasem czasu i weny brak, uczelnia skutecznie to potrafi zabić xD

[Obrazek: celestia_chibi_sweet___free_avatar_by_yo...5mf37j.gif][Obrazek: pinkie_pie_chibi_sweet___free_avatar_by_...5i5osp.gif][Obrazek: fluttershy_chibi_sweet___free_avatar_by_...5mf3aj.gif][Obrazek: applejack_chibi_sweet___free_atavar_by_y...5mf340.gif][Obrazek: twilight_chibi_sweet___free_avatar_by_yo...5lvp9x.gif][Obrazek: rainbow_dash_chibi_sweet___free_avatar_b...5lvp68.gif][Obrazek: rarity_chibi_sweet___free_avatar_by_yoko...5mf3co.gif][Obrazek: luna_chibi_sweet___free_avatar_by_yokoki...5m3153.gif][Obrazek: trixie_chibi_sweet___free_avatar_by_yoko...5mlpzq.gif][Obrazek: cadence_chibi_sweet___free_avatar_by_yok...5mf35m.gif]

Friend Code:
11.11.2012, 23:40
(11.11.2012 23:15)Diablicka napisał(a):  
Cytat:Ale podłapiesz się pod ten kanon, jaki występuję na dA? No wiesz... z postaciami PK oraz innych czołowych rysowników poków na devie?

A co masz na myśli, bo w tej chwili nie ogarniam xD

Cytat:Aha... i jeszcze jedno:

>Świat PMD
>Pokaballe

O co chodzi? xD

1) http://papayakitty.com/wiki/Main_Page
oraz http://pmd-explorers.deviantart.com/

Na początku był to projekt 3 rysowników (i miedzy innymi słynnej PurpleKecleon), teraz stał się fenomenem na skalę całego dA
Ogólnie chodzi o stworzeniu własnej grupy i wykonywaniu misji, a misję są naprawdę różne. Teraz jest event (misja 7 - minimum 6 stron komiksu) z dostarczaniem listów - to się wydaje tylko łatwym zadaniem - jest cały szereg komiksów które pokazuje, że to jest kawał ciężkiego chleba do zarobienia tfu... żelki, nie chleba Tongue

sugerowałem się tym, że jak piszesz w języku angielskim, to pewnie dla nich ^ ^'

2) W świecie PMD nie ma pokeballi xD

[Obrazek: pIn34s5.jpg]
11.11.2012, 23:55
Nie, nie dla nich. Dopiero teraz się od Ciebie o tym dowiedziałam.

tzn. okładki do rozdziałów, trzymam się tego, bo to taka odskocznia, to tylko obrazki urozmaicające mangę(komiks) i nie muszą odpowiadać realiom w mandze(komiksie). Popatrz sobie po mangach to zobaczysz. Oczywiście to nie jest reguła, ale to fajnie wygląda, jak masz taką okładkę/rozkładówkę odbiegającą od fabuły Big Grin poza tym to fajnie wygląda. Big Grin

Friend Code:
12.11.2012, 16:07
Śliczne rysunki, będę tu zaglądać.Big Grin

12.11.2012, 17:44
pięknie rysunki na pewno będę często tu zglądać

12.11.2012, 19:41
Szczerze? Patrząc na dwa pierwsze ryski, oniemiałem! Jeśli tak to ma wyglądać, to tę twoją mangę normalnie wydrukuję i powieszę na ścianie! Czekam na kolejne stronki, tego wątku za nic już nie opuszczę Big Grin

Cherish Balle podarowali: Diablicka
13.11.2012, 15:02
Bez przesady, ludzie lepiej ode mnie rysują. Tongue
Poćwiczyłabym rysowanie w digitalu, ale nie mam na to niestety czasu, uczelnia, do tego myszka mi poszła do myszkowego nieba, a nie będę na touchpadzie kolorować xD

No aktualnie ogarniam kolejną stronę, ale to będzie sporo zabawy z nią.

Friend Code:
 Cherish Balle podarowali: Konus, Tyma
15.11.2012, 18:18
No to dodałam kolejną stronę po wielu godzinach i dniach mordęgi xD

Friend Code:
15.11.2012, 21:44
Stworzyć coś takiego tylko i wyłącznie za pomocą kredek i tym podobnych maziaków, bez użycia programów graficznych to po prostu.... no... czapki z głów. Nawet nie wiem, jakby to lepiej ująć, bo szczerze odjęło mi mowę z wrażenia, że tak bardzo przykładasz się do tego, co robisz. Praca bardzo czasochłonna, jednak stawiasz na jakość, nie na ilość - nawet nie wiesz, jak bardzo ceni się takie podejście Smile

[Obrazek: tumblr_mnkh2a4pQ31sq6cfuo1_500.gif]

Psyduck, Psyduck everywhere :3
15.11.2012, 21:52
Ale jednak w kolejnej stronie, nie widzę tego co bym chciała- spaprałam tło. Źle dobrałam kolorki, ale człowiek uczy się na błędach. Zastanawiam się czy robić dalsze strony także kolorami, czy w ołówku, jak na prawdziwą mangę przystało, jednak dawno nie robiłam nic ołówkiem i też przydałoby się poćwiczyć.
To prawda, stawiam na jakoś-trzeba się doskonalić cały czas, to trochę podchodzi pod perfekcjonizm, niekiedy pedantyczność, ale lepiej się przyłożyć do roboty niż zrobić na odwal się. Tak człowiek niczego się nie nauczy ^ ^
Jak sobie przypomnę, to kiedyś rysunki zajmowały mi naprawdę mało czasu, a teraz sam szkic niekiedy zajmuje mi dwa dni, a kolorowanie/cieniowanie ołówkiem nawet trzy/cztery dni.

Friend Code:
 Cherish Balle podarowali: Tyma
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości