Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Nowinki ze świata Pokemon
8.08.2012, 13:02, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 8.08.2012, 16:03 przez Kapu.)
Nowinki ze świata Pokemon
Pierwszą informacją jest ujawnienie data premiery Pokedexa 3D Pro w Europie. Będzie można go kupić już 8 listopada obecnego roku. Poprzednia wersja programu, Pokedex 3D, zniknie z eShopu trzy dni później, 11 listopada. Pokedex 3D Pro zawiera w sobie dokładne opisy 647 Pokemonów łącznie z alternatywnymi formami.

[Obrazek: XmRIB.jpg]

Global Link zaktualizował katalog Dream World o nowe meble i pokelalki. Wszyscy posiadacze gier z V generacji mogą zassać stamtąd nowe, interesujące przedmioty, między innymi lalki Squirtle, Woopera, Budew i Pachirisu. Koszt wszystkich itemków jest przy nich podany.

[Obrazek: QfqJy.jpg]

Został zapowiedziany event z Keldeo dla posiadaczy gier Black i White mieszkających w Wielkiej Brytanii. Będzie można go ściągnąć między 1 września, a 11 października bieżącego roku w sklepach GAME oraz Gamestation. Dokładne informacje na temat dystrybuowanego Pokemona na razie nie są znane, jednak prawdopodobnie będą pokrywać się z eventem, który ma miejsce w Japonii. Potwierdzono również dostępność eventu w innych rejonach Europy, lecz na razie szczegóły nie są znane.

[Obrazek: nIps8.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Aglet, Chaqui, Futrzak, Crusher
8.08.2012, 19:10,
RE: Nowinki ze świata Pokemon
żeby był keldeo przez wi fi dla amerykańskich ;x
btw ile pokedex bedzie kosztować?
Odpisz
8.08.2012, 20:22,
Z tego, co wyczytałem to cena wynosi około 20$ Smile
Odpisz
8.08.2012, 20:43, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 8.08.2012, 20:49 przez Chicorii.)
Jestem bardzo ciekawa ile sobie Nintendo zażyczy za PokeDex Pro w naszym eShopie. Na zdecydowanie zbyt wysoką japońską cenę (na nasze jakieś 60 złotych, o ile dobrze pamiętam) narzekają nawet bardziej zamożni ludzie z Zachodniej Europy czy Juesej, a co dopiero mają powiedzieć tacy "biedacy" jak Polacy. Mam nadzieję, że zdają sobie sprawę z tego, że praktycznie wszystko co ważne w tym deksie, oferuje internet za darmo (poza takimi bajerami jak te konkretne i animowane trójwymiarowe modele Pokemonów, tła, wymawianie nazw Pokemonów przez lektora czy szczątkowa, wybitnie ilustracyjna i "ambientująca" muzyka), i będą sprzedawać u nas w jakiejś bardziej ludzkiej cenie.
Byłabym w stanie nawet wybulić na taki bajer, bez którego można żyć (w końcu są internetowe deksy), jak tylko będę mieć 3DSa i możliwość płacenia w eShopie (a już wiem, że będzie z tym dla mnie duży problem). Ale wszystko ma swoje granice.

Swoją drogą pooglądałam sobie trochę filmiki na YouTubie, by zobaczyć jak to wygląda, w większości jest nieźle, ale rozbraja mnie w bardzo negatywnym sensie, linia ewolucyjna Cyndaquila, a dokładniej ichnie płomienie. Jak jakiś Czarek zieje ogniem, to wygląda on bardziej "realistycznie" (to samo tyczy się wody wylewającej się z pyska Totodile'a), a te płomyki u Cyndaquila & spółki są szalenie proste, płaskie, pomarańczowo-żółte, jak z artów Sugimoriego/anime etc. (co doskonale widać na tym filmiku). No sorry, o ile do dwuwymiarowej animacji/rysunku to pasuje, to w trójwymiarowych modelach tylko śmieszy i zniesmacza. Nie wiem czym to jest spowodowane, skrajnym lenistwem grafików z Creatures Inc., czy co? A może ichnią ślepotą, że nie widzą, jak to źle się prezentuje? Ale wiem, że jeśli w normalnej grze od Game Freak na 3DSa będą trójwymiarowe modele a nie sprite'y, i będzie to tak samo wyglądać jak PokeDeksie 3D Pro, to tego nie zdzierżę. Mam nadzieję, że ludzie od GF mają więcej oleju w głowie i nie pozwolą sobie na taki fail.

A co do eventu z Keldeo, to znając życie ominie mnie jak wszystko, więc nawet nie próbuję się tym jarać Tongue

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Lordofdragonss
9.08.2012, 7:33,
Chicori- Też nie byłem zachwycony ogniem Cyndaquila, ale bardziej wnerwiał mnie nbrak nowych animacji. Każda z nich to klon z PBRa lub poprzedniego dexa. :/

Klikając na Pokemona wspierasz akcję Podaruj Pokom słońce!
[Obrazek: b.png]
Odpisz
9.08.2012, 12:43,
20 dolarów? Srsly? Podziękuję i zachwycę się swoim Straym dexem ... Chciałem sobie kupić Plants vs Zombies kartą na eshopie to mi zeżarło 20 zł i gry ni ma ;x
Odpisz
9.08.2012, 15:41,
Może po prostu nie umiesz jej pobrać, ja nie jakichkolwiek problemów z eshop'em, a co do eventu to w Polsce raczej nie będzie bo niby w jakim sklepie. Najprawdopodobniej event będzie jeszcze w Niemczech, Francji, no i może Włosi się załapią. :/

[Obrazek: tyranitar.gif]
Odpisz
9.08.2012, 17:04, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 9.08.2012, 17:05 przez the key.)
może ktoś napisze newsa że od 11.08.2012. do 14.09.2012. dla posiadaczy japońskich gier black2/white2 będzie możliwość do pobrania przez wi-fi genesecta na lv50 z atakami: techno blast, signal beam, solarbeam, magnet bomb
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Kapu
9.08.2012, 21:56,
Jeżeli chodzi o Pokedexa Pro, raczej wątpię, aby u nas w kraju znalazł on wielu nabywców. Po pierwsze cena, po drugie zawartość (która jest do znalezienia wszędzie i to poszerzona), po trzecie aspekty graficzne, które, umówmy się, nie powalają. Na pewno jacyś "die hard" fani kupią te apkę, ale wątpię, by poza tym, z reszta nie tylko u nas, wielu było gotowych wydać na nią 15 ewro.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Crusher

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości