Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za 56 dni)

Sword i Shield promo

TO JE KARTKA ! Tego nie pomalujesz!
8.11.2012, 23:29, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 8.11.2012, 23:49 przez Hikomikos.)
Heart  TO JE KARTKA ! Tego nie pomalujesz!
Może to nie są arcydzieła ale dla mnie mają wartość sentymentalną ...
Ahh... Jak to by się chciało wrócić do 2000 roku gdy PokeSzaleńswo panowało w Polsce.
Dokładnie w 2000 roku miałem zaledwie 8 lat i zrobiłem sobie papierowe pokemon tazo na podstawie tych które miał mój młodszy "brat cioteczny".
Ocalały 2 sztuki chyba z 6:
[Obrazek: tazo1.jpg]
Później pojawiła się nowa seria zapper tazo. Jakoś tak się stało, że koleżanka cioci brata ciotecznego pracowała w firmie Lays i on dostawał pokemony zawsze jak się pojawiły nowe. Niestety nie dał mi ani jednego. Dlatego jak byłem u niego (nie było jeszcze aparatów w telefonach komórkowych) ani telefonów aż tak popularnych xD
Dlatego przerysowałem sobie wszystkie jego zappery.
Zostały 2 z 10 :
[Obrazek: zapper1.jpg]

Na dokładkę po fascynacji grą Pokemon Emerald namalowałem moją ulubioną scenkę z gry:
[Obrazek: GKR.png]
A tu dodatkowo nowe pokemony (tuż po tym jak zostały ujawnione w Japonii) oraz jeden z moich ulubionych pokemonów Mudkip:
[Obrazek: kip.jpg]

I trener Gary (chyba kiedyś na jakimś forum był konkurs? już nie pamiętam):
[Obrazek: gary1.jpg]
Wiem, że to brzydko wyszło ... ale mimo wszystko chciałem to pokazać. Chyba każdy kiedyś zawsze coś lubił rysować malować itd Big Grin ???

Cherish Balle podarowali: Krugs, Piterr, pojola, Konus, Dialguś, --mmmik--, Bidulkę, Dina171, Ciela, Tyma, Natx, Cyris, Sarameda Hakte
9.11.2012, 0:17,
RE: TO JE KARTKA ! Tego nie pomalujesz!
Gary bardzo ładnie wyszedł, a ta scena z Emeralda też jest moją ulubioną (w ogóle Emerald to moja ulubiona, a zarazem pierwsza gra z Pokemonów w jaką grałem). Gdy zobaczyłem te tazo to od razu sobie przypomniałem to takie miałem m.in. tego Pikachu ale go chyba sprzedałem. Ja kilka lat temu chciałem narysować cały Pokedex z podstawowymi danymi o Pokemonach. Wytrwałem tylko do 2 generacji.

[Obrazek: scaled.php?server=404&filename=beztytuun...res=medium]

Najlepsze trio złoczyńców jakie zostało ukazane w anime
9.11.2012, 10:53,
@Tazo
O Jezuuu, jak ja lubię takie dziecięce rysunki. Wink Szczególnie Pikachu mi się podoba, świetny. Taki... Pulchny. Mi się niestety chyba takie rysunki pokemonów nie zachowały, a szkoda (chociaż chętnie do dziś oglądam moje stare rysunki na inny temat). Pamiętam, ile takie ręcznie robione rzeczy radości przynosiły (podejrzewam, że samemu je robiąc byłeś znacznie bardziej zadowolony, niż gdybyś je jednak od tego kuzyna dostał).
 Cherish Balle podarowali: Hikomikos
9.11.2012, 12:42,
(9.11.2012, 10:53)Piterr napisał(a): @Tazo
Pamiętam, ile takie ręcznie robione rzeczy radości przynosiły (podejrzewam, że samemu je robiąc byłeś znacznie bardziej zadowolony, niż gdybyś je jednak od tego kuzyna dostał).
Tak ... Ile to było frajdy Big Grin
Chociaż nie dało się nimi grać jak normalnymi tazo ^^

9.11.2012, 18:01,
Tia.. pamientam jak dziadek nie chciał mi wyciąć kółeczka z kartonu więc narysowałam Dragonaira na kartce i przykleiłam na muszelkę, tia... :3

[Obrazek: tumblr_n28ik2WG1x1rybt6lo1_500.gif]
9.11.2012, 18:36,
Jezusie Chytrusie!

Pamiętam jak w podstawówce rysowałem karty w bloku tekturowym i potem je wycinałem, oczywiście wszystko wychodziło tak równo że co chwile musiałem przerabiać pudełko (też własnej roboty) bo każda następna karta była większa od poprzedniej. Ile ja bym dał za to żeby te karty teraz znaleźć... Zazdroszczę takiego rarytasu w kolekcji.

Pamiętam że super mi wyszła karta z Enteiem, w ogóle pół klasy mi zazdrościło że go tak przerysowałem a potem przykleiłem sobie tą kartę do czoła (klejem do papieru) i biegałem za dziewczynami, uderzałem je głową i krzyczałem "TACKLE!" (fonetycznie) hahahaha patologia od najmłodszych lat...

Tęskniłem za tym miejscem ;____;

[Obrazek: tga71n1o0ck6.jpg]
10.11.2012, 14:15,
Homikosie, ja też robiłam swoje własne tazosy Big Grin Naklejałam rysunki stworzone na zwykłej kartce na karton, ale nic się nie zachowało. Za to wciąż mam część rysunków z dzieciństwa, w tym pierwszy zeszyt, w którym rysowałam Pokemony i kolorowałam takimi grubymi flamastrami, które były częścią rysunkowego zestawu jaki dostałam na pierwszą komunię. Przypomniały się stare czasy. Az mnie zainspirowałeś, by może pokazać swoje bazgroły z dzieciństwa w moim temacie, ale jest taki problem, że od dawna nie mam skanera ani dobrego aparatu, tylko badziew w komórce.
M przypomniał mi, że niby karty też rysowałam, razem z kolegą, ale nawet nie pamiętam czy nimi graliśmy. Za to mam w głowie wciąż jego koślawy rysunek Charmandera, lecz same "karty" też się nie zachowały.

Homikos napisał(a):I trener Gary (chyba kiedyś na jakimś forum był konkurs? już nie pamiętam):
A ja pamiętam. Był w 2008 lub 2009 konkurs na Valhalli (nie forum, stronie), by narysować postać jakąś ludzką postać z Pokemona, wygrać można było DSa, bodajże Lite'a. Ja też brałam w tym udział (narysowałam Misty), a wygrała moja koleżanka Ami (zresztą to było z góry wiadome, że to ona wygra). Niestety ta nagroda to był jeden wielki pic na wodę, bo konsoli nigdy nie otrzymała.
Nie dam głowy, że to chodzi o ten sam konkurs, ale to raczej to.

14.11.2012, 18:54,
(10.11.2012, 14:15)Chicorii napisał(a): Homikosie,

Hikomikosie! (Homikos to był chomik: http://www.youtube.com/watch?v=hOrpUQN-Kps)
Ale jest spoko Wink każdy przekręca często mój nick Smile

Kontynuując ... te tazo były też sklejane na grubszym papierze Smile

(10.11.2012, 14:15)Chicorii napisał(a): Był w 2008 lub 2009 konkurs na Valhalli (nie forum, stronie)
Ah tak! Już znalazłem nawet tego newsa ... to wina organizatora skoro nie wywiązał się z umowy.

14.11.2012, 19:14,
Nieźle, nieźle. Aż mnie na wspomnienia złapało. Ja wtedy miałam 12 lat...o czasy młodości...też miałam sporo rysków z Pokemonami, ale niestety nie ocalały (chyba, że gdzieś w jakimś segregatorze z rysunkami.)
Gary i Pikachu wymiatają, to samo scenka z Emeralda. Big Grin

14.11.2012, 19:56, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.11.2012, 19:59 przez Chicorii.)
(14.11.2012, 18:54)Hikomikos napisał(a): Hikomikosie! (Homikos to był chomik: http://www.youtube.com/watch?v=hOrpUQN-Kps)
To się nie nazywa przekręcanie nicka, tylko odmiana rzeczowników przez przypadki. To to samo jak odmiana imion, np. Moniko, Tomaszu etc.
Chyba się nie uważało na polskim w podstawówce, Homikosie Tongue

Ehmm...

Homikos w temacie z moimi rysunkami napisał napisał(a):Aww... wracając do tematu świetny rysunek Lugia
Tu jest właśnie brak odmiany rzeczownika, co jest dużym błędem, powinno być "Lugii" (ewentualnie przez jedno "i", ale że to nie jest polskie słowo to nie jestem do końca pewna, ale raczej będą tu dwa "i", bardziej pasują).

Przepraszam za to czepialstwo, ale sam mnie do tego zmusiłeś, biorąc odmianę rzeczownika za przekręcanie nicku.

15.11.2012, 0:37,
(14.11.2012, 19:56)Chicorii napisał(a):
(14.11.2012, 18:54)Hikomikos napisał(a): Hikomikosie! (Homikos to był chomik: http://www.youtube.com/watch?v=hOrpUQN-Kps)
To się nie nazywa przekręcanie nicka, tylko odmiana rzeczowników przez przypadki. To to samo jak odmiana imion, np. Moniko, Tomaszu etc.
Chyba się nie uważało na polskim w podstawówce, Homikosie Tongue

Ehmm...

Homikos w temacie z moimi rysunkami napisał napisał(a):Aww... wracając do tematu świetny rysunek Lugia
Tu jest właśnie brak odmiany rzeczownika, co jest dużym błędem, powinno być "Lugii" (ewentualnie przez jedno "i", ale że to nie jest polskie słowo to nie jestem do końca pewna, ale raczej będą tu dwa "i", bardziej pasują).

Przepraszam za to czepialstwo, ale sam mnie do tego zmusiłeś, biorąc odmianę rzeczownika za przekręcanie nicku.

No dobra ... Poddaję się xD

15.11.2012, 1:00, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.11.2012, 1:01 przez Gary.)
Jaki znowu Homikos jak on jest Hikomikos.
Kto, co napisał? Hikomikos. Nie żaden `Homikos`
O kim, o czym? O Hikomikosie. Nie o Homikosie.
Z kim, z czym? Z Hikomikosem. Nie z Homikosem.

Mam z polskiego dopa ale to znam XD
Nie no parodia po prostu. Hiko, nie odpuszczaj bo masz rację ;p

Dobra a na temat tak:
- Tazo (mam do nich ogromny sentyment, przypominają mi czasy z dzieciństwa) takie sobie (Ivysaur fatalny, Pikachu płaski jakby go auto przejechało), podobnie rysują małe dzieci. Jednak wartość sentymentalna ogromna.
- Emerald > to jest akurat bardzo ładne, Groudon może trochę za bardzo zgarbiony, Kyogre oki i Rayquaza za mała ale mnie tam się podoba.
- Poki > Najlepiej wypadł moim zdaniem Munchlax, konkretnie bardzo, Mudkip jakby trochę wypił (ponieważ są tu dzieci to napiszę soczku z biedronki o smaku jabłkowym) Mantyke też fajnie, reszta ok *_*
- Gary - Zaje*** (dokończ sam xD)

15.11.2012, 1:09,
(10.11.2012, 14:15)Chicorii napisał(a): swoje własne

To forum cierpi na swojego raka językowego, który jest pleonazmem. Lub własnego. Definitywnie nie swojego własnego.

Widziałem to wcześniej, jednak z Ciebie, Chicorii są ludzie i wierzę, że widzisz błąd. Big Grin

[Obrazek: gonzo.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości