Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Pokemonowe nowinki prosto z Nintendo Direct!
4.10.2012, 20:01, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.10.2012, 20:48 przez Gonzo.)
Pokemonowe nowinki prosto z Nintendo Direct!
Bardzo krótko, ale treściwie:

Pokedex 3D Pro będzie dostępny w eshopie od 8 listopada. Nie to jest powodem mojej błyskawicznej reakcji, oj nie...

3DS XL Pikachu Edition trafi niedługo do Europy!

[Obrazek: pikapi.png]

Cena nie jest jeszcze znana, na pewno bedziemy o niej informować w przyszłości

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: _M_
4.10.2012, 20:11, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.10.2012, 20:28 przez _M_.)
RE: Pokemonowe nowinki prosto z Nintendo Direct!
myślałem że to Dream Radar będzie w październiku a PDX 3D PRO dopiero w listopadzie. Oczywiście cieszy mnie to że się myliłem.

EEEEEEJ! Dobrze myślałem. 8 listopada będzie 3D pro.

Tęskniłem za tym miejscem ;____;

[Obrazek: tga71n1o0ck6.jpg]
Odpisz
4.10.2012, 20:32,
Szczerze, to bym wolał najpierw dream radar, bo on będzie w ludzkiej cenie - 3$ czy coś takiego, za pokedex pro trzeba będzie wybulić około 30zł

Odpisz
4.10.2012, 20:40,
jestem szczęśliwy z wydania tej konsoli w Europie. Mam też małe pytanie: Czy można na japońskim 3DSie grać w europejskie gry?
Juz w końcu mi się pomieszało i kiedy będą jakie gry, aplikacje pokemonowe w eShopie?
Odpisz
4.10.2012, 20:44,
Dobra. To jak to w końcu jest. Bo wszędziepiszą że DreamRadar od 12 października a 3D pro o 8 listopada. Zgłupiałem. Na japońskim 3dsie nie mozna grac w europejskie gry bo ponieważ regionalna blokada.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Gonzo
4.10.2012, 20:48, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.10.2012, 20:49 przez Gonzo.)
M, masz rację XD

Sorry, za wtopę, to pod wpływem Pika3DSowych emocji, już poprawiam Smile

Info o wydaniu tej wersji konsoli w Europie mieliśmy PRZED serebii czy bulbapedią, tak betewu. (i mamy lepszego screena od nich XD)

Odpisz
4.10.2012, 20:51,
30zł za Pokedex to chyba i tak nie jest jakoś strasznie dużo, w Japonii toto kosztowało chyba 60 czy nawet 80zł, chyba, że coś mi się pomieszało. To znaczy ta cena jest i tak za wysoka, ale i tak mniej niż w Japonii.

Obleśny Pikacz trafi do Europy, no tego to sie nie spodziewałam, myślałam, że to będzie sprzedawane tylko w tych Centrach Pokemon. Chciałabym mieć limitowanego 3DSa z motywem Pokemon, ale nie tego obrzydliwego Pikacza rysowanego w stylu dreamworldwoym ,jeszcze na dodatek w tak badziewnej pozie (oryginalnej, ale przecież to wygląda strasznie :/).

I mam jeszcze pytanie jak ktoś może czasem obejrzał Directa się orientuje, ja chciałam ale byli goście i się nie dało. Zapowiedzieli HarmoKnighta dla Europy? Choć mam jakieś przeczucie, że pewnie nie :/

Odpisz
4.10.2012, 20:51, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.10.2012, 20:55 przez _M_.)
Spoko, każdemu się może zdarzyć. Już liczyłem na to że 3D pro i DR wyjdą w październiku ale dobra. 12 października będzie Dream Radar więc nie jest źle. Powiem więcej - jest dobrze.

nie zapowiedzieli...

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Chicorii
4.10.2012, 20:59,
@ chicorii: nie przypominam sobie żeby choć jedno słowo o HM padło.

Pokedex pro w JP to około 15$, z tym, że jeśli chodzi o eshop, to Japonia ma najdroższy. W Europie to będzie pewnie ~10€ czyli jakieś... 30zł. tak, 30, gdyż jeśli porównać Polski eshop do zagranicznych, to jest całkiem tani Smile

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Chicorii
4.10.2012, 22:15,
Jak dla mnie jedna z najlepszych limitowanych edycji z rodziny DS (włączając w to wszystkie modele z Dual Screenem), o wiele lepiej się prezentuje niż ds lite pikachu edition, tak naprawdę czekałem aż w końcu pojawi się naprawdę niezła limitowana-pokemonowa edycja przenośnej konsolki nintendo i w końcu się doczekałem (choć DSi z BW też były w porządku).

Dla mnie must have i dopiero teraz cieszę się, że wstrzymałem się z zakupem 3DSa.
Odpisz
13.10.2012, 12:22,
Fajnie wygląda taki duży, żółty 3DS z zaokrągląnym Pikachu tylko szkoda że im większy ekran tym większe pixele w grach Tongue Ciekawe ile będzie kosztował ten zestaw w Europie.

[Obrazek: poke.jpg]
[Obrazek: 2a6adca4e22186a1med.jpg]
FC Pokemon White 5372-3791-5838
FC Pokemon Platinum 0862-8363-8709
FC Pokemon Heart Gold 2322-7921-0160
FC Pokemon Black 2 3611-9535-3467
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości