Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Liga Pokemon w Polsce - OFICJALNIE !
12.10.2012, 23:42, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.11.2012, 18:12 przez Hikomikos.)
Exclamation  Liga Pokemon w Polsce - OFICJALNIE !
Jak podaje strona: organized-play.pl
"Liga Pokemon powraca!"
[Obrazek: Pokemon_League_logo_ES_160x105.png]

Sezon zaczyna się 22 października br.
Poszczególne sezony są raportowane za pomocą Pokemon.com

Więcej informacji dla organizatorów można było znaleźć tutaj., lecz termin był do 12.10.2012 godz. 20:00. Dość krótka rekrutacja i słabo rozreklamowana.

Aktualnie potwierdzoną informacją od organizatora Ligi Pokemon w Morionie jest to, że:
Liga będzie rozgrywana w soboty poczynając od 27-10-2012r początek godzina 10,00

Łącznie jest 8 różnych sezonów w których można zdobyć odznaki:
- Aspertia Gym
- Virbank Gym
- Castelia Gym
- Nimbasa Gym
- Driftveil Gym
- Mistralton Gym
- Opelucid Gym
- Humilau Gym

[Obrazek: bw-season-badges.jpg]
(Zdjęcie odznak z ligi: Pokebeach.com)

Aby brać udział w lidze należy zarejestrować się na stronie Pokemon.com oraz posiadać własny Player ID.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Krugs, ktos_pl
12.10.2012, 23:49,
RE: Liga Pokemon w Polsce - OFICJALNIE !
Nareszcie ktoś newsa napisał Big Grin. Hikomikos wejdź proszę na skajpa to pogadamy nt. Groudona. Tylko ja mam małe pytanie, jak wyrobić ten Player ID?
Odpisz
12.10.2012, 23:51, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.10.2012, 23:53 przez Hikomikos.)
Napisz do organized-play.pl oni Ci powiedzą co i jak Wink
Potrzebne dane do wyrobienia ID to Imię Nazwisko i Data urodzenia.

Ja swój Player ID mam od wakacji i niebawem będę próbował sił w Professor Program, ponieważ chcę się nauczyć wszystkich zasad, a kto wie może zacznę grać Big Grin

Sam bym zorganizował ligę, ale nie mam gdzie. w wymaganiach najlepszym rozwiązaniem jest własny sklep z kartami .... choć w bibliotekach i innych publicznych miejscach jest możliwość.

Odpisz
12.10.2012, 23:54,
Wielkie dzięki za pomoc. Powodzenia, trzeba rozwiązać jakiś Quiz i jeżeli jest dużo % to jesteś profesorem Big Grin.
Odpisz
13.10.2012, 0:05,
(12.10.2012, 23:54)Pelek napisał(a): Wielkie dzięki za pomoc. Powodzenia, trzeba rozwiązać jakiś Quiz i jeżeli jest dużo % to jesteś profesorem Big Grin.

Tak o ile się nie mylę to trzeba mieć ponad 80 lub 85% (nie pamiętam dokładnie) pytań jest ok 40 (oczywiście po angielsku) i bodajże godzina czasu na rozwiązanie.

Ja tam się cieszę, że po zapoznaniu z zasadami udało mi się uzyskać wynik 51%, trudności miałem z innymi pytaniami np organizatorskimi i z serii DP i HS ... ponieważ uczyłem się na BW on.

Odpisz
13.10.2012, 16:34,
A to niespodzianka. Szkoda że już nie gram i że nie mieszkam w Wa-wie Big Grin
Odpisz
14.11.2012, 18:10,
(13.10.2012, 16:34)ktos_pl napisał(a): A to niespodzianka. Szkoda że już nie gram i że nie mieszkam w Wa-wie Big Grin

Liga będzie nie tylko w Warszawie. Każdy sklep (może to być też zwykłą osoba lub grupka fanów) który zgłosi się do organizacji będzie mógł ją zrobić.

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości