Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Rysunki Diabełka
14.08.2014, 16:04
RE: Rysunki Diabełka
Twoja staranność w rysunku wciąż mocno do mnie nie przemawia...

Odpisz
5.09.2014, 23:10
(14.08.2014 11:54)Vapek napisał(a):  O co chodzi z tymi robotami? xD
To jes jakiś oficjalny ship czy co? W ogóle skąd taki pomys?

Nie. Saberdust to moja OC z Transformers Animated natomiast Bumblebee to oryginalna postać, ale bardzo lubię tego dekla więc go spairowałam z moją Autobotką :3

Ostatnio mało rysuję, a w przerwach narysowałam moją elfkę Azharę oraz jej mężusia Noctrona. Pobawiłam się z kolorowaniem oraz kształtem nosów oraz twarzy, ale nadal sporo roboty przede mną...

[Obrazek: azhara_and_noctron_by_diablicka-d7xwqiq.png]

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Elia, The_Punisher, ティマ, Conquest, Vapek, max 353, Goldi, Gosiuska, lol20240, Bidulkę
6.09.2014, 0:41
Noctron ma fajowe włosy : D
Widać, że zrobiłaś postępy jeśli chodzi o twarze. Można to zauważyć szczególnie u gostka, kształt jest bardziej realistyczny. Ale jest jedna rzecz która przeszkadza, więc tu dam Ci małą radę: zmniejsz różnicę wielkości między oczami. Wiem, że to półprofil, perspektywa itp itd, ale zapewniam, że aż tak to nie wygląda. Gdybyś wyrównała przynajmniej wysokość oka, od razu odbierałoby się twarz jako równiejszą i bardziej realistyczną. To chyba tyle, bo nowe nosy są urocze xD

3DS FC: 0877-4796-7248
Switch FC: 1417-3818-8493
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Diablicka
6.09.2014, 8:29
Tak jak pisałam na DA - praca jest zdecydowanie lepsza i staranniejsza niż wcześniejsze. Widać, że się do niej naprawdę przyłożyłaś.
No i zgadzam się też z tym powyżej odnośnie oczu. Gdybyś zmniejszyła odległość między nimi, to też same twarze byłyby pewnie trochę smuklejsze i lepiej by to wyglądało. Tak mam często gęsto wrażenie, że są strasznie szerokie. Tongue

Odpisz
9.09.2014, 14:56
Właśnie oczy to coś co mnie denerwuje podczas rysowania XD Albo wyjdą za małe, albo za duże, albo za blisko XD Niemniej postaram się to jakoś ogarnąć, nawet jakbym miała wywalić tonę papieru do kosza a się nauczę XD

Lunatuś nie będziesz miała nic przeciwko, jak nieco się spóźnię z prezentem dla Ciebie na urodzinki? Tongue

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: ティマ
22.12.2014, 17:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.12.2014 17:49 przez Diablicka.)
Ostatnio wena mi na rysowanie zdycha i jedyne, co wymaziałam to szkice postaci jednego z forum, w tym zmieniłam fryz mojej postaci, ta w środku.

Czy w ogóle, coś moja kreska, z rysowaniem ludzi itd. się zmieniła czy stoi w miejscu? ;/

[Obrazek: oc_doodles_by_diablicka-d8annlv.jpg]

I taki tam prezent dla znajomego, maziany dwa michy temu:

[Obrazek: chibi_ganster_chef_by_diablicka-d848a98.png]

Jego postać w wersji Chibi...

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: The_Punisher, BlueValor, lol20240
12.04.2015, 15:32
To ten dawno nic nie wrzucałam więc....zarzucam rysunek z Saramedą i Lancem. W sumie, to Zukori namówiła mnie, żebym coś z nimi narysowała, bo dawno tej dwójki nie widziała.
Także ten, no to oni Big Grin

[Obrazek: dance_with_me_by_diablicka-d8pf76p.png]

Sarameda ma na sobie suknię, którą kiedyś zaprojektowałam:

[Obrazek: long_pink_and_white_dress_by_diablicka-d8e9h10.png]

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Qwest, Gosiuska, Turtwiczka, BlueValor, lol20240
12.04.2015, 16:36
Mankamentem, który najbardziej rzuca się w oczy w najnowszym rysunku, jest ton światła. Jest on zdecydowanie za jasny w stosunku do koloru bazowego skóry, co daje wrażenie jakby postacie niezbyt dokładnie wysmarowały się podkładem lub samoopalaczem. Poza tym, nie zauważyłam jakiś wybitnie rażących błędów - no, może poza faktem, iż niezbyt podobają mi się palce dziewczyny. Wyglądają dziwnie - niestety, nie jestem w stanie powiedzieć dlaczego, zwyczajnie coś mi w nich nie leży. Nie wspominając już o tym, że jej lewa dłoń sprawia wrażenie o wiele większej (szczególnie w palcach) od drugiej - co wygląda dziwnie, zważywszy na fakt, iż leży ona na dalszym planie, więc siłą rzeczy powinna być mniejsza.

Ogólnie obrazek bardzo sympatyczny, jak na tematykę half-marysuistyczną (czyt. twój avatar plus postać z danego uniwersum w roli pary). Strasznie podoba mi się cieniowanie włosów, szczególne wrażenie robi ono u Lance'a (no i plusy za uczynienie jego antygrawitacyjnej fryzury bardziej logiczną). Projekt sukienki również na plus, zwłaszcza urzekł mnie ten szary pas z liściastym wzorem. Choć kolor kreacji niespecjalnie mi się podoba (ale to już wina mojej wrodzonej awersji do koloru różowego i faktu, że odczuwam fizyczne i psychiczne zmęczenie nadużywaniem go w żeńskich bohaterkach - mam tu na myśli chociażby sytuację z pokemonowego anime, gdzie protagonistka do nowego stroju koniecznie musiała dostać różowy element).
Widać też lekką poprawę w twoich męskich postaciach, z tego co pamiętam, swego czasu często psioczyłam, że rysujesz zbyt zniewieściałych facetów Smile
Ach i z jakiegoś powodu urzekła mnie fryzura Saramedy - jest dość nietypowa, jak na przyjęcie galowe. Ten kucyk, wyjęty rodem z gry rpg, no i ten uroczy nieład na głowie, dodają pracy pewnego uroku.

Ożywienie tematu, poza lekkimi niedociągnięciami, oceniam pozytywnie. Trochę szkoda, że rzadko wstawiasz tutaj swoje rysunki :<

"LITTLE KIDS PLAY GTA AND NO ONE BATS AN EYE
ADULTS PLAY POKEMON AND EVERYONE LOSES THEIR MINDS"

[Obrazek: sygnaturka1_2.png]
*Avatar został wykonany przez Shinobu.*
Odpisz
12.04.2015, 22:32
(12.04.2015 16:36)Qwest napisał(a):  Mankamentem, który najbardziej rzuca się w oczy w najnowszym rysunku, jest ton światła. Jest on zdecydowanie za jasny w stosunku do koloru bazowego skóry, co daje wrażenie jakby postacie niezbyt dokładnie wysmarowały się podkładem lub samoopalaczem. Poza tym, nie zauważyłam jakiś wybitnie rażących błędów - no, może poza faktem, iż niezbyt podobają mi się palce dziewczyny. Wyglądają dziwnie - niestety, nie jestem w stanie powiedzieć dlaczego, zwyczajnie coś mi w nich nie leży. Nie wspominając już o tym, że jej lewa dłoń sprawia wrażenie o wiele większej (szczególnie w palcach) od drugiej - co wygląda dziwnie, zważywszy na fakt, iż leży ona na dalszym planie, więc siłą rzeczy powinna być mniejsza.

Ogólnie obrazek bardzo sympatyczny, jak na tematykę half-marysuistyczną (czyt. twój avatar plus postać z danego uniwersum w roli pary). Strasznie podoba mi się cieniowanie włosów, szczególne wrażenie robi ono u Lance'a (no i plusy za uczynienie jego antygrawitacyjnej fryzury bardziej logiczną). Projekt sukienki również na plus, zwłaszcza urzekł mnie ten szary pas z liściastym wzorem. Choć kolor kreacji niespecjalnie mi się podoba (ale to już wina mojej wrodzonej awersji do koloru różowego i faktu, że odczuwam fizyczne i psychiczne zmęczenie nadużywaniem go w żeńskich bohaterkach - mam tu na myśli chociażby sytuację z pokemonowego anime, gdzie protagonistka do nowego stroju koniecznie musiała dostać różowy element).
Widać też lekką poprawę w twoich męskich postaciach, z tego co pamiętam, swego czasu często psioczyłam, że rysujesz zbyt zniewieściałych facetów Smile
Ach i z jakiegoś powodu urzekła mnie fryzura Saramedy - jest dość nietypowa, jak na przyjęcie galowe. Ten kucyk, wyjęty rodem z gry rpg, no i ten uroczy nieład na głowie, dodają pracy pewnego uroku.

Ożywienie tematu, poza lekkimi niedociągnięciami, oceniam pozytywnie. Trochę szkoda, że rzadko wstawiasz tutaj swoje rysunki :<

Przede wszystkim dziękuję za komentarz.

Bawię się ostatnio kredkami, w końcu mam czas, więc pewnie nie raz coś spapram. Źle dobrałam kolory, do tego już wiem, jakich kolejnych kredek ze sobą nie mieszać. Na czarnym elemencie oraz cieniach zrobiła mi się śliska warstwa i tym sposobem spaprałam rysunek połowicznie.
Co do ręki-cóż, ehehe, ale czasami leży u mnie perspektywa. Poza tym, na szkicu w ogóle tego nie było widać-wszystko wyszło po zeskanowaniu. Czasami tak się zdarza, do tego nadal się uczę rysować.
Cieszę się, że wyszedł sympatyczny i tak go odbierasz. Co do avka i sygny, to pewno niedługo znowu zmienię. Czas wstawić jakiś swój rysunek na awatar i sygnaturę. Kolor sukienki był wybierany, że tak powiem „bo pasuje”. (ps. Nie widziałam nowych Pokemonów, więc trudno mi się ustosunkować do Twoich słów)Powinna być nieco jaśniejsza, ale gdzieś podziałam ten jasny różowy kolor. Musiałam improwizować, ale chyba ten ciut ciemniejszy jest lepszy. I ogółem obydwa paski powinny być białe, ale przez wzgląd padania światła, co oczywiście musiałam spaprać, wyszło szare. Serio musze nad tym popracować, bo szkoda mi będzie potem tego, że wyszedł fajny rysunek, a jego jakość spadnie, bo popsułam cienie.
Weź z jego fryzurą…katastrofa…musiałam kilka razy ją rysować..a znowu na drugim rysunku, jaki aktualnie koloruję to już w ogóle…On mi tak bardzo przypomina fryzury z Dragon Balla.
Cieszę się, że widać tą poprawę. Jednak jeszcze sporo przede mną! *zakasuje rękawy*
Przyznam się bez bicia, że końcówkę „ogonka” zaszorowałam na nowej Sailor Moon Crystal. Usagi ma tam bardzo fajne rozwiane pasma włosów, wychodzące z koków. Czasem trzeba się pobawić, poza tym, znajoma powiedziała, że moje kolorowanie i kreska stoją w miejscu. Niezła motywacja, jak znajoma powie wprost nad czym trzeba popracować. (Mam na myśli Zuko mihihi).

Jeszcze raz dziękuję!
Studia były ważniejsze z licencjatem na czele niż rysowanie. Teraz mam trochę czasu, ale czuję, że niedługo znowu mi go zbraknie, więc korzystam póki mogę. Postaram się coś jeszcze wrzucić, a mam kilka rysunków w zapasie z Pokemonów do pokolorowania.

Odpisz
27.04.2018, 15:57
Kopę lat! Wracam wejściem smoka!

Sporo czasu mnie tutaj nie było, ale znów jestem i przybywam z nowymi artami:

[Obrazek: sarameda_s_story_characters_1_by_saramed...byualh.png]

[Obrazek: sarameda_s_story_characters_2_by_saramed...byubuv.png]

[Obrazek: sarameda_s_story_characters_3_by_saramed...byuev1.png]

[Obrazek: my_heart_go_closer_to_yours_by_saramedah...c9j5cb.png]

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: mysza888
20.06.2018, 14:22
Świetne Smile Nie myślałaś zacząć tworzyć tego w formie grafiki komputerowej?

Odpisz
26.06.2018, 14:35
(20.06.2018 14:22)papaverGO napisał(a):  Świetne Smile Nie myślałaś zacząć tworzyć tego w formie grafiki komputerowej?

Dziękuję, ale nadal muszę pracować nad stylem.

Nie czuję digitala. Nie przemawia do mnie tak jak kredki. Owszem ,czasami coś robiłam w digitalu, ale to nie jest to. Kredki to mój żywioł :3

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Victoriatus

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości