Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/pokemony/domains/pokemony.com/public_html/forum/inc/plugins/myshoutbox.php:1) - Line: 1948 - File: inc/functions.php PHP 5.6.40 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1948 header
/inc/class_session.php 357 my_setcookie
/inc/class_session.php 94 session->load_guest
/global.php 49 session->init
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/pokemony/domains/pokemony.com/public_html/forum/inc/plugins/myshoutbox.php:1) - Line: 1948 - File: inc/functions.php PHP 5.6.40 (Linux)
File Line Function
/inc/class_session.php 362 my_setcookie
/inc/class_session.php 94 session->load_guest
File Line Function
/inc/class_session.php 101 my_setcookie
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/pokemony/domains/pokemony.com/public_html/forum/inc/plugins/myshoutbox.php:1) - Line: 405 - File: inc/plugins/tapatalk.php PHP 5.6.40 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/tapatalk.php 405 header
/inc/class_plugins.php 142 tapatalk_global_start
/global.php 100 pluginSystem->run_hooks
File Line Function
/inc/functions.php 2018 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 41 my_set_array_cookie
/showthread.php 669 mark_thread_read

Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Garstka nowinek
26.10.2012, 12:17, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.10.2012, 12:33 przez Kapu.)
Garstka nowinek
  • Nintendo Direct ujawniło, że dodatkowe dungeony do nadchodzącej gry, Pokémon Mystery Dungeon: Magnagate and the Infinite Labirynth, będą dodawane poprzez darmowe DLC. Pierwszy z nich, PokéForest, będzie dostępny już w dniu premiery gry. Wyżej wymieniony DLC pozostanie bezpłatny do 1 stycznia, po tej dacie niestety jego koszt wyniesie 150 yenów.

[Obrazek: xBW0v.jpg][Obrazek: rJbgp.jpg][Obrazek: oknnC.png][Obrazek: Pahdp.jpg]
  • Wszyscy posiadacze japońskich edycji gier Black2 oraz White2 mogą już rejestrować się na Pokémon Centre Cup, pierwszy turniej Wi-Fi organizowany w formacie single. Zapisy trwają do 1 listopada. Ciekawe czy osoby z naszego forum, posiadające japońskie BW2, wezmą w nim udział.

[Obrazek: bbP1O.jpg]
  • W Japonii została zapowiedziana limitowana edycja konsoli 3DS LL z motywem Charizarda. Będzie ona dostępna w Centrach Pokemon na terenie całego Kraju Kwitnącej Wiśni, lecz by ją dostać trzeba najpierw wziąć udział w loterii (i wygrać ją), która ma trwać w dniach 3-26 listopada bieżącego roku. Kupić będzie ją można od 15 grudnia do 14 stycznia za 18900 yenów (ok. 760 zł). Niestety posiada blokadę regionalną i na razie nie ma informacji o jej dystrybucji poza Japonią.

[Obrazek: JnxdP.jpg]
Odpisz
26.10.2012, 14:59,
RE: Garstka nowinek
czuje, grubą kasę za tego 3dsa za parę lat jako kolekcjonerka
Odpisz
26.10.2012, 15:30,
zabilbym za charizarda ._________.

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz
26.10.2012, 16:33, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.10.2012, 17:23 przez KleszczRex.)
Albo zgubiłem miesiąc życia i nie słyszałem o premierze nowej konsoli Nintendo... albo 3DS XL stał się nagle 3DS LL. Ale znając życie to pewnie literówka, a sam motyw po raz kolejny wzbudza we mnie ból... duszy, która pragnęłaby wsio wydać na konsolę, ale z rozumem nie ma nic do gadania (konsoli nie zjem, true story). Ponadto DLCki, konkursy, et cetera... coś ostatnio mało się działo, skoro wsio dało się zebrać w jeden i solidny news (albo po prostu straciłem miesiąc życia przy skałach).

@down: Właśnie - podejrzewałem, że coś jest nie tak. Miesiąc separacji od pewnych arkanów wiedzy robi swoje.

Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum,
wódka w parku wypita albo zachód słońca,
lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic
i nie stanie się nic - aż do końca.
Odpisz
26.10.2012, 16:48,
LL to japoński odpowiednik naszego XL.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: KleszczRex
26.10.2012, 17:11,
Ciekawe co ten dodatek DLC daje oprócz nowej misji. Następnie nurtuje mnie pytanie czy jakiegos poka bedzie można przesłać do głównych gier.

[Obrazek: poke.jpg]
[Obrazek: 2a6adca4e22186a1med.jpg]
FC Pokemon White 5372-3791-5838
FC Pokemon Platinum 0862-8363-8709
FC Pokemon Heart Gold 2322-7921-0160
FC Pokemon Black 2 3611-9535-3467
Odpisz
26.10.2012, 19:06,
Jak się pisze newsa o nowościach z Nintendo Direct dotyczących nowego Dungeona, to fajnie by było też dać filmik, co zrobię ja:

Wiedziałam, że wprowadzenie przez Nintendo DLC to nie będzie dobry pomysł, już przed premierą piszą o tych wyciskaczach kasy jak reszta, że też Nintendo musi akurat czerpać te najgorsze wzorce od konkurencji :/ Już te DLC do nowego New Super Mario mi się nie podobały, tu podobnie. Już się boję jakie DLC będziemy mieli w głównej, wolę nawet nie pisać głośno o swoich obawach, by nie zapeszyć. A jeśli nawet takie tam Dungeony dostają płatne dodatki (no wiem to na krótko za darmo, by zmusić do kupienia gry na premierze, ale następne popremierowe już pewnie będą płatne od razu), to już pewnie każda gra od Nintendo będzie je miała Sad

Pikaforek777 napisał(a):Ciekawe co ten dodatek DLC daje oprócz nowej misji.
Ja myślę, że pewnie tylko to. Wspomniane przeze mnie wcześniej DLC do NSMB2 też zawierają tylko dodatkowe lewele (chyba, że o czymś nie wiem). No i gdyby właśnie takie DLC z czymś bez czego można sie obejść sprzedawało Nintendo, to jakoś to przeżyję, gorzej jak takimi DLC będą też rzeczy znacznie atrakcyjniejsze i ważniejsze niż jakaś dodatkowa misja czy lewel. Tego się tak boję, szczególnie w głównej serii Poków.

Charizardowy XL jest spoko, widać będzie to jeszcze większa limitka niż Pikacz. W końcu konsola nie jest totalnym tandeciarstwem, ma jakiś styl (podobny jak DS Lite i DSi z legendami), ale mnie aż tak bardzo nie przypadła do gustu. Niezbyt mi się widzi ten kolor, ciemna szarość, już lepsza byłaby całkowita czerń, kontury Charka są w sumie ok, ale nie pasuje mi to oko, przez niebieski kolor gryzie się z resztą, w moim odczuciu. No i Charizard mi już dawno zbrzydł, a też nigdy go specjalnie nie wielbiłam. Ot typowy smoczek, który zyskał na popularności przez anime. Ja tam wolę przez wielu hejtowanego Dragonite'a ma trochę oryginalniejszy design i w ogóle zawsze bardzo lubiłam tego smoczka. Jak już pisałam kiedyś bardzo bym chciała jakąś konsolkę w wersji pokemonowej, ale właśnie koniecznie z Pokemonem, którego uwielbiam, więc ten Charizard nawet jakby nie był takim rarem, to nie byłby obiektem mojego zainteresowania. Nintendo zróbcie 3DSa z Black Kyuremem i wydajcie w Europie, będę miała na niego wielką chrapkę, ale znając życie też nie będę miała z czego konsoli kupić, więc na marzeniach się skończy ^_^

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
26.10.2012, 20:42, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.10.2012, 20:46 przez Kapu.)
W internecie można znaleźć kolejne zdjęcie tego 3DSa. Oto one:
[Obrazek: yj7XX.jpg]

Rzeczywiście prezentuje się nieziemsko i moim zdaniem nawet lepiej niż ten poprzedni 3DS z Pikachu.
Odpisz
26.10.2012, 21:42,
(26.10.2012, 20:42)Kapu napisał(a): Rzeczywiście prezentuje się nieziemsko i moim zdaniem nawet lepiej niż ten poprzedni 3DS z Pikachu.
Ej no racja. Nie znam się na konsolach ani grach ale muszę przyznać że to urządzenie na górze wygląda świetnie. Przeglądałem troche forum i znalazłem temat Gonza (ale żadnego konkretnego zdjęcia) to dodam tutaj fotki tamtej konsoli z Pikachu. Trzeba przyznać że takie wersje prezentują się niesamowicie jak już Kapu napisał.

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości