Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Hikomikos i Mleko: Pokemon Ścieżki Przeznaczenia Wspólny Cover
5.11.2012, 20:26, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 6.11.2012, 21:55 przez Hikomikos.)
Music  Hikomikos i Mleko: Pokemon Ścieżki Przeznaczenia Wspólny Cover
Witam Wszystkich! Tu Hikomikos!
Wczoraj Premiera sezonu Pokemon Ścieżki Przeznaczenia więc trzeba to jakoś o... oczywiście uczcić xD
Razem ze znajomą Mleko już od dawna planowaliśmy nagranie tej piosenki po polsku i oto jest Big Grin :

Zapraszamy do komentowania i oceniania.

Cherish Balle podarowali: Dialguś, Axel, Fennekin, Amphi, pojola, Krugs, Maddox, Natx, Bidulkę
5.11.2012, 20:28,
RE: Hikomikos & Mleko: Pokemon Ścieżki Przeznaczenia Wspólny Cover
Do dubbingu was! Jesteście świetni. Wink
Nie wsłuchuję się zbytnio w sens słów, a raczej w ich brzmienie i melodyjność. To... Jest... EPIC!!!

[Obrazek: 5ul.png]
[Obrazek: scaled.php?server=685&filename=u071.png&res=landing]Jakbym miał być trenerem w świecie Pokemon, to tak bym wyglądał (by Natix):[Obrazek: scaled.php?server=716&filename=ug015.gif&res=landing]
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Emachel napisał(a):Dialguś jest Valhalla Super Star, wszyscy o nim gadają
PokemonMew napisał(a):Dialguś Wspaniały
Dialguś jest najlepszy!
5.11.2012, 20:34,
RE: Hikomikos i Mleko: Pokemon Ścieżki Przeznaczenia Wspólny Cover
Nie obraźcie się, ale o ile dubbing wyszedł wam świetnie, to jednak śpiewanie komuś zostawcie... Nie wyszło to najlepiej, jest troszkę fałszów, też kiepsko się zgraliście podczas śpiewania razem, ale za odwagę i chęci Cherish i tak się należy Smile
5.11.2012, 22:18,
Jaki znowu dubbing jak tekst jest ten sam co w polskim openingu?

Dobra, To mi się podobało (i napisałem w temacie) http://forum.pokemony.com/temat-3331-Pol...is-Dream-D ale to co jest tutaj to jest fatalne XD
Ok, nie boisz się i dodajesz, raz idzie lepiej, a raz gorzej, to normalne >.<

Cherish Balle podarowali: Hikomikos
5.11.2012, 22:48,
Łiiiiiii!!!! Kolejne!!!! Bardzo lubię wszystkie piosenki w twoim (i twoich przyjaciół) wykonaniu Smile Jaki sprzęt potrzeba do nagrania? Czasem odnoszę wrażenie że troche za lekko to śpiewasz, powinieneś więcej życia w to wkładać XD ale leci chersi ode mnie :3

[Obrazek: tumblr_m7iokpgDrT1qhd8sao1_500.gif]

6.11.2012, 12:07, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 6.11.2012, 12:08 przez Hikomikos.)
(5.11.2012, 22:48)pojola napisał(a): Łiiiiiii!!!! Kolejne!!!! Bardzo lubię wszystkie piosenki w twoim (i twoich przyjaciół) wykonaniu Smile Jaki sprzęt potrzeba do nagrania? Czasem odnoszę wrażenie że troche za lekko to śpiewasz, powinieneś więcej życia w to wkładać XD ale leci chersi ode mnie :3

Normalnie mam lepszy sprzęt ale dla kilku sekund śpiewania nie chciało mi się bawić w kable itd. to było zwykłym mikrofonem za 7 zł z aukcji. (Mleko ma niestety gorszy mikrofon)

Cherish Balle podarowali: pojola
6.11.2012, 20:46, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 6.11.2012, 20:47 przez Conquest.)
Wydaje mi się, ze "niedociągacie" końcówek wyrazów. Podczas wspólnego śpiewania jest mało zgrania i Ciebie słychać znacznie bardziej niż Mleko :p

Ale i tak dobrze, że próbujecie Wink

7.11.2012, 23:56,
O lol, widzę, że drogą którą wytyczył oTTo nadal podążają inni! xD No ale i tak należy się plus, że przynajmniej nie śpiewali do dzwonka z Nokii 3310.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości