Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Przekonajmy Puls2 do emisji Pokemona
27.07.2012, 0:00, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.07.2012, 0:26 przez Daru.)
Przekonajmy Puls2 do emisji Pokemona
[Obrazek: seria01_splash.png]

Niedawno Puls2 wystąpił na Facebook'u z zapytaniem do ludzi o to jakie anime chcieli by zobaczyć, na ich kanale. Padło już wiele propozycji, ale nie wszystko jeszcze przesądzone. Więc dalej Poke Fani zbierzmy się i pokażmy im jak bardzo chcemy zobaczyć starsze odcinki naszego ulubionego anime w TV.

Oto link do oficjalnego profilu Puls2 na Facebook'u : http://www.facebook.com/tvpuls2

Jest nas naprawdę wielu dlatego wystarczy że każdy z nas napisze jeden komentarz i może się nam udać.

Ludzie mogą być w internecie kim tylko chcą ! Dlaczego jednak tak często wybierają bycie debilami...

[Obrazek: 6xea.gif]

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Conquest, --mmmik--, Bidulkę, Chaqui, Krugs, beszterdziak, tomash94, Ciastek, pakeromean, Katschor, Piterr
27.07.2012, 0:36, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.07.2012, 0:37 przez Dilorian.)
RE: Przekonajmy Puls2 do emisji Pokemona
A ja proponuje, żeby przekonać ich do dubbingu sezonów 7-9. Wszystkie pozostałe odcinki mamy w necie w większości w jakości dvd. Każdy już je widział po kilka razy i może obejrzeć kiedy chce. Pomyślcie z czego będzie wiekszy pozytek Dodgy
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: p4key, Sachees, Pelek, pakeromean
27.07.2012, 0:43,
(27.07.2012, 0:36)Dilorian napisał(a): A ja proponuje, żeby przekonać ich do dubbingu sezonów 7-9. Wszystkie pozostałe odcinki mamy w necie w większości w jakości dvd. Każdy już je widział po kilka razy i może obejrzeć kiedy chce. Pomyślcie z czego będzie wiekszy pozytek Dodgy
Wątpliwe, aby stacja niezwiązana z Pokami zechciała puścić anime od środka, to raz. Poza tym mam wrażenie, że to 'puszczanie anime' odbędzie się na zasadzie 'odkupimy to od konkurencji'...
Odpisz
27.07.2012, 0:51,
(27.07.2012, 0:43)tpiapiac napisał(a): Wątpliwe, aby stacja niezwiązana z Pokami zechciała puścić anime od środka, to raz. Poza tym mam wrażenie, że to 'puszczanie anime' odbędzie się na zasadzie 'odkupimy to od konkurencji'...

Tego nie powiedzieli więc nie wiadomo. Moga odkupić tylko 6 sezon i w tym czasie zrobić kolejne. Fabuła i tak nie ma znaczenia bo przecież wszystko zaczyna się od początku. Próbować można, lepsze to niż znowu Indygo League.
Odpisz
27.07.2012, 4:55,
(27.07.2012, 0:36)Dilorian napisał(a): A ja proponuje, żeby przekonać ich do dubbingu sezonów 7-9. Wszystkie pozostałe odcinki mamy w necie w większości w jakości dvd. Każdy już je widział po kilka razy i może obejrzeć kiedy chce. Pomyślcie z czego będzie wiekszy pozytek Dodgy

spróbować zawsze warto bo kto nie ryzykuje ten nie żyjeBig Grin

[Obrazek: kartavr.png]
[Obrazek: mew.gif]
Odpisz
27.07.2012, 6:04, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.07.2012, 6:18 przez Conquest.)
Ważne, aby puścili Pokemony, byle nie znowu Master Questa. Przecież Indygo League nie była powtarzana wiele razy. Sezony 7-9 też chętnie bym zobaczył w PL dubie.

Jednak na razie nie ma co się kłócić o sezony, a wysilić się na komenty!

Link bezpośrednio do tematu - A może Anime w PULS 2?

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: --mmmik--
27.07.2012, 9:09,
Dobra, ja zaczynam komentować, co kilka dni dodam nowe komentarze, mam nadzieje, że coś z tego wyjdzie, bo jak puszczali pierwsze serie miałem z 2 lata, a nadrobić to oglądając w necie, nie za łatwo, biorąc pod uwage to, że połowa odcinków sie zacina, a niektórych po prostu nie ma, dobra ja komentuje, musimy sie zmobilizować

FC: 2509-2140-5525
Zbieram wszystkie Bidoofy, ze wszystkich seriiBig Grin
Szukam Piplupa i Luxio do moich X!

Odpisz
27.07.2012, 9:27, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.07.2012, 9:31 przez --mmmik--.)
Bravo Bravo nowy Mod i od razu taka propozycja! Nie przypadkowy wybór.
Ja też się zastanawiałem jakie bajki będą na Puls 2 i chciałbym tam pokemony.
Jestem Za i dopisuję się.

Ok jako Pokefan już dałem prośbę o Poki

[Obrazek: scaled.php?server=716&filename=u012.png&res=landing] Nie jestem leniem,tylko chwilowo mam włączony tryb oszczędzania energii

Bulbasaur mój ulubieniec by natixxx33
[Obrazek: bulbasaurf.png]
Odpisz
27.07.2012, 9:33, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.07.2012, 9:52 przez Sachees.)
Wie ktoś, jak założyć konto na Facebooku omijając zabezpieczenia?(Ma to być jedynie konto do pomagania innym i głosowania np. w takich ankietach)
Zrobiłem fikcyjne konto i zagłosowałem.
Sprężać się bo inaczej Dragon boll Dragon ball wygra!

Dawno mnie tu nie było, heh
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Piotrek1113
27.07.2012, 9:55,
Może i będę pesymistą, ale mam przeczucia, że jeżeli Puls 2 zacznie wyświetlać poki, to później zacznie się szarpanina o nowe sezony z Disney XD, a gdyby Puls 2 wygrałby tą szarpaninę, to daję głowę, że po kilku sezonach znudziłoby im się, Disney XD temat już dawno by zakończyło, a my zostaniemy bez dubbingu tak jak w sezonach 7-9.
Odpisz
27.07.2012, 10:33, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.07.2012, 10:48 przez Bidulkę.)
Sachees przecież Dragon Ball puszczają na TV4, obejrzałem i mi się to nie podoba.
A ja chcem obejrzeć Wyspy Pomarańczowe.
A i tak przy okazji co byście powiedzieli na OnePiece nawet z literkami?

EDIT: Tak patrzę i chyba to Dragon Ball wygra ... NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zbieram figurki od firmy Takara Tomy z lat 1999-2000. Only oryginalne. Jeżeli takowe posiadasz to napisz do mnie misiaczku, a na pewno się dogadamy ^^
[Obrazek: f582mg.jpg]
Białe znaczy, że mam Wink
Odpisz
27.07.2012, 10:43, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.07.2012, 10:44 przez Conquest.)
(27.07.2012, 10:33)bidulek12 napisał(a): A ja chcem obejrzeć Wyspy Pomarańczowe.

A nie lepiej już zacząć od początku? Od Indygo?

(27.07.2012, 10:33)bidulek12 napisał(a): A i tak przy okazji co byście powiedzieli na OnePiece nawet z literkami?

Napisy w TV są błe. Lektor też. Tylko polski dubbing.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Sachees
27.07.2012, 10:51,
Chodzi mi o to, że ja chcę Indigo, ale Orange Island dawno nie oglądałem.

Zbieram figurki od firmy Takara Tomy z lat 1999-2000. Only oryginalne. Jeżeli takowe posiadasz to napisz do mnie misiaczku, a na pewno się dogadamy ^^
[Obrazek: f582mg.jpg]
Białe znaczy, że mam Wink
Odpisz
27.07.2012, 10:53, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.07.2012, 10:54 przez Conquest.)
(27.07.2012, 10:33)bidulek12 napisał(a): Tak patrzę i chyba to Dragon Ball wygra ... NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A czy nie może być DB i Poków. Bidul, nie przeżywaj.

Przecież i tak to nie jest demokratyczna ankieta (to wcale nie jest ankieta). Obiektywnie patrząc najlepsze do emisji są Pokemony - mają dużo zdubowanych już odcinków - można puszczać codziennie na wysokim poziomie

Odpisz
27.07.2012, 11:02,
i zarabiać dużo kasy za reklamy w trakcie i w ogóle jak by to puścili

[Obrazek: scaled.php?server=716&filename=u012.png&res=landing] Nie jestem leniem,tylko chwilowo mam włączony tryb oszczędzania energii

Bulbasaur mój ulubieniec by natixxx33
[Obrazek: bulbasaurf.png]
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości