Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Nowy rodzaj kart w serii Boundaries Crossed
8.11.2012, 14:27, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.11.2012, 18:26 przez Hikomikos.)
Video  Nowy rodzaj kart w serii Boundaries Crossed

Dodatkowo została udostępniona reklama:

Odpisz
8.11.2012, 14:54, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 8.11.2012, 18:18 przez Katschor.)
RE: Nowy rodzaj kart w serii Boundaries Crossed
ciekawe..

nabitka, ostrzeżenie słowne...
~SmL
Odpisz
8.11.2012, 16:31,
Jedyny ciekawy ace z tego setu to reprint Computer Searcha z base setu, więc nie rozumiem czemu w newsie wspominasz te dwa bezużyteczne xP No i pogratulować tłumaczenia XDDDDDD

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Gonzo
8.11.2012, 16:52,
Emachel pomijając to, że wspomniał o dwóch najgorszych ace-specach wydanych w Japonii. Nie będzie można używać computer searcha z BS bo nie ma tego dopisku po boku Ace Spec -,-. Teraz pytanie dlaczego crystal Wall jest słaby? Przecież pokemon ma aż 300hp! Jeżeli taki black kyurem ma na sobie powyżej 180 obrażeń i użyjemy tool scrapera to zgarniamy dwie nagrody przed atakiem. Ja czekam na te Ace spece z Plasma Gale, chociaż się do czegoś nadają xD. Jedyne co odstrasza w CS i Gold Potionie to jest ich cena preorderu na trollu. CS 30$ i GP$ więc w Polsce tanie nie będą. Po wyjściu BC powinien być zakaz grania JA na nie bo to nieuczciwe.
Pozdrawiam Pelek Tongue.
Odpisz
8.11.2012, 17:30,
(8.11.2012, 16:31)emachel napisał(a): Jedyny ciekawy ace z tego setu to reprint Computer Searcha z base setu

No to masz reprinta Wink

Odpisz
8.11.2012, 18:51,
Nie znam sie za bardzo na taliach gdyż karty kolekcjonuje a nie gram na turniejach. I tak na serio troche fajnych (kolekcjonersko) kart jest jak np.
- (9/149) Celebi EX
- (48/149) Delibitd
- (50/149) Pikachu
- (51/149) Voltorb
- (109/149) Snorlax
- (112/149) Tailow
Fajne full-arty (147,148,149) - Bianka, Cheren
Croagunk (64/149) nie jest zły, ale fajniejszy był w Tajemnych skarbach
Do tego czarny i biały Kyurem jako EX + dodatki

No, mi się bardziej podobały karty Platinum, dp, czy hg, nie za bardzo przepadam za tymi obecnymi ale jest spora zaleta tej kolekcji - rysownikiem paru kart znowu jest Ken Sugimori <3

Odpisz
8.11.2012, 20:34,
(8.11.2012, 16:52)Pelek napisał(a): Nie będzie można używać computer searcha z BS bo nie ma tego dopisku po boku Ace Spec -,-.

I know, right?

A Gold Potion jak dla mnie może possać, Max Potion jest nieporównywalnie lepsze. I fakt, kolejny set przynosi lepsze Ace'y, choćby... Junk Arma, jeśli mnie pamięć nie myli xD

Odpisz
9.11.2012, 11:51,
Mimo że na razie nie mam żadnych kart, planuję się w to obkupić głównie ze względu na tamtejszego Charizarda. Życzcie mi szczęścia bo znając je, to prędzej miałbym shiny niż jego co się dosyć mija z celem.

Ogólnie mają bardzo wiele zajefajnych prezencyjnie kart w tym secie, dobry moment aby się przełamać.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Hikomikos, Gary
9.11.2012, 12:29,
Maddox, możesz też pojedynczo kupić na T. and T. potem jak nie trafisz na charizarda ;p Tymbardziej ze już teraz tylko trzy dolary karta kosztuje, z czasem stanieje.

(9.11.2012, 11:51)Maddox napisał(a): 1) Mimo że na razie nie mam żadnych kart, planuję się w to obkupić głównie ze względu na tamtejszego Charizarda. Życzcie mi szczęścia bo znając je, to prędzej miałbym shiny niż jego co się dosyć mija z celem.

2) Ogólnie mają bardzo wiele zajefajnych prezencyjnie kart w tym secie, dobry moment aby się przełamać.
1) Kupowanie boosterów mija się z celem, no chyba że masz dużo kasy i chcesz mieć przyjemność z otwierania xD
2) Lepsza była prezencja w takich seriach jak Platinum, HG czy DP ;p

Fajny czarizard był jeszcze w dp-secret wonders.

Odpisz
9.11.2012, 12:44,
(9.11.2012, 12:29)Gary napisał(a): 1) Kupowanie boosterów mija się z celem, no chyba że masz dużo kasy i chcesz mieć przyjemność z otwierania xD

1. Najbardziej zależy mi na kartach w optymalnie dobrym stanie, a nigdy nie ma pewności czy taki na pewno będzie po otrzymaniu jej od kogoś innego, sklepy takie jak Isa natomiast gdzie planuje się obkupić raczej muszą o to dbać. Jak najbardziej też chodzi mi o otwieranie zwłaszcza że mam zamiar je nagrać i znając siebie to wyjdą z tego niezłe jajca, zwłaszcza że mam to wielu kart w tym secie bardzo emocjonalne podejście.

2. Za każdym razem kiedy wyjdzie nowy set kart, zapoznaje się z nimi wszystkimi i przyznaję że w każdym jest wiele bardzo zachęcających, zarówno od strony przydatności w grze jak i aspektów kolekcjonerskich, mnie osobiście najbardziej zależy na artach bo co mam Rarity-owatość.

Tego Charizarda uwielbiam bo od pierwszego wejrzenia z jakiegoś powodu przypomina mi tego z anime, a że to moja ulubiona postać to postanowiłem się przełamać i wydać te 150 zetka, zwłaszcza w duchu nadchodzącej ligi w nadziei na jego powrót. Na Serperiora też liczę, choć raczej w kartach bo w anime wiem że źle skończy, ale to już wina jego trenera.
Odpisz
11.11.2012, 0:40,
(9.11.2012, 12:44)Maddox napisał(a):
(9.11.2012, 12:29)Gary napisał(a): 1) Kupowanie boosterów mija się z celem, no chyba że masz dużo kasy i chcesz mieć przyjemność z otwierania xD

1. Najbardziej zależy mi na kartach w optymalnie dobrym stanie, a nigdy nie ma pewności czy taki na pewno będzie po otrzymaniu jej od kogoś innego, sklepy takie jak Isa natomiast gdzie planuje się obkupić raczej muszą o to dbać. Jak najbardziej też chodzi mi o otwieranie zwłaszcza że mam zamiar je nagrać i znając siebie to wyjdą z tego niezłe jajca, zwłaszcza że mam to wielu kart w tym secie bardzo emocjonalne podejście.

2. Za każdym razem kiedy wyjdzie nowy set kart, zapoznaje się z nimi wszystkimi i przyznaję że w każdym jest wiele bardzo zachęcających, zarówno od strony przydatności w grze jak i aspektów kolekcjonerskich, mnie osobiście najbardziej zależy na artach bo co mam Rarity-owatość.

Tego Charizarda uwielbiam bo od pierwszego wejrzenia z jakiegoś powodu przypomina mi tego z anime, a że to moja ulubiona postać to postanowiłem się przełamać i wydać te 150 zetka, zwłaszcza w duchu nadchodzącej ligi w nadziei na jego powrót. Na Serperiora też liczę, choć raczej w kartach bo w anime wiem że źle skończy, ale to już wina jego trenera.
Tak sobie pomyślałem, czy nie taniej by było zamówić w jednym sklepie USA gdzie miałbyś możliwość wybrania kart które chcesz.

Odpisz
11.11.2012, 0:46, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.11.2012, 0:46 przez Gary.)
Hikomikos, piszesz teraz o Troll`n`Toad może?

Maddox, no tak ale ja sam kupowałem 2 razy przez internet z tego sklepu wyżej i karty były idealno-bardzo dobre xD i też można unboxing takiej przesyłki zrobić (u Hiko jest filmik nawet). Też jak wyjdzie nowy set poznaje karty i zapisuje w Excelu które mnie interesują. Jak już bedzie duża grupka to kupuje na T and T.

Odpisz
11.11.2012, 2:39,
Premiera była 7.11, 10.11 bylem w bard`zie w katowicach i nie mieli tego jeszcze :O swoją drogą mają tam trochę drogo ;/

[b]Szukam:
2)Yu-gi-oh :Metal Tazo Big: 1/2/3/5/7/8/9/10/
[Obrazek: 16607.png]
[Obrazek: 5406.jpg]
[Obrazek: 17645.gif]
~~
[Obrazek: 5e8ef324811f728d16594bd876226f13.gif?1321960496]
Odpisz
14.11.2012, 18:24,
(11.11.2012, 2:39)kurnik3478 napisał(a): Premiera była 7.11, 10.11 bylem w bard`zie w katowicach i nie mieli tego jeszcze :O swoją drogą mają tam trochę drogo ;/
Chyba jak każdy sklep w Polsce ... dodatkowo do kwoty wartości kart należy doliczyć transport i 23% podatku vat ... + to co sklep chce zarobić

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości