Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za 58 dni)

Sword i Shield promo

Duel Masters
3.08.2012, 11:06,
Duel Masters
Witam Big Grin. Temat ten chciałbym poświęcić w całości karciance zwanej Duel Masters. Możecie tutaj dyskutować o Anime, Kartach, pokazywać swoje nabytki, lub opowiedzieć może jakąś dobrą strategię? :3

Ja osobiście lubię tę karciankę (to pewnie przez Anime, które kiedyś było moim ulubionym :3). Zawodowo grać, nie gram, bo przez te lata zapomniałem troszkę zasad, ale już się szkolę Smile. Kolekcji nie mam pokaźnej (to przez to, że jak spadło moje zainteresowanie kartami, porozdawałem je i po sprzedawałem kolegom Tongue), ale pokazać zawsze coś jest. Potem zedytuję i wrzucę skany swoich kart Smile.

Zapraszam do wypowiadania się!!! Big Grin.

Kontakt ze mną:

GG: 42244264
e-mail: wojtwom7@gmail.com

Chciałbyś sprawdzić się w pisaniu walk Pokemon i jednocześnie rywalizować z innymi? Zgłoś się już teraz do najnowszego projektu i zdobywaj coraz wyższe rangi!

Lubisz pisać? Lubisz wyzwania? Chcesz doskonalić swoje umiejętności? Weź udział w Bursztynowej Lidze i tocz pisarskie pojedynki z innymi!

BURSZTYNOWA LIGA

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: deyZ
3.08.2012, 11:16,
RE: Duel Masters
Ja preferuję grę karcianą. Posiadam dwie oryginalne talie zbudowane w prawdziwych, amerykańskich kart. Chlubą jednej z nich (ogień/ ciemność), a także moją kartą atutową jest Death Phoenix, Avatar of Doom (podwójnie ewolucyjny, 9000 mocy, ogień/ciemność, rasa "Phoenix")

[Obrazek: 5ul.png]
[Obrazek: scaled.php?server=685&filename=u071.png&res=landing]Jakbym miał być trenerem w świecie Pokemon, to tak bym wyglądał (by Natix):[Obrazek: scaled.php?server=716&filename=ug015.gif&res=landing]
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Emachel napisał(a):Dialguś jest Valhalla Super Star, wszyscy o nim gadają
PokemonMew napisał(a):Dialguś Wspaniały
Dialguś jest najlepszy!
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Chaqui
3.08.2012, 11:32,
Stare, dobre czasy. U mnie w szkole była na to mania przez jakiś czas. Ale na poważnie(chodzi mi o talie, kolekcje itp.)zajmowałem się tym z kuzynem. Pamiętam, że miałem całkiem dobrą talie na Alcadiasie z domieszką cywilizacji natury. Kuzyn natomiast miał deck z Balloomem oraz cywilizacją wody. Bilans pojedynków był wyrównany. Niestety teraz nie zostało mi prawie nic z pokaźniej kolekcji(ponad 200 kart w tym sporo Very Rare i Super Rare), a decki chyba sprzedałem. Niemniej jednak grę polecam. Fajnie się w nią gra i nie ma zbyt trudnych zasad(bynajmniej do 12 setu, bo potem z tymi japońskimi to jakieś cuda). Powodzenia w graniu i rozwijaniu się Smile.

Mój 3DS FC: 1204-0170-8092
Mój White FC: 2323-1513-5526
[Obrazek: LdZtZ.gif]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Dialguś, Chaqui
3.08.2012, 12:29,
Z kolei ja interesowałem się bardziej Anime, a karty zbierałem do kolekcji. Dopiero potem nauczyłem się grać Smile.

Mój Alcadeias (mój scan):

[Obrazek: scan10025.jpg]

Kontakt ze mną:

Chciałbyś sprawdzić się w pisaniu walk Pokemon i jednocześnie rywalizować z innymi? Zgłoś się już teraz do najnowszego projektu i zdobywaj coraz wyższe rangi!

Lubisz pisać? Lubisz wyzwania? Chcesz doskonalić swoje umiejętności? Weź udział w Bursztynowej Lidze i tocz pisarskie pojedynki z innymi!

BURSZTYNOWA LIGA

Odpisz
3.08.2012, 12:34,
http://duelmasters.karcianka.pl/forum/de...-t644.html

Adres strony, gdzie jest wygląd i opis mojego ulubieńca (niestety, to nie jest mojej roboty Sad ) ;P

[Obrazek: scaled.php?server=685&filename=u071.png&res=landing]Jakbym miał być trenerem w świecie Pokemon, to tak bym wyglądał (by Natix):[Obrazek: scaled.php?server=716&filename=ug015.gif&res=landing]
Dialguś jest najlepszy!
Odpisz
3.08.2012, 12:44,
wojtwom nie wiem czy wiesz ale twój alc to podróba Sad

a btw grałem water dark
Odpisz
3.08.2012, 12:49,
Cytat:wojtwom nie wiem czy wiesz ale twój alc to podróba
Można wiedzieć dlaczego tak sądzisz?
Mi się nie wydaje. Pamiętam jak wyciągnąłem go z oryginalnego bóósterka Smile.

Kontakt ze mną:

BURSZTYNOWA LIGA

Odpisz
3.08.2012, 12:55,
Fake na 100%.
Zobacz sobie w Internecie jak wygląda oryginalny.
Odpisz
3.08.2012, 12:58,
Kurczę fakt. Układ napisów się trochę różni :/. Znacie może jakiś zaufany sklep z takimi kartami, bo nad morzem raczej takowych nie znajdę Tongue.

Kontakt ze mną:

BURSZTYNOWA LIGA

Odpisz
3.08.2012, 13:00,
ja kiedyś kupowałem oryginalne boostery na allegro

Dialguś jest najlepszy!
Odpisz
3.08.2012, 13:05, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.08.2012, 13:06 przez Chaqui.)
Na allegro wolę nie ryzykować. Nie jestem super extra graczem, tylko chcę grać rekreacyjnie, więc nie wiem, czy warto wydawać kasę na oryginały skoro nad morzem można sobie kupić talię za 5 zł feków łudząco przypominających oryginalne Smile.

PS: Jak rozpoznać z opakowania, czy fejki, czy oryginał?

Kontakt ze mną:

BURSZTYNOWA LIGA

Odpisz
3.08.2012, 13:13,
Od razu zajrzałem do swojej starej talii Ciemności i oto piątka moich ulubionych kart.
1. Vile Mulder,Wing of the Void
http://images4.wikia.nocookie.net/__cb57...heVoid.jpg
2. Super Necrodragon Abzo Dolba
http://images1.wikia.nocookie.net/__cb57...oDolba.jpg
3. Deathlier, Lowe von Chaos
4. Gnarvash,Marchant of Blood
http://duelmasters.wikia.com/wiki/File:G...fBlood.jpg
5. Ultracide Worm
http://images3.wikia.nocookie.net/__cb57...deWorm.jpg

Stare dobre czasy kiedy grało się w to całymi dniami.

Odpisz
3.08.2012, 20:56,
Mam trochę kart, w szafie leżą, ale już nawet nie pamiętam, jak się w to gra...

Dawno mnie tu nie było, heh
Odpisz
3.08.2012, 20:59,
Możemy ci wyjaśnić. To nie problem ;P

Dialguś jest najlepszy!
Odpisz
3.08.2012, 21:02,
Fakt. Możesz też wgooglać zasady i będziesz miał na różnych stronkach wszystko rozpisane. No, to ja zabieram się za oglądanie Anime Smile. Kiedyś też oglądałem, ale trza se przypomnieć Smile.

Kontakt ze mną:

BURSZTYNOWA LIGA

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości