Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

O kolesiu, który nie miał lekko
20.09.2012, 17:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.09.2012 22:34 przez NIK.)
O kolesiu, który nie miał lekko
Życie w domu dziecka to nie bajka. Ale lepsze, to niż spanie pod mostem i grzebanie w śmietnikach. Dla 13 latka dom dziecka to jak więzienie. Wtedy, wyobraźnia działa intensywnie, rodzi się masa marzeń i pragnień. Które najprawdopodobniej, nigdy nie miały zostać spełnione.. Ja najbardziej marzyłem, by mieć prawdziwych przyjaciół i by być niezależnym. Żeby być wolnym.. Niestety, nie miałem zbyt wielu kolegów. Nie mówiąc już o przyjacielach. Nie byłem zbyt lubiany przez rówieśników. Często padałem ofiarą drwin i szyderstw starszych kolegów. Drugie marzenie było jeszcze bardziej odległe, czekało mnie jeszcze 5 lat w domu dziecka... Więc jeszcze długo miałem być więźniem w tym przytułku. Nie mogliśmy się oddalać od domu dziecka. Wyjątkiem były zorganizowane wycieczki do parku, latem na plażę, czasami do kina.

Na dodatek mieliśmy obowiązek chodzenia do szkoły. Co gorsza podstawówka, do której jeszcze uczęszczałem znajdowała się w budynku domu dziecka. Nie dość, że musiałem uczyć się durnych przemiotów, jak fizyka, historia i polski. To na dodatek, wszystko odbywało się w jednym miejscu. Mój mały pokój, kilka kroków dalej szkolna klasa i znów mój mały pokoik. W szkole, nie szło mi za dobrze. Nie przykładałem się. Nie cierpiałem tych wszystkich bezsensownych przedmiotów. Tylko na biologii słuchałem uważnie. To jeden z dwóch przedmiotów, które tolerowałem, drugi był nieobowiązkowy. Jednak na lekcje wiedzy o pokemonach, chodziłem z zaciekawieniem. Lubiłem słuchać o tych przedziwnych stworkach. Jednak żadnego nie spotkałem. Aż do pewnego pięknego, słonecznego dnia...

Piszesz Fan Ficki? Sądzisz, że jesteś w tym dobry? Sprawdź się/Udowodnij to w Bursztynowej Lidze..

Stwórz swoją własną postać, wyzywaj innych uczestników na pojedynki i walcz o miano najlepszego pisarza wśród Fan Fickowych twórców!

Wolisz rysować niż pisać? W takim razie Akwarelowa Liga będzie odpowiednim miejscem dla Ciebie! Zarejestruj się i walcz z innymi artystami!

Konkurs z nagrodami dla malarzy i rysowników.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Sarameda Hakte, Mr.Bigos, Ciela, Daisetsu Tokudome

Wiadomości w tym wątku
O kolesiu, który nie miał lekko - NIK - 20.09.2012 17:30

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości