Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Prace Piterra
7.07.2013, 17:37,
RE: Prace Piterra
Naprawdę bardzo ładnie Ci to wychodzi.
Widać że masz talent, czego szczerze zazdroszczę, bo nigdy nie potrafiłem rysować ani na papierze, ani w komputerze Big Grin
Liczę na kolejne fantastyczne prace
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Piterr
7.07.2013, 17:45,
Dawno nie zaglądałam do Ciebie i co widzę? Super rysunki, przy których moje po prostu bledną.

Widać, że Twoja praca z rysowaniem nie idzie na marne, Twoja kreska staje się coraz lepsza, podobnie jak kolorowanie.

Trzymaj tak dalej. Mam nadzieję, że będzie tylko lepiej.

Odpisz
19.07.2013, 10:03,
Przerzuciłem się ostatnio na Paint Tool SAIa (no, nie w stu procentach), podzielę się spostrzeżeniami. Program zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Pierwsze, co mi się spodobało, to bardzo fajna kreska, której nie da się uzyskać w GIMPie; pędzel jest bardziej wrażliwy, łagodniej się zaczyna i kończy kreska nim narysowana. Fajne jest też możliwość przekręcania pracy dookoła. Natomiast nie zastąpi on gimpa, bo nie ma narzędzia tekstowego, ani nie nadaje się do rzeczy typu robienie kart, wzorów etc. I wygląda na to, że nie da się niczego wkleić na istniejącą warstwę, zawsze automatycznie tworzy się nowa z wklejonym elementem.
---------------
Zrobiłem kilka fakemonów. Nie wiem, czy będzie z tego jakiś dex, czy nie, zobaczymy, jak to się rozwinie.

Crestile; trawiasty starter.
[Obrazek: crestile_by_pokepiterr-d6e4tq7.png]

Erupaw; ognisty starter.
[Obrazek: erupaw_by_pokepiterr-d6e4twv.png]

...i jego ewolucja.
[Obrazek: erupaw_s_evolution_by_pokepiterr-d6e4tz7.png]

--------------
Qwestowy Sneasel w trakcie tworzenia. Jest straszny. ;/ Niedługo wrzucę Obrazisz się, jeśli nie będzie miał jednej nogi?

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Natx, Suspect, Velfa, Qwest, Tyma, Mico, Pysiek, Sarameda Hakte, Bidulkę, lol20240
19.07.2013, 11:38,
Cóż, o ile zazwyczaj omijam fakedexy i fakemony szerokim łukiem, o tyle tutaj strasznie mnie urzekł ten trawiasty krokodyl Smile Trochę niespecjalnie podobają mi się liście - w porówaniu do naturalnej reszty, zalatują lekko plastikiem; chociaż... jak się uzna, że są to po prostu odstające łuski, nie będzie tak źle. Ogólnie pomysł z rabatą na plecach skojarzył mi się trochę z Grotlem.

Ognisty gutrzak również mi się podoba, w całości wygląda dość naturalnie. Jednak o wiele bardziej urzekła mnie ewolucja. Spodobało mi się to, że z jednej strony nie jest tak bardzo udziwniona w stosunku do poprzedniczki; z drugiej natomiast - różni się nieco od poprzedniczki, przez co nie ma się wrażenia że oglądamy tego samego pokemona. To najbardziej lubię w ewolucjach Smile

Ogólnie twój styl jest perfekcyjny. Nawet jeśli coś jest bardzo słodkie, nie sprawia takiego wrażenia. Zapewne gdyby twoje fakemony zostały wykonane tradycyjną pokemonową kreską, wyglądałyby na zbyt przesłodzone. To duży komplement Smile

Taka jedna uwaga na koniec: mogłeś przedstawić ognistego i trawiastego startera (pierwsza forma) w nieco innych pozycjach. Ale to już moje głupie czepialstwo Smile

Co do Sneasela... Oj, dostaniesz ostro po łapach za smęcenie o "beznadziejnym rysunku", kiedy okaże się, że tak naprawdę to będzie arcydzieło Tongue
Ogólnie dziękuję ci, że podjąłeś się tego requesta. Być może w wolnej chwili, jeśli będę miała wenę, odwdzięczę ci się i maznę jakiegoś Patrata (uprzedzam: wielkich cudów się po mnie nie spodziewaj Big Grin).

"LITTLE KIDS PLAY GTA AND NO ONE BATS AN EYE
ADULTS PLAY POKEMON AND EVERYONE LOSES THEIR MINDS"

[Obrazek: sygnaturka1_2.png]
*Avatar został wykonany przez Shinobu.*
Odpisz
23.07.2013, 23:39,
Qwest napisał(a):Cóż, o ile zazwyczaj omijam fakedexy i fakemony szerokim łukiem, o tyle tutaj strasznie mnie urzekł ten trawiasty krokodyl Smile Trochę niespecjalnie podobają mi się liście - w porówaniu do naturalnej reszty, zalatują lekko plastikiem; chociaż... jak się uzna, że są to po prostu odstające łuski, nie będzie tak źle. Ogólnie pomysł z rabatą na plecach skojarzył mi się trochę z Grotlem.
W ogólnym zamyśle nie miały to być zwykłe liście, tylko właśnie twarde, mocno postawione, tworzące grzebieniasty grzbiet (stąd nazwa fakemona), naśladujący te u niektórych jaszczurek. Przyznam, że przy pierwszych szkicach i próbach kolorów pok znacznie bardziej przypominał Grotla, choć wcale nie robiłem go na jego wzór. Nałożyłem kolory, ciało nie było całe zielone, tylko miało też żółte elementy i dopiero, gdy skończyłem, pomyślałem, że wygląda zupełnie jak Grotle. Zmieniłem więc kolorystykę na ciemniejszą i pozbyłem się żółtych elementów. Zabawne, że teraz, gdy pokemon nie ma elementów kojarzących mi się z Grotlem został skojarzony z Grotlem przez kogoś innego. Smile Widać tak mu było pisane.

Cytat:Taka jedna uwaga na koniec: mogłeś przedstawić ognistego i trawiastego startera (pierwsza forma) w nieco innych pozycjach. Ale to już moje głupie czepialstwo Smile
Nie, to mój brak skilla. 90% czworonożnych rzeczy, które rysuję ustawiam właśnie w takiej pozycji i będę musiał nad tym kiedyś popracować.

Jestem wdzięczny za częste komentowanie, jak i za Patrata, który zadomowił się już w mojej profilowej kolekcji. A skoro już o Patracie mowa, Sneasel został ukończony.
[Obrazek: sneasel_by_pokepiterr-d6et0cc.png]

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Mico, Qwest, Natx, ManiakExceedów, Suspect, max 353, Velfa, Sarameda Hakte, Crystal, Bidulkę, Kotori, lol20240, Lorenzo, Ami
24.07.2013, 10:47,
I TY MÓWISZ ŻE ON JEST STRASZNY?
ON JEST EPICKI! *_*
*bierze drewnianą linijkę z zamiarem przetrzepania Piterrowi łapek*

Naprawdę nie rozumiem, czego ty od niego chcesz, ihmo bardzo fajnie wyszedł. Chyba najbardziej podoba mi się ten demoniczny wyraz pyska, który sprawia że pokemon rzeczywiście wygląda jak bestia z piekła rodem Smile (w przeciwieństwie do oficjalnych artów, które przedstawiają go w dość złagodzony sposób) Ponadto, doskonale zachowana dynamika, nie tylko łapy wykonującej cios, ale również piór. Wielki plus za to, że pamiętałeś że podczas ataku porusza się całe ciało pokemona, a nie tylko określony fragment.
Plus, niesamowita dokładność (ta podkreślona linia kręgosłupa, no cudo po prostu). Widać, że dużo włożyłeś sił i starań w wykonanie tej pracy za co pragnę ci z całego serca podziękować Smile Przy twoim rysunku, mój bazgroł wydaje się za skromny. O wiele za skromny...

Cherish leci bez chwili wahania, sygnaturka zostanie uaktualniona za chwilę. No i czekam na więcej tak milych niespodzianek, jak ten rysunek Smile (chodzi o jakość rysunku, nie o kolejne requesty/art trade/cholera wie jeszcze co Tongue)

"LITTLE KIDS PLAY GTA AND NO ONE BATS AN EYE
ADULTS PLAY POKEMON AND EVERYONE LOSES THEIR MINDS"

[Obrazek: sygnaturka1_2.png]
*Avatar został wykonany przez Shinobu.*
Odpisz
3.09.2013, 22:31,
Uh, znowu mi temat spadł na trzecią stronę. W każdym razie, testuję nowy styl.
[Obrazek: patrat_who_became_a_cubone__oc__by_pokep...6kwmaj.png]
Moje OC. Dlaczego i co, nie będę przepisywał, jak ktoś jest ciekawy to krótki tekst po angielsku jest na moim deviantarcie, pokepiterr.deviantart.com.

I praca na challenge Nid, dwie godziny, Krakon, długopisem.
[Obrazek: relicanth__ballpoint_pen_drawing__by_pok...6jmxay.png]

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Nekuro, Suspect, Tyma, Mico, Qwest, Velfa, Pysiek, NoivernF, Sarameda Hakte, Crystal, Bidulkę, Kotori, lol20240, Ami
3.11.2013, 5:38,
Mój temat na trzeciej stronie, jak mogło do tego dojść?

[Obrazek: dragon_fakemon___art_trade_by_pokepiterr-d6stob8.png]
Art Trade z Velfą, jej smoczy fakemon (tu oryginał).

Dziękuję, dobranoc...

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Crystal, Bidulkę, Shira, ktosieczek, Velfa, Tyma, Mico, Drakonis, Suspect, Sarameda Hakte, lol20240, Natx, Ami
29.12.2013, 23:50, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.12.2013, 23:51 przez Piterr.)
Nic nowego w sumie, kilka prac, które już wrzucałem do różnych tematów na forum, teraz zebrane do kupy.

Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Bidulkę, Versus, Celestyn SvartSand, Sky, Suspect, Tyma, Velfa, Asiarak, Natx, Mico, lol20240, Ami
30.12.2013, 0:17, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.12.2013, 0:18 przez Versus.)
O stary wymiękam! Dusclops? Masterpiece! Ho-oh? 1.000.000.000.000.000,00/10. Czapki z głów!
@Edit.
O Najważniejszym zapomniałem. WIĘCEJ! MOAR!!!!111one.
Istnieje możliwość requesta na rysunki?

[Obrazek: ae5e1e.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Piterr, lol20240
18.01.2014, 1:57,
Dzięki. Nie, przepraszam, requestów raczej nie przyjmuję obecnie, póki co zbyt dużo czasu zajmuje mi narysowanie jednej pracy (muszę nad tym popracować, nie bawić się z jednopikselowym pędzlem pod koniec, tylko znaleźć lepszy sposób), poza tym pracuję nad komiksem i nie chcę mieć większego zastoju. :/

Tymczasem. Moja ulubiona postać z kreskówek podle wkracza do pokemonowego świata. Jak zwykle daje powody, żeby go nienawidzić (no dobra, w samej kreskówce wszyscy nienawidzą go za nic), aczkolwiek jeśli chodzi o widzów Futuramy, to zdecydowanie należy do najbardziej lubianych postaci. Przed Wami Doktor John Zoidberg w towarzystwie Omanyte'a. Smile
[Obrazek: zoidberg_meets_omanyte_by_pokepiterr-d72l1ww.png]

A tutaj odkopałem kredki i postanowiłem coś narysować. Padło na stworzenie własnej mega ewolucji. Porady mile widziane. Rysowało się przyjemnie, więc trochę więcej poćwiczę i wkrótce może być tego więcej.
[Obrazek: mega_torterra_by_pokepiterr-d72l30i.png]

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: KleszczRex, Iryś, Sarameda Hakte, Elia, Tyma, Velfa, Natx, Mico, Sky, Gosiuska
18.01.2014, 2:10, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.01.2014, 2:15 przez KleszczRex.)
[Obrazek: Dr-Zoidberg-26590.gif]

Fuzja mnie zniszczyła i to kompletnie, zarówno pod względem poziomu pracy, jak i pomysłowości. Łojezu, to zrobiło mi sobotę zanim się ten dzień w ogóle zaczął. Aczkolwiek i Mega Torterra nie jest taka zła... aż kusiłoby o dodanie drugiego typu - ognistego. Tongue

Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum,
wódka w parku wypita albo zachód słońca,
lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic
i nie stanie się nic - aż do końca.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Piterr, Elia
19.01.2014, 17:43, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.01.2014, 17:44 przez Piterr.)
Cieszę się, że się podoba. Smile

Tymczasem nowa praca. Najkrótszy odstęp czasowy między nowymi rysunkami w historii tego tematu, gdyby kogoś to interesowało.

Tym razem nic pokemonowego, tylko praca na konkurs do szkoły. Tematem była praca zainspirowana twórczością Zdzisława Beksińskiego.
[Obrazek: surreal_by_pokepiterr-d72thmy.png]

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Mico, Suspect, Gosiuska, Velfa
27.02.2014, 1:03,
[Obrazek: omastar_by_pokepiterr-d784bpb.png]

Mały Omastar na ptcg.eu. I w sumie całkiem się nieźle tematycznie wpasował, w końcu Święty Lord Helix przeobrazi się w niego w przyszłości.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Płaszczek, Nekuro, Elia, Suspect, Mico, Natx, Velfa
27.02.2014, 1:12, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.02.2014, 1:13 przez Płaszczek.)
Niesamowite.
Realistyczne pod względem cieniowania i kreski, a surrealistyczne z tematyką i zamysłem.
Ta kombinacja jest świetna.
PS Mówię o wszystkich twoich pracach.

4 8 15 16 23 42
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości