Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.9 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

2100
29.09.2013, 16:10,
RE: 2100
Fick powstaje od nowa, gdyż chcę zmienić miejsce akcji. Prolog pozostał prawie nieruszony i jest, jakby to powiedzieć: symboliczny. Jest tylko wprowadzeniem do miejsca i czasu akcji. Nie będę do niego wracał i jakieś zmiany polityczne i rewolucje gospodarcze nie wpłyną na akcję. Zdradzę tylko, że fick będzie się kręcił wokół wojny w Ameryce. Europa i inne rejony będą prawie nietknięte. Tak przynajmniej planuję. Tak jak mówiłem: ten prolog jest tylko symboliczny i zawiera choć przewidywalną moją wizję przyszłego świata.

Kontakt ze mną:

GG: 42244264
e-mail: wojtwom7@gmail.com

Chciałbyś sprawdzić się w pisaniu walk Pokemon i jednocześnie rywalizować z innymi? Zgłoś się już teraz do najnowszego projektu i zdobywaj coraz wyższe rangi!

Lubisz pisać? Lubisz wyzwania? Chcesz doskonalić swoje umiejętności? Weź udział w Bursztynowej Lidze i tocz pisarskie pojedynki z innymi!

BURSZTYNOWA LIGA

29.09.2013, 18:25,
Wojna. Tutaj uruchamiają się żeńskie stereotypy i właściwie rezygnuję. Zwłaszcza w obecnie przedstawionej sytuacji. Choć tak właściwie trochę głupio mi przestać czytać... na razie. Pożyjemy, zobaczymy.

Błękit nieba zakrył się szarością.
A ja się cieszyłam.
Deszcz.
I stałam.
Pośród kropli.
Czystej radości.
Kilka cichych słów.
Utonęło.
W szumie ciszy.
Tak jak miało być.
29.09.2013, 18:37,
Może źle to ująłem. Wojna będzie tylko tłem do wydarzeń. Mogą pojawić się znane już schematy z pozostałych moich ficków, ale piszę to dla osoby, która nie czytała innych moich ficków (nie jest to osoba z forum), więc nie zdziw się jak będziesz się czuła jakbyś już kiedyś to czytała.

Kontakt ze mną:

GG: 42244264
e-mail: wojtwom7@gmail.com

Chciałbyś sprawdzić się w pisaniu walk Pokemon i jednocześnie rywalizować z innymi? Zgłoś się już teraz do najnowszego projektu i zdobywaj coraz wyższe rangi!

Lubisz pisać? Lubisz wyzwania? Chcesz doskonalić swoje umiejętności? Weź udział w Bursztynowej Lidze i tocz pisarskie pojedynki z innymi!

BURSZTYNOWA LIGA

29.09.2013, 21:40,
Cóż, to było interesujące. Ale jest to... "uzwyczajnienie" jakiegoś ficka czy po prostu opowiadanie z jakimś schematem?

Błękit nieba zakrył się szarością.
A ja się cieszyłam.
Deszcz.
I stałam.
Pośród kropli.
Czystej radości.
Kilka cichych słów.
Utonęło.
W szumie ciszy.
Tak jak miało być.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości