Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Wątek zamknięty 
A ja też coś mam :)
11.11.2012, 16:33
RE: A ja też coś mam :)
(11.11.2012 11:44)Dragonair_Ania napisał(a):  Smile Chicorii ja z chęcią zrobię art-trade'a z Tobą Big Grin Albo ogolnie, poproś o co chcesz, to postaram się to malnąć ^^ Tymczasem zajmę się portretowaniem CATERPIE Big Grin

Dziękuję Ceila!!
Serio? Jak się cieszę. Tak myślałam o tym jaki z uwielbianych przez mnie Pokemonów może wyjść szczególnie cudnie w Twoim stylu i... Dasz radę narysować Black Kyurema? Jeśli zbyt trudny to wymyślę coś innego.

I napisz mi co Ty chcesz, koniecznie.
I nie śpiesz się, bo ja też nie zamierzam, chcę dla Ciebie narysować coś naprawdę dobrego i spróbować dać z siebie wszystko ^^

A ten Caterpie to kolejne cudo, ma styl :3

11.11.2012, 19:04
Ok, Black Kayurem nie ma sprawy Smile

Dla mnie w takim razie - Dratini Smile I super jakby to był taki Dratini wykluwający się z jajka Heart

Ja będę jakoś kminić jak przedstawić Kayurema ( tak naprawdę znam tylko 2 pierwsze generacje, nie znam wielu nowszych pokemonów. Trzeba się doszkolić i poczytać!)

Smile
14.11.2012, 17:19
Masz talent! Przyznaję, że zazdroszczę, chociaż nie ładnie zazdrościć xp

Mogłabym się uśmiechnąć o art trade?

14.11.2012, 23:39
Tak oczywiście Smile Moje prace mogą się opóźnić gdyż aktualnie przebywam w szpitalu, ale szybko wracam do zdrowia więc niebawem postaram się wykonać powierzone art-trady! Pozdrawiam!
15.11.2012, 14:12
O to najpierw wyzdrowiej! Rysunek poczeka x3
To powiedź mi co byś chciała?

16.11.2012, 0:29
Mam nadzieję, że Twoja obecność w szpitalu, to nic naprawdę poważnego. Może samopoczucie poprawi Ci to, że swoją część art trade'a już stworzyłam, do znalezienia u w moim temacie (piszę bo nawet nie wiem czy tam w ogóle zaglądasz). Jest Dratini wykluwający się z jaja jak chciałaś, ale nie wiem czy to najlepiej ukazałam i czy Ci się spodoba.

Zdrowiej!

Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości