Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Bazgroły._.
11.11.2012, 0:01,
Bazgroły._.
Hej~
Rysuję w sumie od zawsze, ale od dłuższego czasu przerzucam się na realizm i bardziej staranne oraz dokładne rysowanie ;_;.
Pochwalę się kilkoma moimi rysunkami. Wstawię głównie te, o tematyce Pokemona.
Za samo rysowanie Pokemonów wzięłam się nie dawno, dlatego wszystko jeszcze kuleje D':

Rysuneczki:
[Obrazek: pokemon_special__by_panicz_feli-d5d1qm1.png]
[Obrazek: n__by_panicz_feli-d5flvu1.jpg]
[Obrazek: black_and_white__o_by_panicz_feli-d5flw7n.jpg]
[Obrazek: green_blue_by_panicz_feli-d5hdni9.jpg]
[Obrazek: pokemon_by_panicz_feli-d5d77eb.png]

Rysunki nienajlepsze, ale ciągle się jeszcze uczę,no.^.'

[Obrazek: tumblr_mb5w64NsaA1qkopz3o1_500.png]
 Cherish Balle podarowali: KleszczRex, Bidulkę, Konus, Natx, Sarameda Hakte, Hyu, Piterr, pojola
11.11.2012, 4:28,
RE: Bazgroły._.
Mam pytanie JAK TY TO MALUJESZ CZŁOWIEKU CZYNIĄCY CUDA? tia... :3

[Obrazek: tumblr_n28ik2WG1x1rybt6lo1_500.gif]
 Cherish Balle podarowali: EveeoAo
11.11.2012, 12:34,
O hejjjj! Tu tutaj? Miło obejrzeć Twoje arty na tym forum xD
Chyba wiesz co powiem^^ Dawaj więcej Silveraaaaaaa
A ogólnie prace są fajne, tylko mogłabyś kiedyś zrobić takiego full arta w digitalu, żeby pokazać pełnię swoich możliwości:3 Te tutaj też są urocze, ale wszystkie takie doodlowate.

3DS FC: 0877-4796-7248
Switch FC: 1417-3818-8493
13.11.2012, 16:02, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.11.2012, 16:06 przez EveeoAo.)
Lunatic Taak, zdecydowałam się po dłuższym obserwowaniu tego forum, że się tutaj zaloguję XD
Silvera moja kochana, to ja codziennie rysuje!;w;
I właśnie wiem, wszystko wygląda jak szkice D: Zwłaszcza te na komputerze, ale pracuje nad tym. Mam kilka ładnych szkiców to na tygodniu się wezmę za nie :'3

Ceila
najpierw zamiast 'cuda'przeczytałam 'uda'....
A jak maluje?No...otwieram program i śmigam X'D

23.11.2012, 19:08,
Postanowiłam dodać jeszcze dwa rysunki- jedne z nowszych.

[Obrazek: sleeping_by_panicz_feli-d5m03mv.png]
Ten rysunek skończyłam właściwie parę minut temu.
Powiem, że rysowanie samych Pokemonów sprawia mi duży problem ;_; bo mudkipy mi wychodzą, ale miłość do nich zobowiązuje
Jeden z lepszych chyba ._.

[Obrazek: sjcec1.jpg]
I jeszcze taki zwykły art, o .O.

Cherish Balle podarowali: Tyma, Konus, Piterr, Sarameda Hakte, pojola
23.11.2012, 20:00,
Kurde, twoje rysunki są takie.... takie... takie inne. Niektóre są wprost przedziwne, przyznam ci się, że nawet na początku odniosłem wrażenie, że są "takie o..." , ale jak tak popatrzyłem na kolejne i kolejne to.. no, mają to coś w sobie :3 Interesujący styl, dość oryginalny, chyba nikt inny nie tworzy tutaj czegoś zbliżonego do twoich dzieł, więc czekam na więcej ^^

[Obrazek: tumblr_mnkh2a4pQ31sq6cfuo1_500.gif]

Psyduck, Psyduck everywhere :3
23.11.2012, 20:22,
(23.11.2012, 20:00)SmaLL napisał(a): Kurde, twoje rysunki są takie.... takie... takie inne. Niektóre są wprost przedziwne, przyznam ci się, że nawet na początku odniosłem wrażenie, że są "takie o..." , ale jak tak popatrzyłem na kolejne i kolejne to.. no, mają to coś w sobie :3 Interesujący styl, dość oryginalny, chyba nikt inny nie tworzy tutaj czegoś zbliżonego do twoich dzieł, więc czekam na więcej ^^

hdksjdhsakjsdahk
nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo mnie cieszy ten komentarz

A rysunków będzie więcej :'3 Przez weekend planuje dużo zrobić bo na tygodniu nie mam czasu aby siąść i zacząć jakiś lepszy rysunek.

Ale bardzo dziękuję za opinię ;w;' Rzadko słyszę, że mam własny styl (raz mnie nawet pomylono z jedną rysowniczką z dA XD"), ale to pewnie dlatego, że w digitalu inaczej rysuje, a na kartce inaczej :'3

Ale jeszcze raz dziękuję!

5.12.2012, 14:26,
[Obrazek: vcip13.jpg]

Odświeżam.
Ostatnio ciężko mi się wziąć za rysowanie na tablecie, ale coś jest.
I ja wiem- to ucho jest koszmarne, ale sam tablet mi okropnie zamula ._.

Bardziej chciałam ogłosić, że z chęcią przyjmę jakieś zamówienia na rysunki .^. Jeżeli ktoś coś chce- pisać śmiało. Mi samej brak pomysłów to jak ktoś ma wizję arta to może mi dokładnie opisać, a ja już się postaram o przedstawienie go. Zaznaczam, że wolę rysować trenerów/postacie itd itd. Rysowanie samych pokemonów idzie mi bardzo słabo, najwyżej te prostsze jakieś mi wychodzą to mogę sie postarać jak komuś zależy C':

tak bardzo brak weny ;_;

Cherish Balle podarowali: Tyma, Piterr, Sarameda Hakte, Natx
6.12.2012, 11:50,
Widać, że w Twoich rysunkach jest część Twojej duszy Big Grin Są takie dziwne, ale mają w sobie to coś. Rysując widać, że wkładasz w to serce.
Mam nadzieję ujrzeć więcej Twoich rysunków Big Grin

Przyjmujesz może art trade? Jak tak to proponuję mała wymianę ^ ^

6.12.2012, 12:25,
(6.12.2012, 11:50)Diablicka napisał(a): Widać, że w Twoich rysunkach jest część Twojej duszy Big Grin Są takie dziwne, ale mają w sobie to coś. Rysując widać, że wkładasz w to serce.
Mam nadzieję ujrzeć więcej Twoich rysunków Big Grin

Przyjmujesz może art trade? Jak tak to proponuję mała wymianę ^ ^

Jeju, dziękuje bardzo <3
Po prostu stawiam na to, żeby nie iść schematami i po swojemu wszystko, chociaż i tak dużo się uczę przerysowując skądś ^^

I z chęcią przyjmę art trade C:

17.12.2012, 18:34,
Nie miałam internetu parę dni, przez co udało mi się zrobić te trzy rysunki.
[Obrazek: c4pl6i.jpg]
[Obrazek: p512dd.jpg]
[Obrazek: 2nzcch.jpg]

Red jest taki nijaki, a Surge to bardziej wersja próbna kilku opcji w Saiu, które chciałam przetestować.
A ten ostatni rys miał być mną w tunelu co z tego, że wyszłam jak Red z długimi włosami :_:

Dziękuje, dobranoc.

Cherish Balle podarowali: Bidulkę, Sarameda Hakte, Piterr
23.12.2012, 23:08,
[Obrazek: 2012__by_panicz_feli-d5p0xlq.png]

Stwierdziłam, że nada się też tutaj na forum-tak na podsumowanie mojego rysowniczego roku.
Jakiś wielkich przemian nie ma, bardziej w tradycyjnym rysowaniu widać poprawę, a tutaj tylko to, że zmieniłam pędzelek w saiu XD" Chociaż już nie rysuje takich krzywych ryjów, jak na początku roku.

Cherish Balle podarowali: pojola

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości