Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Dream Radar już w eshopie!
12.10.2012, 14:11,
Dream Radar już w eshopie!
Stalkowałem eshop do godziny 2 w nocy, jednak moje wysiłki były bezskuteczne. Podobnie z resztą w okolicach 8 rano, kiedy to po raz drugi próbowałem dorwać aplikację, jednakże... już jest dostępna!

[Obrazek: pokemon_dream_radar_art_maindetail2.jpg]

W aplikacji za pomocą wiązki energii niszczymy chmurki, w których kryją się Dream Orbs, przedmioty a także to, co interesuje nas najbardziej - Pokemony! Orby służą jako waluta wewnątrz Dream Radaru natomiast jak to mówi profesor Burnet ("opiekunka" aplikacji): "schwytane Pokemony i przedmioty możemy oddać zaufanemu trenerowi".

Dream Radar jest kompatybilny z wszystkimi europejskimi wersjami Pokemon Black2 i White2 i kosztuje 12zł. Gdy przejdziecie do płacenia za grę, pojawi się okienko doładowania budżetu konsoli za 50, 100 lub 150zł, ale także mniejszy, ukryty w lewym dolnym rogu guziczek, dzięki któremu doładujecie konto konsoli jedynie o kwotę wymaganą do zapłacenia za aplikację.

Mnie się bardzo podoba - zdobywanie przedmiotów i Pokemonów nie jest szczególnie wymagające, jednak wiele radości sprawia strzelanie do chmurek, które są gdzieś między stosem książek albo na łóżku. A jakie Wy macie wrażenia? Komentujcie!

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
12.10.2012, 14:22, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.10.2012, 14:37 przez Pelek.)
RE: Dream Radar już w eshopie!
Mi się bardzo ta aplikacja podoba ale mam do niej jedno pytanie. Jak następuje wysyłanie pokemona do gry? Trzeba mieć grę w napędzie 3DSa?

Dlaczego żaden z super efektywnych redaktorów nie napisał nic o najważniejscym wydarzeniu sceny PTCG????!!!! Kpina jakaś!!!
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: AtoMan
12.10.2012, 14:34,
(12.10.2012, 14:22)Pelek napisał(a): Mi się bardzo ta aplikacja podoba ale mam do niej jedno pytanie. Jak następuje wysyłanie pokemona do gry? Trzeba mieć grę w napędzie 3DSa?

Dlaczego żaden z super efektywnych redaktorów nie napisał nic o najważniejscym wydarzeniu sceny PTCG!!!! Kpina jakaś!!!

Tak, transferujesz poksy poprzez odpowiednią opcję w menu głównym aplikacji.

Nieładnie pisać bardzo drobno i na biało. Jak mawia mądre porzekadło: umiesz liczyć, licz na siebie. Śmiało, napisz newsa, zagadaj do Raika a na pewno zostanie opublikowany Wink

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
12.10.2012, 15:12, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.10.2012, 15:14 przez Chicorii.)
Warto dodać, że deweloperami tej aplikacji są Creatures Inc. (przez ostatni czas coś dużo tych różnych Pokemonków robią) oraz... Game Freak (na Bulbapedii o tym nie wspominają, ale jest tak napisane chociażby w reklamach apki, a i czytałam wywiad, gdzie chyba sam Masuda wspominał o tym, że również GF robiło to coś).

Sama się tym nie bawiłam i pewnie długo nie będę (jeśli w ogóle), nie mam 3DSa, a i z kupowaniem w eShopie byłby problem bo tu chyba trzeba mieć koniecznie kartę kredytową do tego (no wiem, że są jeszcze karty doładowujące do kupienia w sklepach, ale oczywiście nie u nas w Polsce), a w mojej najbliższej rodzinie ma ją co najwyżej jeden brat, który aktualnie siedzi za granicą Wink

Cena jest naprawdę ok, 12 złotych nie jest wcale złą ceną jak na Nintendo i Pokemony. Pokedex Pro będzie droższy a i jestem strasznie ciekawa ile będzie w złotówkach kosztować.

Patrzę sobie an to logo i ogólnie jest spoko, tylko ten PoKéMoN, tak bardzo tu nie pasuje do reszty, że szkoda słów. Że też muszą wszędzie na siłę wciskać ten logos, tak bardzo okładki gier na tym cierpią (tak, wiem że to tylko cyfrowa rzecz, bez okłdaki, ale mówię teraz ogólnie). I żal rośnie jak patrzy na japońskie loga gier, nawet anime, które najczęściej o niebo lepiej się prezentują.

Odpisz
12.10.2012, 17:31,
nie mam teraz neta ale pracuję w burżujskim budynku gdzie ludzie nie zakładają haseł na wifi więc skorzystałem z okazji i ściągnąłem. Fajna zabawka. Ale ubaw ze mnie mieli w pracy jak stałem na środku trawnika z konsolką i obracałem się jak idiota (łapałem Munnę).

Tęskniłem za tym miejscem ;____;

[Obrazek: tga71n1o0ck6.jpg]
Odpisz
12.10.2012, 23:46,
muszę czekać do środy na wypłatę .... dopiero wtedy zapłacę przy użyciu karty i pobiorę. Liczyłem na cenę 30 zł a tu miła niespodzianka. 12 zł warto zainwestować.

Odpisz
13.10.2012, 11:15,
Fajnie że tylko 12 złotych tylko ciekawe po ile będzie Pokedex 3D Pro??

[Obrazek: poke.jpg]
[Obrazek: 2a6adca4e22186a1med.jpg]
FC Pokemon White 5372-3791-5838
FC Pokemon Platinum 0862-8363-8709
FC Pokemon Heart Gold 2322-7921-0160
FC Pokemon Black 2 3611-9535-3467
Odpisz
31.10.2012, 13:13, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 6.11.2012, 23:16 przez Hikomikos.)
[Obrazek: radarc.jpg]

Haha Nareszcie Big Grin
Aplikacja jest rewelacyjna! Polecam wszystkim niezdecydowanym ^^

[Obrazek: radar3i.jpg]
Jest pełno chmurek, w niektórych kryją się Pokemony!

[Obrazek: radar1p.jpg]
Strzelamy do Pokemona aby go złapać.

[Obrazek: radar4w.jpg]
Jeśli nam się uda przy odrobinie szczęścia będzie nasz Big Grin

[Obrazek: radar2r.jpg]

A jeśli nie to ucieknie albo zostawi przedmiot.
Możemy zatrzymać przedmiot i pokemony a następnie przesłać je do gier Black 2 lub White 2.

Gdybym miał oceniać to dałbym 7.5 / 10 Wink

Minusem jest to, że po złapaniu 3ch legendarnych pokemonów pojawiły się napisy końcowe. Byłem w szoku, że tak szybko się skończyła gra. Liczyłem na trochę więcej i większą ilość pokemonów. Jednak taka mini gra jest świetną okazją do zdobycia unikatowych pokemonów, dodatkowych przedmiotów Wink Dodatkowo zmusza do niewielkiego ruchu - musimy najlepiej stać i obracać się w poszukiwaniu chmurek (lepsze to niż siedzenie przed kompem Tongue )

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości