Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

TO JE KARTKA ! Tego nie pomalujesz!
8.11.2012, 23:29, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 8.11.2012, 23:49 przez Hikomikos.)
Heart  TO JE KARTKA ! Tego nie pomalujesz!
Może to nie są arcydzieła ale dla mnie mają wartość sentymentalną ...
Ahh... Jak to by się chciało wrócić do 2000 roku gdy PokeSzaleńswo panowało w Polsce.
Dokładnie w 2000 roku miałem zaledwie 8 lat i zrobiłem sobie papierowe pokemon tazo na podstawie tych które miał mój młodszy "brat cioteczny".
Ocalały 2 sztuki chyba z 6:
[Obrazek: tazo1.jpg]
Później pojawiła się nowa seria zapper tazo. Jakoś tak się stało, że koleżanka cioci brata ciotecznego pracowała w firmie Lays i on dostawał pokemony zawsze jak się pojawiły nowe. Niestety nie dał mi ani jednego. Dlatego jak byłem u niego (nie było jeszcze aparatów w telefonach komórkowych) ani telefonów aż tak popularnych xD
Dlatego przerysowałem sobie wszystkie jego zappery.
Zostały 2 z 10 :
[Obrazek: zapper1.jpg]

Na dokładkę po fascynacji grą Pokemon Emerald namalowałem moją ulubioną scenkę z gry:
[Obrazek: GKR.png]
A tu dodatkowo nowe pokemony (tuż po tym jak zostały ujawnione w Japonii) oraz jeden z moich ulubionych pokemonów Mudkip:
[Obrazek: kip.jpg]

I trener Gary (chyba kiedyś na jakimś forum był konkurs? już nie pamiętam):
[Obrazek: gary1.jpg]
Wiem, że to brzydko wyszło ... ale mimo wszystko chciałem to pokazać. Chyba każdy kiedyś zawsze coś lubił rysować malować itd Big Grin ???

Cherish Balle podarowali: Krugs, Piterr, pojola, Konus, Dialguś, --mmmik--, Bidulkę, Dina171, Ciela, Tyma, Natx, Cyris, Sarameda Hakte

Wiadomości w tym wątku
TO JE KARTKA ! Tego nie pomalujesz! - przez Hikomikos - 8.11.2012, 23:29
RE: TO JE KARTKA ! Tego nie pomalujesz! - przez _M_ - 9.11.2012, 18:36

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości