Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Prace Piterra
1.01.2013, 11:12,
RE: Prace Piterra
Mapa genialna, wręcz poczułem lekkiego bakcyla, jakbym ujrzał kolejne screeny z nadchodzącej kolejnej gry z oficjalnych rąk Game Freak. Aż chciałoby się zapytać, co kryją południowe obszary... ale nie rozpędzam się w zachwycie i po prostu stwierdzam, że praca urzeka, zachwyca i bardzo mi się podoba.

Ponadto, Snecklake świetnie wygląda - być może tak właśnie wyobrażałbym sobie takiego Pokemona. Ale nie wyobrażam, bo typy kompletnie nieżyciowe - nie życzę mu spotkania z kamiennym Pokemonem. XD

Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum,
wódka w parku wypita albo zachód słońca,
lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic
i nie stanie się nic - aż do końca.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Piterr
29.01.2013, 14:21,
Okej, trochę postów ucięło, trudno. Na początek praca, którą właśnie skończyłem. Próbowałem trochę innego stylu kolorowania, wyszło tak:
[Obrazek: onix_in_the_cave_by_pokepiterr-d5t4l0j.png]

Ech, no i prace z ostatnich trzech tygodni, które ucięło. Kolejność chronologiczna.
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Tyle.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Natx, Sarameda Hakte, Pysiek, Ciela, Dialguś, Krzysiu1234567, lol20240
30.01.2013, 17:09,
Bardzo fajna praca! Big Grin Ja raczej wolę robić coś własnoręcznego Big Grin nie lubię za bardzo mieszać się w sprawy graficzne ;o
Odpisz
3.02.2013, 18:31,
Nadeszły spore zmiany, bo postanowiłem zacząć od nowa fakedex. Tzn. zacząć od zrobienia remaków tych poprzednich fake'ów. Problemem było to, że niezbyt lubię robić prace z lineartem, o wiele łatwiej rysuje mi się takie bez konturów, dlatego przerzucam się na styl, którego używanie sprawia mi prawdziwą przyjemność. Ponadto nie będę umieszczał opisów, move setów i tego typu rzeczy, ograniczę się do nazwy, numeru, klasyfikacji oraz typów. Teraz praca powinna pójść bardzo szybko. Efekty poniżej.
[Obrazek: 016digshine_by_pokepiterr-d5t8fy3.png]
[Obrazek: 017diguide_by_pokepiterr-d5tk1rr.png]
[Obrazek: 043triwail_by_pokepiterr-d5tk1xr.png]

To tyle. Kolejną informacją jest fakt, że kończę z robieniem komiksu. Tak, zrobiłem tylko cztery strony. Spróbowałem, wzbogaciłem się o nowe doświadczenie. Wiem, że nie dam rady robić go dłużej. Powodem jest fakt, że rozwijając się oraz robiąc kolejne strony, coraz lepsze, to coraz mniej podobają mi się te wcześniejsze, a z powodu rzeczy niezależnej ode mnie - braku dojrzałości - nie jestem w stanie zauważać swoje błędy na bieżąco. Kolejnym powodem jest to, że nie jestem w stanie oddać emocji i przemyśleń bohaterów tak, jak bym to chciał. Pomogą mi tylko ćwiczenia, ale może niekoniecznie w postaci tworzenia komiksu.
Mimo wszystko chęć stworzenia czegoś więcej niż fakemonów na temat swojego regionu, dexu, jest na tyle duża, że wkrótce zabiorę się za pisanie ficka. Z tym zazwyczaj jest lepiej, niż z komiksami, kiedyś pisywałem całkiem długie ficki (niekoniecznie pokemonowe), także wkrótce może zadebiutuję w tym kierunku na PV.

Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do cherrishowania/komentowania,
Piterr
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ciela, Pysiek, Sarameda Hakte, Dialguś, lol20240
3.02.2013, 21:16, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.02.2013, 21:19 przez Pysiek.)
Fajny pomysł z tym odnowieniem i czekam na twoje ficki! Ja też co nieco tworzę swoją własną generację pokemon. Ale aby dodać chodź krztę moich wypocin muszę pokemony nieco dopracować ! Ogółem. Powodzenia Ci życzę i dalszej weny twórczej Smile

Nie... Piterr! Natchnąłeś mnie abym zaczął ujawniać swoje fakemony! I pomysły! Big Grin
Odpisz
3.02.2013, 21:32,
Bardzo ładne prace, i zazdroszcze talentu. ;>
W jakim programie robisz?(O ile to program o.O)

[Obrazek: Brain-May-Banner.png]
Odpisz
3.02.2013, 21:34,
Przypuszczam Open Canvas (Sam tam robię)
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Headshie
3.02.2013, 21:36,
Dziekuję ^^
Popatrzyłam troszkę na funkcje tego programu i... hmmm może się w to pobawię ;3

[Obrazek: Brain-May-Banner.png]
Odpisz
6.02.2013, 20:55,
@up
GIMP.

Kolejne dwa fake'i, legendarny Glanceal oraz lodowy ptaszek będący preewolucją Snecklake'a, którego remake również wkrótce się pojawi. W najbliższym czasie planuję zrobić wodnego startera, potem remaki pozostałych faków ze starej wersji dexa, następnie dwie linie ewolucyjne kamiennych stworków.
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Dialguś, Pysiek, Sarameda Hakte, lol20240
6.02.2013, 23:50, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.02.2013, 20:16 przez Pysiek.)
Fajne prace! Szczególnie Nestice Big Grin
Czekam na więcej Big Grin
Odpisz
14.02.2013, 20:03,
Starter wodny.
[Obrazek: 007sensive_by_pokepiterr-d5uwz0s.png]

@Pysia123 - Czy Ty oby nie pomyliłeś tematów?
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Pysiek, Sarameda Hakte, lol20240
14.02.2013, 20:15,
Oj! Big Grin Sorki pomyliłem ;p
A tak ogólnie to ciekawy starter ;p Hm.. ciekawe kiedy ja zacznę.
Czekam na dalsze prace Big Grin
Odpisz
14.02.2013, 20:17,
Tworzysz w GIMPie? Hmm... to jest rzadkie, bo ludzie jednak nie doceniają jego potencjału, natomiast Ty... nie wiem jak to ująć w słowa... po prostu dla mnie Twoje prace są niesamowite:
1. Używasz GIMPa
2. Jedziesz bez lineartu
3. Bawisz się w digital painting
4. Robisz własny dex, czyli prace twórcze, nie odtwórcze jak większość
Za wszystkie te cechy jak i za każda z osobna masz u mnie dużego plusa i nową fankę =D
Choć no nie powiem - Twoje ryski w traditionalu też zrobiły na mnie ogromne wrażenie ^.^
Liczę na dużo więcej wspaniałych prac i może troszku więcej zwykłych Poków, bo mimo wszystko ale mnie fejki niezbyt kręcą :<

[Obrazek: X5YbP9G.png]
Odpisz
16.02.2013, 23:50,
Bardzo dobre prace! Masz wyjątkowo ciekawy styl artystyczny!
Odpisz
17.02.2013, 17:43,
lubisz rysowac kangury?

Zbieram figurki od firmy Takara Tomy z lat 1999-2000. Only oryginalne. Jeżeli takowe posiadasz to napisz do mnie misiaczku, a na pewno się dogadamy ^^
[Obrazek: f582mg.jpg]
Białe znaczy, że mam Wink
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości