Facebook
Kalendarium

"Seria XY" w polskim Disney XD
Premiera: 01.09.14 (za 12 dni)

OmegaRuby i AlphaSapphire
Polska premiera: 28.11.14 (za 99 dni)
Reklama
Poradniki do gier X i Y na łamach naszej strony

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do jakich drzew należą te liście?
8.09.2012, 14:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 8.09.2012 15:50 przez Plaster.)
Do jakich drzew należą te liście?
http://www.fotosik.pl/u/plaxero/album/1274837

Do jakich drzew należą liście przedstawione na zdjęciach. Na pierwszym zdjęciu jest to chyba jesion wyniosły. Ten drugi liść rósł na drzewie na którym była hmmmm taka jakby uschnięta wata Wink.
@edit Tu jest 5 rodzajów liści każdego liścia (oprócz ostatniego) jest przedstawiony rewers i awers.

Racuszki palce lizać
8.09.2012, 15:38
RE: Do jakich drzew należą te liście?
Ja tu na zdjęciach widzę 5 różnych liści, 2 pierwsze chyba rzeczywiście z jesionu, pozostałe wyglądają jakby każdy był z innego drzewa - jeden na oko wygląda na liść grabu, drugi na brzozy, trzeci topoli, aczkolwiek nie jestem pewna.

[Obrazek: banner_zps66edf2bf.png]
Fundacja Igliwiak - chyba jedyna w Polsce organizacja specjalizująca się w pomocy jeżowatym. Obecnie ma pod opieką około 60 jeży, którymi z konieczności zajmuje się tylko jedna osoba, a sytuacja finansowa fundacji jest dramatyczna. Dalej, sonikomaniacy i pokemaniacy - możemy pomóc, jeśli każdy z nas przekaże choćby drobną sumkę na konto fundacji (numery kont tutaj), lub przynajmniej namówi do tego osoby które są w stanie to zrobić. Ku chwale Sonica i Shaymina!

FC White: 412653887505

Poszukuję osoby znającej dobrze japoński, do konsultacji przy fansubach. A także fana sportów motorowych (z naciskiem na F1 i jej podobne), do fansubu pewnego anime o tejże tematyce do konsultacji w sprawach słownictwa. Zgłoszenia przysyłać na PW.
8.09.2012, 15:51
http://drzewapolski.pl/Drzewa/atlas_drzew.html

do każdego drzewa masz opis i zdjęcie liścia jak sobie poszuksz dokładnie to będziesz miał gotowe zadanie na biologie Wink
8.09.2012, 15:52
Ja się kompletnie nie znam ale wszystkie zdjęcia oceniłem na 6 gwiazdek ;*

sprzedaję gry i piszę wartościowe posty.
8.09.2012, 16:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 8.09.2012 16:51 przez _M_.)
myślę że to są liście z drzew liściastych

I'm a heckin' GENIUS!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości