Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Wątek zamknięty 
A ja też coś mam :)
4.11.2012, 19:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.11.2012 19:10 przez Dragonair_Ania.)
A ja też coś mam :)
Tylko dwa na razie, no ale są - Pokemonowe fanarty.
W sumie bardziej pidżejowe fanarty Smile Oba bardzo szkicowe, co widać na zbliżeniu :/ Muszę przekopać swoje obrazki, jak znajdę jeszcze coś pokemonowego to uploadnę Smile

Cherish Balle podarowali: Cyris, Shadic, ティマ, Bidulkę, Mack, Konus, Hikomikos, Dina171, Natx, Dialguś, Chicorii, Diablicka, Vapek, ktosieczek, lol20240, Velfa, Goldi
4.11.2012, 20:00
RE: A ja też coś mam :)
Bardzo ładne obrazki. Masz talent więc nie przestawaj tworzyć. Ja z chęcią zobaczę inne twoje prace Smile

[Obrazek: poke.jpg]
[Obrazek: 2a6adca4e22186a1med.jpg]
FC Pokemon White 5372-3791-5838
FC Pokemon Platinum 0862-8363-8709
FC Pokemon Heart Gold 2322-7921-0160
FC Pokemon Black 2 3611-9535-3467
4.11.2012, 21:38
Zazdroszczę Ci chyba wszystkiego. Anatomia, cieniowanie, te pozy - po prostu bobma. I ta krecha, a raczej plama - taki malarski styl lubię najbardziej, nie tylko w digitalu. Poza tym zawężona gama kolorystyczna działa tu niesamowicie, nie ma zbędnych, naciapanych nie wiadomo skąd kolorków. Do tego piękny ruch. To niesamowite, że umiesz oddać materię jakiegoś przedmiotu tylko kilkoma plamami (eech, potrafisz to, do czego ja próbuję dojść od dłuższego czasu). Nawet jeśli te dwa arty są lekko doodlowate, to i tak są świetne. Czasami nie potrzeba nic więcej, niż kilka plam obok siebie - tu właśnie tak jest.
Masz bardzo ciekawy i piękny styl, chciałabym zobaczyć pełny zakres Twojej twórczości.
Jeśli masz konto na DA, czy jakieś inne miejsce, gdzie można zobaczyć więcej Twoich prac, to błagam na kolnach - podaj link. Albo wstaw tu.
A na "A ja też coś mam Smile" odpowiem tyle: Masz OGROMNIASTY talent. *ale Ty to już wiesz, nie?*

3DS FC: 0877-4796-7248
Switch FC: 1417-3818-8493
4.11.2012, 21:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.11.2012 21:52 przez Vapek.)
Heh,, a dla mnie nieladnie rysujesz

nabitka = upomnienie ~Vapek
na dodatek moderaotr działu ma jeszcze prawo ci wstawić warna za złamanie wewnętrznego regulaminu Fan Arena
4.11.2012, 23:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 5.11.2012 11:02 przez Dragonair_Ania.)
Bardzo dziękuję za komentarze!! A po poście Lunatic to normalnie umarłam. ;D nie sądziłam że komuś może się to aż tak spodobać! ^^'''

Akurat udało mi się znaleźć jescze jeden pokemonowy obrazek,
"Legend of the Articuno" -

Tytułem wątku chciałam zaznaczyć ze mam też jakieś prace, ale czy talent? - strasznie kocham sztukę i wszelkie działania w jej zakresie, plus - swój warsztat dopracowywałam straaasznie dużą ilością pracy ^^'
Myślę, że talent to po prostu właśnie praca i cierpliwość, którą wkłada się w swój warsztat.

Ale nie wiesz, ile Twój post dla mnie znaczy kochana Lunatic! - szczególnie że mam ostatnio plastyczną załamkę - kryzys? Ale chyba każdego czasem spotyka... Dzięki Twojemu postowi moja załamka zmalała wręcz do minimum Smile)

Jeżeli jesteś zainteresowana - tutaj masz dwa miejsca gdzie są moje rzeczy:

http://www.anne-madeleine.daportfolio.com
http://www.anne-madeleine.tumblr.com

Na deviancie zamierzam dopiero założyć, bo zlikwidowałam stare konto.

Pozdrawiam serdecznie!!!!!!!!

Załączone pliki Miniatury

Cherish Balle podarowali: Kapu, armando, ティマ, Cyris, Hikomikos, pojola, Dina171, Chicorii, Natx, KleszczRex, NIK, lol20240, Velfa
4.11.2012, 23:54
Uwielbiam prace w takim stylu jak pierwszy obrazek Big Grin niby to kreskówkowy styl, a jednak bardziej dojrzały Tongue takie arty dużo bardziej do mnie przemawiają niż ambitne realistyczne prace, chociaż może kiedyś mi się to zmieni Big Grin Chętnie zobaczył bym więcej Twoich pokemonowych rysunków Smile
6.11.2012, 18:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 6.11.2012 18:52 przez armando.)
Na temat stylu tworzenia się nie wypowiem, bo moją jedyną bronią są ołówek, kredki bambino i flamastry, w dodatku od święta xd
Praca przedstawiająca Articuno bardzo, ale to bardzo przypadła mi do gustu. Patrząc na ptaka z tej pracy, wyczuwam emanujące od niego siłę, potęgę i wyższość nad człowieczkiem, który w zestawieniu z tą kreaturą wygląda mizernie, jak mały robaczek Smile Nawet widzę to tak, jakby uginały mu się kolana na widok legendarnej istoty którą spotkał. Może trochę koloryzuję, ale w tym wypadku pozostało mi tylko interpretować to co widzę. A ten rysunek do mnie przemawia, więc musi mieć w sobie to coś.

[Obrazek: IkgqeSW.gif]
 Cherish Balle podarowali: ティマ, Cyris
8.11.2012, 21:34
Dziękuję strasznie za miłe słowa!!!! Cieszę się że moje obrazki się podobają.

Tutaj małe co-nieco dla Lunatic:

Mam dwa zmartwienia:

1. To pokemon-smok, ale zaden z tych które wymieniłaś.. W połowie rysowania przypomniało mi się, że wiele osób go nie lubi, ze niby przereklamowany... Mam nadzieję że do nich nie należysz Sad

2. Miał być swobodny doodle - Jednak w miare rysowania zdałam sobie sprawę że staram się o wiele bardziej - jakoś podświadomie przez to, że robię to dla kogoś, a nie dla siebie. Trochę go wypracowałam zamiast luźnego szkicu :/

Mam nadzieję, że Ci się spodoba, ewentualnie mogę zrobić jeszcze jeden obrazek! Pozdrawiam serdecznie Smile
 Cherish Balle podarowali: pojola, Cyris, Dialguś, Chicorii, Bidulkę, ティマ, Natx, Konus, Tony, NIK, armando, Diablicka, lol20240, Velfa
9.11.2012, 16:10
No to w końcu znalazłam po Lunatic drugą osobę na tym forum, której twórczością graficzną mogę się totalnie zachwycić. Masz niebywale stylowy styl (uwielbiam masło maślane Wink), niebanalny i bardzo interesujący. Jak i również inspirujący. A przy tym udaje Ci się tworzyć rysunki nie tylko ładnie wyglądające, ale także prawdziwie artystyczne i poruszające, a to wielka sztuka, nie każdy świetnie rysujący tworzy coś więcej niż "puste" obrazki, tutaj jest dusza i piękno.
Szalenie podoba mi się Twój doodlowaty styl, te wyraźnie widoczne pociągnięcia pędzla, jak i to w jaki sposób przedstawiasz Pokemony, jako istoty majestatyczne i potężne. Szczególnie ujął mnie Articuno, czuć w tym arcie potęgę legendarnego Pokemona, cudo Smile
Również Charizard w Twoim wykonaniu jest niebanalny, dla mnie lepszy od oryginału. Tez dlatego, bo uważam, że Charek w oryginale wygląda zbyt zwyczajnie, jak pospolity smok, mniej w nim pokemonowości. Nie żeby mi to jakoś przeszkadzało, ale wolę inne smoki, z bardziej oryginalnymi designami.
Aż sama bym chciała taki art trade z Tobą, ale za słaba w rysowaniu się czuję, w porównaniu do Ciebie, by się o to prosić ^^;

Dobrze, że dałaś też linki do portfolio i Tumblra, świetnie zobaczyć niepokemonowe części Twojej fenomenalnej twórczości (swoją drogą możesz na forum pokazywać nie tylko pokemonowe arty, to że taka jest tematyka forum, nie znaczy, że tylko i wyłącznie Pokemony nas interesują). Widzę też, że uczysz się w kierunku artystycznym, bardzo dobrze, nie można tego talentu marnować.
A i zakładaj tego devianta jak najszybciej, chcę Cię koniecznie złoczować, pofawować te cudne arty i trochę pokomentować!

Cherish Balle podarowali: ティマ, Konus
9.11.2012, 23:07
Nawet nie masz pojęcia, jak bardzo mi się podoba!
Nawet, jeśli nie jest taki swobodny, ma swój klimat i charakter. Nie jest przereklamowany, poza tym to jeden z moich ulubionych starterów (no bo kto nie lubi Charizardów?) W dzieciństwie byłam ogromną fanką tego pokemona. Mój kuzyn szaleje za nim do tej pory, mogę śmiało powiedzieć, że to jego ulubiony;> Spędzaliśmy razem dużo czasu rysując jego linię ewolucyjną, szkoda, że tamte obrazki się nie zachowały.

Dodanie szczególików na pysku, łapach i brzuchu działa bardzo ładnie. Wiem, że rysowanie dla kogoś zmienia sytuację - nie ma już tej swobody jak przy bazgraniu dla siebie. Też czasem to mam^^ Mimo to wyszedł świetnie. Nie musisz się martwić, to i tak nie do wiary, że chciałaś ArtTrade ze mną. Do tego muszę powiedzieć, że patrząc na Twoje rysunki można się wiele nauczyć. Uwielbiam to, jak operujesz różnymi teksturami i jak kładziesz cienie... Sama bym tak chciała, ale zakładam, że będę ćwiczyć jeszcze kilka lat, zanim dojdę do Twojego poziomu.
Jeszcze raz ogromnie dziękuję za Charizarda i dorzucam moją część AT, wiesz, gdzie szukaćWink

3DS FC: 0877-4796-7248
Switch FC: 1417-3818-8493
10.11.2012, 1:28
Chicorii Ogromnie dziękuję za uznanie i ciepłe słowa Smile Postaram się założyć DA jak najszybciej. Wiem, że moje pokemony są czasem róznie przyjmowane, gdyż staram je portretować wg własnej wyobraźni i często odbiegam trochę od oryginałów, dlatego zawsze daje mi ogromną radość i dumę kiedy ktoś uzna ten "mój styl" za wartościowy i godny uwagi. Strasznie to kochane, jak taki jeden post potrafi podnieść człowieka do nieba z radości Smile Bardzo dziękuję.

Lunatic Muszę przyznać, że rzeczywiście martwiłam się tym Charizardem - po długim namyśle zrezygnowałam u niego z tekstur, którymi de facto posługuję się bardzo często, i rezygnacją z nich zawsze ryzykuję, bo obrazek jest wtedy taki "goły", i muszę więcej poświęcić na dopracowanie kolorytu pracy, żeby miała zachowaną równowagę i była przyjemna dla oka. Czy udało się to tu? Mam nadzieję, że tak, cieszę się ogromnie, że spodobał Ci się ten Czaruś Smile Ja sama kocham 2 typy pokemonów - Ptaki i te "gadzie" - smoki, węże. Uwielbiam je. Dlatego Pidgeot, Braviary to dla mnie takie cuda jak ukochany Arbok czy Dragonair. Charizard jak i cała jego linia ewolucyjna jest również w moich fav'ach Smile Chciałam jeszcze raz podziękować za przecudownego Braviary (Słodki Jezu, ten krawat!!Heart) gdybym Cię gdzieś spotkała to zginęłabyś nagłą śmiercią zbyt ciasnego przytulenia ^^ Jestem straasznie wdzięczna!! Pozdrawiam Smile
10.11.2012, 10:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.11.2012 10:14 przez Bidulkę.)
Uwielbiam twoje rysunki. Są takie realistyczne! Chciałbym tak rysować.
Ciewkawi mnie jedno, jak byś narysowała takiego małego pokemon ... powiedzmy CATERPIE?
Mogłabyś?

Zbieram figurki od firmy Takara Tomy z lat 1999-2000. Only oryginalne. Jeżeli takowe posiadasz to napisz do mnie misiaczku, a na pewno się dogadamy ^^
[Obrazek: f582mg.jpg]
Białe znaczy, że mam Wink
11.11.2012, 4:32
Niesamowite co ludzie potrafią zrobić mając do dyspozycji ołówek i wyobraźnię. Szacunek :3

[Obrazek: tumblr_n28ik2WG1x1rybt6lo1_500.gif]
11.11.2012, 11:44
Smile Chicorii ja z chęcią zrobię art-trade'a z Tobą Big Grin Albo ogolnie, poproś o co chcesz, to postaram się to malnąć ^^ Tymczasem zajmę się portretowaniem CATERPIE Big Grin

Dziękuję Ceila!!
 Cherish Balle podarowali: Chicorii
11.11.2012, 14:17
(10.11.2012 10:13)bidulek12 napisał(a):  Uwielbiam twoje rysunki. Są takie realistyczne! Chciałbym tak rysować.
Ciewkawi mnie jedno, jak byś narysowała takiego małego pokemon ... powiedzmy CATERPIE?
Mogłabyś?

Oto doodle Caterpie for you Smile -     pozdrawiam.
 Cherish Balle podarowali: ティマ, Konus, Chicorii, armando, Diablicka, Velfa
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości