Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Premiera Kanto Symphony
1.11.2012, 8:16
RE: Premiera Kanto Symphony
Odsłuchałem i muszę przyznać że album dość ciekawy chociaż niektóre kawałki w ogóle mi się nie podobają ale niektóre są rewelacyjne. Niestety nie kupiłem bo naprawdę nie stać mnie żeby kupować tyle płyt z muzyką co słucham także ja co miesiąc kupuję wybraną płytę a resztę niestety ściągam. Płyta jest do ściągnięcia na Chomiku u chomika Bezpartyjny jak by ktoś chciał przesłuchać. Od razu nie mówię że nie namawiam do ściągania tylko po prostu Ci których nie stać nawet na wydanie tych 10$ mogli by po prostu sobie posłuchać.
Odpisz
1.11.2012, 14:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.11.2012 14:04 przez vanilla.)
(1.11.2012 8:16)McRochu napisał(a):  Odsłuchałem i muszę przyznać że album dość ciekawy chociaż niektóre kawałki w ogóle mi się nie podobają ale niektóre są rewelacyjne. Niestety nie kupiłem bo naprawdę nie stać mnie żeby kupować tyle płyt z muzyką co słucham także ja co miesiąc kupuję wybraną płytę a resztę niestety ściągam. Płyta jest do ściągnięcia na Chomiku u chomika Bezpartyjny jak by ktoś chciał przesłuchać. Od razu nie mówię że nie namawiam do ściągania tylko po prostu Ci których nie stać nawet na wydanie tych 10$ mogli by po prostu sobie posłuchać.

Jak najbardziej to robisz biedny cebulaku, działasz w myśl "nie stać mnie to sobie ukradnę, co tam, że ktoś musiał się napracować żeby to wydać, hehe"
do tego jeszcze podajesz wszystkim gdzie można ściągnąć coś za co należy zapłacić.
Nie stać Cię to przynajmniej nie kradnij.
Odpisz
1.11.2012, 15:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.11.2012 15:29 przez McRochu.)
(1.11.2012 14:00)vanilla napisał(a):  
(1.11.2012 8:16)McRochu napisał(a):  Odsłuchałem i muszę przyznać że album dość ciekawy chociaż niektóre kawałki w ogóle mi się nie podobają ale niektóre są rewelacyjne. Niestety nie kupiłem bo naprawdę nie stać mnie żeby kupować tyle płyt z muzyką co słucham także ja co miesiąc kupuję wybraną płytę a resztę niestety ściągam. Płyta jest do ściągnięcia na Chomiku u chomika Bezpartyjny jak by ktoś chciał przesłuchać. Od razu nie mówię że nie namawiam do ściągania tylko po prostu Ci których nie stać nawet na wydanie tych 10$ mogli by po prostu sobie posłuchać.

Jak najbardziej to robisz biedny cebulaku, działasz w myśl "nie stać mnie to sobie ukradnę, co tam, że ktoś musiał się napracować żeby to wydać, hehe"
do tego jeszcze podajesz wszystkim gdzie można ściągnąć coś za co należy zapłacić.
Nie stać Cię to przynajmniej nie kradnij.

Ok spoko, ale ty co czujesz się jakiś lepszy że stać Cię na wszystko ? Bo ja zapie**** 13h dziennie na budowie od 6 rano i mam z tego 1400 zł miesięcznie i muszę zapłacić rachunki itp itd i jeszcze moją naturalną potrzebą fizjologiczną jest to żeby jeść wyobraź sobie, to że po zapłaceniu wszystkich rachunków w danym miesiącu nie stać mnie żeby kupić płytę to znaczy że mam muzyki nie słuchać ? filmów nie oglądać może w ogóle z domu mam nie wychodzić bo za oddychanie każesz mi płacić ? Szanuje prace drugiego człowieka bo wiem co to znaczy pracować... ale niestety z zarobkami w tym kraju nie mogę sobie pozwolić na to żeby kupować miesięcznie całą muzykę którą słucham tak jak powiedziałem kupuje 1 płytę miesięcznie bo na więcej mnie nie stać a gdyby Ci artyści chodź raz podczas tworzenia swojej płyty napracowali się tak jak ja przez tydzień i dostali za to 300 zł to bym im nawet 100 zł za tą płytę zapłacił uwierz... I że niby co to że Ciebie stać na kupowanie płyt to znaczy że jesteś wybrańcem ? że ty możesz słuchać muzyki a inni nie ? gratuluje podejścia... Nie popieram piractwa ale zrozum i pomyśl trochę... Oceniać jest łatwo ? nie ?
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości