Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za 1 dni)

Sword i Shield promo

Film czternasty na DVD i sezon piętnasty w Polsce
13.10.2012, 23:19, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.10.2012, 23:48 przez Daru.)
Film czternasty na DVD i sezon piętnasty w Polsce
Od premiery czarnej edycji filmu czternastego, zatytułowanej Victini i Reshiram, na antenie polskiego Disney XD, upłynęło niemal pięć miesięcy. Niektórym mogłoby się wydawać, że jego białej wersji już nigdy nie będzie zaznane nam zobaczyć, ale, jak się okazuje, osoby te były w błędzie. Już 25 października TiM Film Studio wyda pakiet dwóch DVD z filmami Pokemon: White Victini i Zekrom oraz Pokemon: Black - Victini i Reshiram. Dzięki zakupowi płyt będziemy mogli obejrzeć ich polską, angielską oraz turecką wersję językową. Cena detaliczna pakietu to 42,90 zł, ale prawdopodobnie niektóre sklepy umożliwią nam tańszy jego zakup.
O wydaniu na oficjalnej stronie dystrybutora

Okładka

A już 10 dni po wydaniu filmów, w niedzielę 4 listopada, premiera piętnastego sezonu Pokemonów, czyli Czerń i Biel: Ścieżki przeznaczenia, w polskim Disney XD. Za dubbing do nowych odcinków ponownie odpowiada studio SDI Media Polska. Jak widać, zapowiada nam się wyjątkowa Złota Pokemonowa Polska Jesień, więc odwiedzajcie regularnie Pokemon Valhallę, aby nie przegapić żadnej atrakcji!

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Kapu, beszterdziak, Conquest, KleszczRex, Ertix, marcinekkk, Raik, Krugs, Lukop
13.10.2012, 23:24, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.10.2012, 23:32 przez Kapu.)
RE: Film czternasty na DVD i sezon piętnasty w Polsce
Hehehe, super. Miło, że po tak długim czasie postanowili jednak wydać oba filmy na DVD. Na pewno znajdą się chętni do kupna Smile Co do animca to nie jaram się, nigdy nie podobały mi się polskie dubbingi.

ciach, bo moje newsy są edytowane średnio 5 razy po napisaniu Tongue ~Daru
Oj jaki zdroffy ciach ;_;
Odpisz
14.10.2012, 0:57, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.10.2012, 1:34 przez Hikomikos.)
Normalnie szczena mi opadłą...
Zaraz piszę e-mail z podziękowaniem do dystrybutora ^^

Normalnie nie doczytałem newsa i jestem w podwójnym szoku xD

Nowy sezon anime nareszcie Smile

Odpisz
14.10.2012, 8:07,
Niby nie oglądam filmów (alternatywy i priorytety), aczkolwiek przyznam - smakowity kąsek przygotowano. Dwa filmy w cenie nie urywającej ostatniego tchnienia mego portfela. Zapewne zakończy się na tym, że i tak nie kupię, ale dla fanów to nadal jest wielka gratka. Smile

Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum,
wódka w parku wypita albo zachód słońca,
lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic
i nie stanie się nic - aż do końca.
Odpisz
14.10.2012, 8:32, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.10.2012, 8:33 przez Conquest.)
Cena jest dobra, tureckie wydanie mnie kręci :p

Nareszcie obejrzę tę drugą wersję. Wielka okazja.

---------
Wreszcie jakiś ciekawy news, a nie turnieje w Japonii Big Grin

Btw.
Niech ktoś powie, że Daru nic nie robi, albo, ze Poki w Polsce niepopularne to wyśmieję po raz wtóry Wink

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Raik, KleszczRex, zupaztrupa, AtoMan, Fennekin
14.10.2012, 8:52,
Ech, szkoda, że nikt u nas nie chce wracać do przeszłości i wydać poprzednich filmów (może w jakimś zbiorczym pakiecie) oraz pełnych sezonów serialu. Zazdroszczę Amerykańcom.
Jednakże wiadomość o udostępnieniu B&W pozytywna, zapewne kupię.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Conquest, AtoMan, Fennekin
14.10.2012, 10:33,
http://www.weltbild.pl/pokemon-white-vic...36861.html ciekawe kiedy się to pojawiło. Wreszcie zobaczę białą wersję filmu. Nie mogę się doczekać tego wydania.
Odpisz
14.10.2012, 10:47,
A ja już myślałam, że nigdy nie zobaczę tego drugiego filmu, a tu taka niespodzianka! Będziemy mieli dwa filmy na DVD! Może kupię? Jak widać pokemony u nas mają się całkiem dobrze. Nie mogę też zapomnieć o anime. Naprawdę stęskniłam się już za Cilanem w polskiej wersji językowej.

[Obrazek: 123PachirisuVSEmolga.jpg]
Odpisz
14.10.2012, 10:59,
Nigdy bym nie pomyślał, że doczekamy się kolejnych filmów Pokemon i to 2 w cenie jednego i to z dubbingiem Smile Jak tylko znajdę sposobność( na razie mam inne priorytety na liście zakupów) to na pewno nabędę Smile

[Obrazek: poke.jpg]
[Obrazek: 2a6adca4e22186a1med.jpg]
FC Pokemon White 5372-3791-5838
FC Pokemon Platinum 0862-8363-8709
FC Pokemon Heart Gold 2322-7921-0160
FC Pokemon Black 2 3611-9535-3467
Odpisz
14.10.2012, 11:23,
hoho ._____.
dal bym sobie noge odciac, ze ten film nigdy nie wyjdzie w PL a tu taka niespodzianka.
wciaz boje sie dubbingu (chociaz ten pierwszy "polsatowski" budzi wspomnienia), jakos przyzwyczailem sie do angielskiego przez wiekszosc serii, ktore nadganialem bedac juz starszy a teraz w ramach BW2 do japonskich glosow. jakos w innych jezykach nie brzmi to "infantylnie"

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz
14.10.2012, 11:33,
Uhuhu, jednak wydadzą na DVD. Ale lenie z DXD nawet nie wyemitują drugiej wersji -.- A tytuł 15 sezonu nawet fajny. Ciekawe jak będzie wyglądać logo (jeśli znowu nie spartaczą i dadzą angielski tytuł). Na pewno puszczą tylko 20 odcinków, bo przecież ten sezon jest jeszcze w produkcji.

[Obrazek: jt52d4.png]

Moje statystyki w Pokemon Shuffle Mobile:

Grudzień 2017
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Luty 2017
Czerwiec 2016
Odpisz
14.10.2012, 11:52,
Ja nawet nie wpadłem na ten tytuł. Ścieżki przeznaczenia... miło się czyta, miło się patrzy, ładnie się prezentuje. Oby godziny też ładnie dla nas, pokefanów, się prezentowały ^^

A poza tym... przewidziałem, że doczekamy się drugiego czternastego filmu, ale w taki sposób? Nigdy bym się czegoś tak pozytywnego nie spodziewał. Coś pięknego.

A tak poza tematem: Złota Pokemonowa Polska Jesień? Oprócz tego, eRki i szarość na PV muszą zniknąć i zostać zastąpione czymś, co tą Polską Złotą Jesień w Pokemonach rzeczywiście wyrazi ^^

PPS ssie. Handlujcie z tym.
Propsy jedynie dla prawdziwych Pokefanek i prawdziwych Pokefanów.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Lordofdragonss
14.10.2012, 11:54,
Fajnie, że w końcu nowy sezon pokemonów będzie. Będzie co oglądać
Odpisz
14.10.2012, 14:17,
Nom. Kurczę. A ja wprost WIEDZIAŁEM i byłem PRZEKONANY, ze nie wydadzą White'a. A tu taka miła niespodzianka.

No to się wreszcie postarali lenie jedne. Teraz tylko liczyć na to, że nie spartolą Dubbingu.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRYTmpwLpOg__DqV-q492t...H5YdLLskmw]
Odpisz
14.10.2012, 18:52,
(14.10.2012, 14:17)gabi11177 napisał(a): Nom. Kurczę. A ja wprost WIEDZIAŁEM i byłem PRZEKONANY, ze nie wydadzą White'a. A tu taka miła niespodzianka.

No to się wreszcie postarali lenie jedne. Teraz tylko liczyć na to, że nie spartolą Dubbingu.

Skoro jest zapowiedź to dubbing już dawno skończyli nagrywać ^^

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości